خانه > اخبار > اخبار سریال > سریال بازی تاج و تخت در رتبه نخست تعداد دانلود‌‌های غیر قانونی

سریال بازی تاج و تخت در رتبه نخست تعداد دانلود‌‌های غیر قانونی

پایگاه اطلاع رسانی Torrent Freak که به بررسی میزان دانلود غیر قانونی سریال و فیلم می پردازد، فهرست سریالهای سال ۲۰۱۳ را که بالاترین دفعات دانلود غیر قانونی را داشته اند اعلام کرد.

سریال بازی تاج و تخت حتی در تعداد دانلود های غیر قانونی نیز رتبه نخست را دارد. گواهی دیگر بر پرطرفدارترین مجموعه تلوزیونی جهان بودن این مجموعه عظیم.

فهرست مجموعه های تلویزیونی که بالاترین دانلود غیر قانونی را در سال ۲۰۱۳ داشته اند:

«بازی تخت و تاج» (Game of Thrones)،

۵ میلیون و ۹۰۰ هزار مرتبه

«بریکینگ بد» (Breaking Bad)، 

۴ میلیون و ۲۰۰ هزار مرتبه

«مرده متحرک»‌ (The Walking Dead)،

۳ میلیون و ۶۰۰ هزار مرتبه

«تئوری انفجار بزرگ» (Big Bang theory)،

۳ میلیون و ۴۰۰ هزار مرتبه

«دکستر» (Dexter)،

۳ میلیون و ۱۰۰ هزار مرتبه

«آشنایی با مادر» (How I met your mother)،

۳ میلیون مرتبه

«سوتس»‌ (Suits)،

۲ میلیون و ۶۰۰ هزار مرتبه

«میهن» (Home Land)،

۲ میلیون و ۴۰۰ هزار مرتبه

«وایکینگها» (Vikings)،

۲ میلیون و ۳۰۰ هزار مرتبه

«پیکان» (Arrow)،

۲ میلیون و ۲۰۰ هزار مرتبه

– به نقل از سینما خبر

۸ دیدگاه

 1. شما ببینین مثلا تو ایران چن نفر امکان دانلود قانونی براشون هست؟

 2. واقعا جالبه!
  این لیست میتونه لیست بهترین سریالهای حال حاضر باشه!
  کاملا به جا ترتیب بندی شده که نشان از محبوبیت سریال ها داره و صد در صد که بازی تاج و تخت باید اول باشه!

  • چرا که نه؟ بایدم اول باشه!
   با این همه هزینه که این سریال داره و انواع تلاش هایی که تهیه کنندگانش برا جذب مخاطب کردن مثل نابود کردن خط داستانیه کتاب و به جاش پرداختن به انواع مسائل جن س*ی و اضافه کردن افرادی مثل رز و حذف شخصیت های نسبتا مهم دیگه به هدفشون رسیدن
   ولی عمراً سریال به گرد پای خود کتاب برسه
   بریکینگ بد انصافا نسبت به هزینه ای که کرد موفق تر بود و جوایز خیلی بیشتری هم برد ولی از اون دسته مسائلی که بالا اشاره کردم نداشت تا رکورد دانلود بزنه ;:p

   • دیگه در اون حدم نبود که بگیم خط داستانی رو نابود کرده. کم بیش خوب پیش رفته و در کل به نظر من دینشو به کتاب ادا کرده. این یه سریال تلوزیونیه؛ محدودیت زمان، بودجه و … داره و البته که تهیه کنندگان سریال به فکر جذب مخاطبن و یه چیزایی رو برای جذب مخاطب بیشتر اضافه می کنن ولی این به این معنی نیست که موفقیت سریال به دلیل این مسائله. اگه این طور بود خب true blood و اسپارتاکوس باید صدر لیست می بودن.

