خانه > اخبار > اخبار سریال > مت اسمیت تایید کرد که در فصل اول سریال خاندان اژدها سوار بر کراکسس است.

مت اسمیت تایید کرد که در فصل اول سریال خاندان اژدها سوار بر کراکسس است.

مت اسمیت تایید کرد که در فصل اول سریال خاندان اژدها سوار بر کراکسس است.

اولین قسمت سریال خاندان اژدها در ۲۱ ماه اوت پخش می‌شود و همه طرفداران بی‌صبرانه منتظر پخش این سریال که پیش‌درآمدی برای سریال بازی تاج و تخت است، می‌باشند.

هفته پیش با پخش تریلر جدید شاهد پرواز اژدهاها در اطراف وستروس بودیم. داستان سریال خاندان اژدها مربوط به دویست سال قبل از سریال بازی تاج و تخت است. درست زمانی که خاندان تارگرین در اوج قدرت خود بود و اژدهاهای زیادی داشت.

یکی از شخصیت‌هایی که در این سریال سوار اژدهاست، دیمون تارگرین است. شاهزاده دیمون باتجربه‌ترین جنگجوی زمان خود بود و شمشیر والریایی دارک‌سیستر را حمل می‌کرد. او یکی از اژدهاسواران بود و اژدهایش کراکسس نام داشت.

مت اسمیت به تازگی در فستیوال (PAN) پاریس ظاهر شد و صحبت کوتاهی راجع به سوار شدن بر کراکسس کرد. بدیهی است که اسمیت نمی‌توانست در مورد خاندان اژدها زیاد صحبت کند اما از اینکه می‌توانست یک توضیح مختصر در مورد سوار شدن بر اژدها برای طرفداران بدهد خوشحال بود.

مت اسمیت گفت: بله، پرواز ساختگی سرگرم کننده است.

اسمیت با خنده اضافه کرد:

منظورم این است که چه کسی می گوید ساختگی است، شما می دانید که شاید اینطور نباشد. آنها یک نوع واقعاً بزرگ می‌سازند. درست مانند یک شبیه ساز که فکر کنم منظورم را متوجه می‌شوید و انگار واقعا سوار بر یک اژدها هستید. حدود ۱۰ فوت از سطح زمین ارتفاع دارید و بالای آن هستید و بادهای شدیدی را احساس می‌کنید واقعاً به سوارشدن بر یک اژدها نزدیک بود. پس برای من جالب بود.

جدید ترین اخبار خاندان اژدها را از وستروس دنبال کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*