خانه > اخبار > اخبار سریال > خاندان اژدها رکوردشکنی کرد.

خاندان اژدها رکوردشکنی کرد.

همه‌ی ما فکر می‌کردیم که آیا خاندان اژدها که پس از آن پایان بحث‌برانگیز بازی تاج و تخت که باعث شد بسیاری از طرفداران به آن ناسزا بگویند، می‌تواند دوباره محبوبیت خود را مانند بازی تاج و تخت به‌دست آورد؟ آیا می‌تواند بدون حضور شخصیت‌های محبوب بازی تاج و تخت شروع خوبی داشته باشد؟ باید بگوییم که بله؛ نه تنها مخاطبان مجذوب این بازگشت شدند بلکه اعداد و ارقامی عجیب از خود نیز به‌جا گذاشته‌اند.

هالیوود ریپورتر در گزارش امروز خود نوشت که اولین قسمت مجموعه‌ی خاندان اژدها «نزدیک به ۱۰ میلیون بیننده در تمام پلتفرم‌های ایالات متحده به همراه داشت و آن را به بزرگترین شروع یک سریال در تاریخ HBO تبدیل کرده است.

هالیوود ریپورتر نیز خاطر نشان می‌کند که HOTD همچنین از زمان پایان GOT در تاریخ ماه مه ۲۰۱۹ که ۱۹,۳ میلیون بیینده داشته، توانسته است بیشترین مخاطب یک شب HBO رو نیز به خود اختصاص دهد.

واقعاً HOTD کجا قرار می‌گیرد؟ آیا می‌توانیم این نمایش جدید را با نسخه‌ی اصلی مقایسه کنیم؟ ما نمی‌توانیم قسمت اول را با رتبه‌بندی قسمت اول GOT در سال ۲۰۱۱ مقایسه کنیم (۲,۲۲ میلیون بیننده در همان روز)، زیرا GOT پایگاه طرفدارای را ایجاد کرده است و ما انتظار داریم رتبه‌بندی HOTD بسیار بهتر از سال ۲۰۱۱ باشد. شاید نقطه عطف رتبه‌بندی قابل توجه‌تر، اولین قسمت فصل ۷ «Dragonstone» باشد که در آن زمان با دستیابی به بیش از ۱۰ میلیون بیننده برای ارقام یک شبه، رکورد رتبه‌بندی GOT را شکست. با این حال، بازدیدهای اضافی و اعداد DVR این اعداد را افزایش دادند.

می‌توانیم منتظر اخبار دقیق‌تر رتبه‌بندی در چند روز آینده باشیم، زیرا این نمایش در سطح بین‌المللی و در پلتفرم‌های بیشتری عرضه می‌شود. دیدن رقم نهایی در اولین نمایش جالب خواهد بود!

۱ دیدگاه

  1. واسه شروع خوب بود
    باید ببینیم تو قسمت های بعدی چیکار کردن
    یکم رو جلوه های ویژه بیشتر کار میکردن که دراگونا واقعی تر بنظر برسن خیلی بهتر بود

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*