خانه > اخبار > اخبار سریال > «فابین فرنکل» فکر می‌کند «کریستون کول» هنوز «رینیرا» را دوست دارد!

«فابین فرنکل» فکر می‌کند «کریستون کول» هنوز «رینیرا» را دوست دارد!

❌اسپویل قسمت نهم❌

فابین فرنکل، بازیگر نقش سر کریستون کول در سریال خاندان اژدها، به تازگی با نیویورک تایمز گفت‌وگو کرده و درباره‌ی کاراکترش حرف‌های زیادی برای گفتن داشته است.

وقتی از او سؤال شد که آیا کریستون هنوز نسبت به رینیرا احساسی دارد فرنکل پاسخ داد:

«عشق اول، عشق اوله. من فکر می‌کنم همه همیشه کسی رو که برای اولین بار عاشقش شدن دوست خواهند داشت. از اولین باری که یه قطعه‌ی زیبای موسیقی رو می‌شنوی، همیشه دوستش خواهی داشت، حتی اگه صد بار اون رو شنیده باشی؛ چون بار اولی که شنیدی‌ش رو به یاد میاری. پس بله، اون (کریستون) همیشه رینیرا رو دوست خواهد داشت.»

مسلم است که رد شدن از طرف رینیرا کول را بسیار آزرده کرد، تا حدی که او به‌خاطر ناراحتی و عصبانیتش از این جواب رد، یک نفر را کشت. حالا او نقش مهمی را در فرقه‌ای که برای تصاحب تخت آهنین مقابل رینیرا ایستاده بر عهده گرفته و وضع بهتر نخواهد شد.

کریستون کول در قسمت نهم نقش پررنگی داشت و با کشتن لرد بیزبری اولین خون جنگ پیش رو را ریخت. فرنکل فاش نکرد که آیا کریستون کول این قتل را به عمد انجام داد یا خیر و گفت که می‌خواهد تصمیم را به هواداران واگذار کند. اما در مورد این که او کسی بود که تاج بر سر اگان دوم گذاشت و به لقب «شاه ساز» که در کتاب به او داده شده واقعیت بخشید، نظرش را می‌گوید:

«من فکر می‌کنم اون به واسطه‌ی محافظ قسم‌خورده‌ی آلیسنت بودن، محافظت از این پسرها رو وظیفه‌ی خودش می‌بینه. اون یه جورایی براشون شبیه یه پدر بوده، کریستون کول به این بچه‌ها جنگیدن یاد داد، اون به این بچه‌ها احترام رو یاد داد.»

فابین فرنکل، طرفدار پر و پا قرص تیم سبزهاست.

به نظر می‌رسد کریستون کول با شاهزاده ایموند رابطه‌ی نزدیکی دارد. وقتی مصاحبه‌گر گفت که به نظرش کریستون و ایموند بین سبزها کاراکترهای جذاب‌تری هستند، فرنکل خوشحال شد:

«اوه، رفیق، این حرفت رو خیلی دوست داشتم.»

او ادامه داد:

«من خیلی طرفدار تیم سبزها هستم و بهش افتخار می‌کنم. یه جورهایی الان دیگه برنامه‌نویسی شدم که این‌طور فکر کنم. خوشحالم که می‌شنوم اون بیرون [بین هواداران] کمی عشق به سبزها وجود داره. ما گروهی هستیم که باید با احتیاط باهامون رفتار بشه. گروه خوب استخوان‌داری هستیم. اگه یه دعوای خیابونی باشه، من از ما [سبزها] طرفداری می‌کنم.»

نقش کریستون کول در ادامه‌ی داستان مهم خواهد بود. همچنین به نظر می‌رسد حالا که سر هارولد وسترلینگ شنل سفیدش را تحویل داده است، او فرماندهی گارد پادشاهی را به عهده بگیرد.)

۱ دیدگاه

  1. ولی اگه رنیرا با سر کریستن می موند سرنوشتش خیلی بهتر از اینی میشد که الان هست

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*