    • داستان رو که یه شخم حسابی زدن ولی نابود رو برا اغراق گفتم 😀
     ولی بازم هرکاری کردن کار مارتینه و گیرایی خاص خودش رو داره و امثال سریالایی مثل اسپارتاکوس و … یا فیلمنامه شون پایانش از پیش لو رفته‌اس یا اونچنان قوی نیست تا مخاطب جذب کنه(بگذریم توی خود دوستام خیلیاشون از دلایل اصلی که اسپارتاکوس رو میدیدن به خاطر همون مسائل بود)
     اون تحریفات رو برا مثال اوردم چون از همه بارزتر بود ۱۰۰% تحریفات که فقط فاکتور جن* س ی نداشته و برا هر مسئله ای دارن کتاب رو تحریف میکنن. مثلا کل داستان حمله های راب رو عوض میکنن تا عشق(من در اوردی) به تالیسا رو نشون بدن تا فضای عاشقانه تری بسازن.
     خیلی جای دلگیری داره این همه زمانی(واقعا کم نبوده) که برا نشون دادن اون مسائل هدر کردن یکم بیشتر به خود داستان میپرداختن.
     فصل اول پایبندیش خوب بود ولی هر چی داره میره جلو تغییرات محسوس تر داره میشه که جای نگرانیه.
     داستان زیبا + اون جاذبه های بیش از حد اضافه شده‌ی بالا + هزینه آنچنانی تولید+شبکه تولید کننده و … باعث این موفقیت شده
     با اینکه خودم طرفدار این مجموعه بودم ولی برکینگ بد نفسش رو تو درو کردن جوایز برید :p

    • خب همین مسائل حاشیه ای که میگین مگه چقد وقت برد. سر جمع دو سه تا سکانس تو هر فصله. ببینید فیلم سازی یه کار تجاری و شبکه باید برا جذب مخاطب یه چیزایی رو اضافه کنه. انتظار داری موضوع عشق هیجان انگیز راب و تالیسا رو ول کنن و سناریوی کسل کننده ی ازدواج به خاطر حفظ شرافتو به مردم نشون بدن!

    • تالیسا درسته که اگه خط داستانی سریال هم مثل کتاب پیش می رفت، شخصیت شما اصلا به وجود نمیومد 😀 ، ولی انصافاً این عشق هیجان انگیز راب و تالیسا هیجانش کجا بود؟
     موضوع کسل کننده ی ازدواج به خاطر شرافت هم که فقط به ازدواج راب و جین ختم نمی شد. کلی نقشه و لشکر کشی و خط داستانی وجود داشت. مارتین چون خط راب رو نداشت، نمی تونست اون لشکر کشی ها رو نشون بده، و ما فقط از زبان کتلین و تیریون یه چیزهایی از اون لشکر کشی می شنیدیم، ولی سریال که می تونست اون اتفاقات رو نشون بده، که اتفاقا خیلی هم هیجان انگیز بود، چون تا نزدیکی فتح کسترلی راک هم می رفتند و نمی تونستند ضربه ی کاری رو به لنیسترا بزنند.
     ضمن این که با تغییر داستان تم خیانت مادر و دایی جین توی سریال کلا حذف شده. همون خودش خیلی از کل مناسبات راب و تالیسا هیجان انگیز تر بود.
     کلا این توجیه که تغییرات سریال به خاطر کاهش هزینه است خیلی قابل قبول تره، نسبت به این که بگیم این کارو کردند که هیجان سریال بره بالا.

    • اون «هیجان انگیز» اصطلاح بود. منظورم اینه که از اون ازدواج ساده به خاطر حفظ شرافت خیلی بهتره و به مذاق بیننده تلویزیونی خوش تره. صحبتای شما در مورد کسترلی راک و … درست ولی من همچنان فک می کنم این موضوع عشق خیلی جذاب تره. آخه خداییش تو کل این داستان یه زوج عاشق پیشه دید؟!! همه بخاطر منافع و سیاست و … ازدواج کردن. خب بیننده ها هم انتظاراتی دارن اونم بینندهای شبکه کابلی که هزینه بیشتری پرداخت می کنن.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*