خانه > اخبار > اخبار سریال > معذرت خواهی تهیه‌کننده‌ی سریال بخاطر اشتباه رخ داده در قسمت چهارم

معذرت خواهی تهیه‌کننده‌ی سریال بخاطر اشتباه رخ داده در قسمت چهارم

همان‌طور که می‌دانید، «بازی تاج و تخت» سریالی‌ست که به کیفیت بالای ساختش معروف است. دقیقاً به‌همین خاطر است که اشتباه استارباکسی قسمت چهارم سریع به موضوع داغی در رسانه‌ها و فضای مجازی تبدیل شد. حالا یکی از تهیه‌کننده‌های اجرایی سریال از طرفداران بابت این اشتباه معذرت خواهی کرده.

لیوان قهوه‌ی استارباکس در یکی از سکانس‌های قسمت چهارم دیده شد، وقتی که تورموند و جان درحال خوش و بش کردن بودند و دنریس در پس‌زمینه دیده می‌شد، جلوی امیلیا کلارک لیوان استارباکس بود. اخیراً «برنی کالفیلد» که از تهیه‌کنندگان اجرایی سریال است با رادیو WNYC گفتگو کرده و بابت این اشتباه معذرت خواهی کرده است.

او می‌گوید که:

«ما معذرت می‌خواهیم. این‌گونه اشتباهات برای همچین سریالی غیرمعمول است و با توجه به دقت طرفداران و طراحان صحنه، هزار درصد این اشتباه بزرگی‌ست. اما اگر این بدترین چیزی‌ست که در سریال پیدا می‌شود یعنی این‌که سریال وضعیت خوبی دارد.»

این اشتباه زیاد جدی گرفته نشد و بیشتر سوژه‌ی میم شد. برنی نیز در این‌باره به شوخی می‌گوید: «وستروس اولین مکانی بوده که استارباکس داشته.»

شبکه‌ی HBO هم در توئیتی به این اتفاق واکنش نشان داد و نوشت که احتمالاً دنریس چای سفارش داده و به اشتباه قهوه آورده‌اند. حتی خود استارباکس نیز در توییتر رسمی‌اش به این اتفاق واکنش نشان داد.

همچنین برنی به شوخی می‌گوید که استارباکس به آن‌ها کلی پول داده.
به هرحال یک‌جورهایی این یک تبلیغ مجانی بود و کلی سود برای آن‌ها داشت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*