خانه > اخبار > اخبار کتاب > چاپ جدید کتاب آتش و خون با نقاشی‌ها و تصاویر جدید منتشر می‌شود

چاپ جدید کتاب آتش و خون با نقاشی‌ها و تصاویر جدید منتشر می‌شود

در ماه نوامبر سال پیش، کتاب جدیدی از جورج آر. آر. مارتین، نویسندۀ نغمۀ یخ و آتش، با عنوان «آتش و خون» منتشر شد. این کتاب که در ژانر تاریخی‌تخیلی است به تاریخچۀ خاندان تارگرین از زمان سلطنت اگانِ فاتح تا جنگ‌های داخلی تارگرین‌ها (که با اصطلاح رقص اژدهایان شناخته می‌شود)، می‌پردازد.

آتش و خون یک کتاب بسیار عالی است و نکات ریز و درشتی را دربارۀ ظهور و سقوط یکی از قدرتمندترین خاندان‌های وستروس برای ما روشن می‌کند. این کتاب را به شدت به دوستداران آثار مارتین پیشنهاد می‌کنیم.

این کتاب پر از نقاشی‌ها و تصویرسازی‌های داگ ویتلی است که به خوانندگان ذهنیتِ اجمالی از تارگرین‌هایی که بر وستروس حکومت کرده‌اند و همچنین اژدهایانِ آن‌ها می‌دهد. این کتاب پر از اژدهایان است.

اخیراً مارتین اعلام کرده که چاپِ جدیدی از کتاب آتش و خون با تصاویر و نقاشی‌های جدیدی که پیش از این در هیچ جا دیده نشده، منتشر خواهد شد.

مارتین در وبلاگش نوشته است:

«در نوامبر سال پیش، انتشارات بانتام کتابِ من، آتش و خون، که در ژانر تاریخی‌تخیلی است را به شکل یک کتاب دوست داشتنی با جلدِ سخت و با آثار باشکوهِ داگ ویتلی منتشر کرد. این کتاب هنوز موجود است و در کتاب‌فروشی‌های مختلف و کتاب‌فروشی‌های آنلاین در سراسر دنیا قابل خرید است.»

«ولی اخیراً انتشارات Subterranean که یکی از ناشران کوچکِ موردعلاقۀ من است، برنامه دارد چاپ نفیس‌تر و زیباتری از این کتاب را برای کلکسیونرهای سفت و سختِ کتاب، منتشر کند. این چاپ به صورت محدود و تنها در دو ایالت به صورت شماره گذاری شده و الفبایی منتشر می‌شود.

همۀ تصویرسازی‌های فوق‌العادۀ ویتنی در این چاپ هم وجود دارند. علاوه بر آن‌ها آثار کاملاً جدیدی از گری جیانی، یکی از برجسته‌ترین هنرمندانِ فانتزی در دنیا هم در این چاپ اضافه شده‌اند.»

چاپِ جدید این کتاب طرح جلد بسیار زیبایی دارد.

مطمئن نیستیم زنِ موقرمزی که در بالای توده‌ای از شوالیه‌ها ایستاده، کیست.

به نظر می‌رسد بهترین پاسخ به این سؤال را Raventree، یکی از کاربرانِ ردیت، مطرح کرده است. از نظر او این تصویر، یک تجسمِ نمادین از والریا و منشأ خاندان تارگرین و پایه و اساسِ قدرتِ آن‌هاست. «پیروزی با استفاده از اژدهایان.»

در هرحال اگر می‌خواهید این چاپ از کتاب آتش و خون را سفارش دهید، امیدوارم به اندازۀ کافی پس‌انداز داشته باشید چون قیمت این چاپ به طور باورنکردنی گران است. این چاپ به دو صورت قابلِ سفارش است:

نسخۀ شماره‌گذاری شده و نسخۀ الفبایی.

هر دو نسخه توسط شخص مارتین امضا شده‌اند. موجودیِ پیش‌فروشِ نسخۀ الفبایی در حال حاضر به پایان رسیده است. قیمت هر جلد از این نسخه ۱۰۰۰ دلار است. ولی نسخۀ شماره گذاری شده قابل سفارش است و قیمت آن ۳۲۵ دلار است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*