خانه > اخبار > اخبار سریال > نمرات منتقدین به سریال خاندان اژدها تا این لحظه

نمرات منتقدین به سریال خاندان اژدها تا این لحظه

نمرات منتقدین به سریال خاندان اژدها تا این لحظه

?Rotten Tomatoes : 76%
(پس از نظر ۱۶۴ منتقد تاکنون)

?Metacritic : 68
(پس از نظر ۲۵ منتقد تاکنون)

در ادامه خلاصه‌ی از نقدهای که به تازگی منتشر شده است را میتوانید بخوانید:

نقد های مثبت از سریال:

Los Angeles Times: 90
“این اسپین-آف نتنها شباهت هاش رو با سریال اصلی حفظ میکنه، بلکه بصورت هوشمندانه سعی میکنه مارو به این دنیای و کرکترها و خطوط داستانی جدید نزدیک کنه”

Chicago Sun-times: 88
“کیفیت کارگردانی و سینماتوگرافی عالی، نویسندگی قوی که دسیسه های سیاسی، ملودرام های خانوادگی و پیچش های داستانی جالب رو باهم ترکیب میکنه، و اجرای فوق‌العاده بازیگران که شامل چندین پیشکسوت از سینمای انگلیس و چندین استعداد تازه میشن”

Collider: 83
“وجود اژدها‌ها، توانمندی بازیگران و پیچش های داستانی قوی، بقدری برام کافی بودش که بخوام دنباله ی این سریال رو بگیرم و ادامش بدم”

i: 80
“خاندان اژدها میتونه جانشین خوبی برای اسپین اف سریال “برکینگ بد” یعنی “بتر کال ساول” باشه، اگر که از فشار رقابت با “گات” خارج بمونه”

The Independent: 80
“بیشترین حد تعریفی که میتونی برای خاندان اژدها داشته باشم این هستش که بگم، چقدر حال و هوای “گات” رو داره، فضای دربار و شخصیت های داخلش، بخوبی بنمایش درامدن، خصوصا “اسمیث” در نقش یک عموی کمی چندش و خونخواه”

Paste: 80
“ممکنه روزی برسه که، فشار توسعه دادن یک سریال و خلق پیچ و تاب های داستانی جدید، اونها رو هم پایین بکشه، اما فعلا خوشحالم که بگم عملکردشون برای فصل ۱ مناسب بوده”

Tv Guide: 80
“خاندان اژدها، همون بازی تاج و تخت هستش، و بنظرم همین فعلا جوابه”

Decider: 80
“خاندان اژدها خوب نیست، . . . عالیه! دقیقا همون چیزی که طرفداران “گات” نیاز داشتن، سرشار از دراما، آتش و خون!”

Radio Times: 80
“با اینکه هنوز برای تصمیم گیری خیلی زوده، خاندان اژدها اگر همین روند رو پیش بگیره قطعا موفق میشه”

The Telegraph: 80
“خوش ساخت، بی نظیر، پر تنش. و من دارم میمیرم که بدونم بعدش چی میشه، خصوصا بعد از پایان هیجان انگیز قسمت ۶”

The Guardian: 80
“بطور خلاصه، همون چیزی که بار اول با “گات” داشتیم، عالی بنظر رسیدن و مورد قبول بودن”

نقد های متوسط و منفی:

Consequence: 75
“بعنوان درس تاریخ وستروس، خاندان اژدها موفق عمل میکنه، حتی گاهی اوقات مجذوب کننده میشه، اما حتی بعد از گذشت ۶ قسمت، داستان به بلوغ و خلوص نمیرسه”

Entertainment: 75
“سریال میخواد که رابطه رینیرا و آلیسنت در مرکز توجهات قرار بگیره، اما قسمت های ابتدایی، با یک رابطه دوستی نامشخص که به حاشیه کشیده میشه، باعث سر هم بندی این هدف میشه. وقتی جبهه گیری ها شروع میشه، درامای سریال به اوج خودش میرسه”

Variety: 70
“چیزای زیادی در این سریال برای تحسین وجود داره، سریالی که در حال گفتن یک داستان جدید در دنیایی اشناست، اما گاهی اوقات بجای تماشا کردن، بیشتر میشه تحسینش کرد.

Vanity Fair: 70
“گاهی سریال بیش از حد برای خونین تر، جنسی تر و خشن تر بودن تلاش میکنه، اما در هر حال عالیه که به دنیای مارتین برگشتیم”

Indiewire: 67
“بینندگان رو به خودش جذب میکنه. این خاندان جدید اما، بجای جنگیدن برای تغییرات معنا دار، ترجیح میده با خیال اسوده به “بازی” بپردازه”

Time: 60
“چندین قسمت اول سریال، نوید یک شاهکار احتمالی رو به ما نمیده. خطاهای ساختاری قابل مشاهدس، عواملی بشدت فرعی که بهمدیگر میپیوندن”
The Hollywood Reporter: 60
“نا امید کنندس که میبینیم خاندان اژدها کمتر مستقل و بیشتر وابسته به “گات” هستش، در حالی که بایستی اینطور نباشه. ۶ قسمت ابتدایی چیزهای تاثیر گذاری هم دارند، البته تا جایی که یک سریال حاوی صحنه های زنای با محارم، خون و خونریزی شدید، و تصاویر وحشتناک از زایمان بچه میتونه تحمل کنه”

Empire: 60
“خاندان اژدها چیزهای زیادی برای اثبات به ما داره و در قسپت های ابتداییش برای این مهم تلاش قابل قبولی میکنه، اما چه خوب چه بد زیر سایه سریال اصلی هست”

The Detroit News: 50
“سریال تاثیر گذاری هستش، خوش ساخت، اما به همون اندازه که خنده کم داره (?)، آتش هم کم داره”

The New York Times: 50
“برای کاوش در وابستگی‌های اجتماعی در یک سلطنت مفسد و تمثیلی از بیماری های امروزی مانند، تبعیض جنسی مردسالارانه و تاثیرات مخرب سلاح های کشتار جمعی (احتمالا متظور اژدهایان است)، خاندان اژدها خیلی هوشمندانه و خوب ساخته شده است”

Usa Today: 50
“انگار که ساخته شده تا کاستی های “گات” و هرانچه که در “گات” جا مونده بود رو در خودش بنمایش بگذاره”

NewsDay: 50
“بیشتر شبیه مستند تاریخی عمل میکنه، اون بخش فانتزیش گم شده. بجز اژدها، جادو یا معمای کمی در این قسمت از وستروس میبینیم، یا اون صحنه های شگفت انگیز حماسه ای که در ۷ فصل اول “گات” شاهدش بودیم، حداقل اژدها‌ها جالب هستن”

Rolling Stone: 40
“هر بار که سریال وارد لحظات احساسی میشه، به چندین سال بعد پرتاب میشیم و تاثیرش کاهش پیدا میکنه. اطرافیان شاهزاده خسته کنندن”

Slant: 38
“بیشتر دنبال فن سرویس هستش، اژدها‌های بیشتر، خونریزی بیشتر، قتل های ناگهانی بیشتر. به اندازه اون ماکتی که ویسریس از روی پادشاهی داره میسازه، توخالی و شکنندس”

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*