خانه > اخبار > اخبار سریال > ایوان ریون شب عروسی رمزی – سانسا را به‌خاطر می‌آورد: «بدترین روز حرفه‌ام بود»

ایوان ریون شب عروسی رمزی – سانسا را به‌خاطر می‌آورد: «بدترین روز حرفه‌ام بود»

بازیگری که ایفاگر نقش رمزی بولتون خبیث در سریال بازی تاج و تخت بود سکانس عروسی سانسا استارک و رمزی بولتون را به‌عنوان بدترین روز بازیگری‌اش یاد می‌کند.

ایوان ریون در مصاحبه ای از آن زمان که نقش رمزی بولتون منفور در بازی تاج و تخت را ایفا می‌کرد می‌گوید.

این شامل سکانس ننگین فصل پنجم می‌شود که طی آن رمزی به سانسا استارک (سوفی ترنر) تجاوز می‌کند. آن صحنه بحث‌‌های زیادی را به همراه داشت و موجب اظهار نظرهای فراوانی ‌شد و بحث‌هایی که چنان بلند بود که تا به امروز از یاد نرفته است.
برای ریون خاطره دردناکی است. همانطور که به Metro گفته است:

«خیلی نا خوشایند بود. هیچ کس دوست نداشت آنجا باشد. هیچ کس نمی‌خواهد دست به انجام همچین کاری بزند اما اگر قرار است با آن داستانی گفته شود، پس باید با صداقت آن را بیان کرد.»

«آن‌ها سعی نکردن صحنه را زیادی احساساتی کنند. تماشای آن خیلی خیلی سخت بود. متاسفانه همچین اتفاقی وحشتناک است و نباید رخ دهد. بدترین روز بازیگری‌ام بود.»

گرچه سریال بازی تاج و تخت به خاطر خشونت مصممانه‌اش معروف بود، که بخش عمده‌ای از آن برعهده خود رمزی بولتون بود. اما همان طور که ریون اشاره کرد، قطعن تفاوت بزرگی است میان این نوع از خشونت و خشونت جنسی.

«قطع‌کردن انگشت یک نفر آن‌ چیزی نیست که فکر می‌کنید و از نمای نزدیک آن را نظاره می‌کنید، یک تکه پلاستیک بیش نیست. این‌ ها همه بازی است . واقعی نیست. اما چیزی مثل این که در واقع در واقعیت آن موقعیت قرارت می‌دهد، بسی دشوار است. روز خیلی خیلی وحشتناکی بود. این حتا چیزی نیست که باید به خاطرش نگران بود، چون در این جهان نباید وجود داشته باشد اما متاسفانه وجود دارد.»

ایوان ریون همچنین اعلام کرد قسمت مورد علاقه او در سریال مربوط به فصل هشتم و قسمت سوم آن یعنی «شب طولانی» بود .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*