خانه > اخبار > هنرنمایی ایان گلن (جورا مورمونت) در نقش بتمن در فصل دوم تایتان‌ها

هنرنمایی ایان گلن (جورا مورمونت) در نقش بتمن در فصل دوم تایتان‌ها

بازی تاج و تخت به پایان خود می‌رسد، و ستارگان این سریال در حال پرداختن به کارهای دیگر هستند. ما به تازگی شاهد بازی بعضی شخصیت‌ها در نقش‌های دیگر بودیم. اما دیروز یکی از بزرگترین و شاید مهمترین خبرها را دریافت کردیم، به تازگی قرار شده ایان گلن، بازیگر نقش جورا مورمونت، به عنوان بازیگر نقش بتمن در فصل دوم سریال تایتان‌ها ایفای نقش کند.

طبق گزارش «ددلاین» در فصل دوم تایتان‌ها ما شاهد یک بتمن پیرتر خواهیم بود. انتخاب آن‌ها بابت بازیگر مشخص است، تولیدکنندگان شخصیت بتمن را به شکل زیر توصیف می‌کنند:

«بروس وین میلیونر، پس از چند دهه مبارزه با جرم و جنایت به عنوان بتمن، همانند گذشته با همان شور از گاتهام در برابر شخصیت‌های منفی محافظت می‌کند. او نیاز دارد رابطه‌اش با دیک گریسون را سامان ببخشد، در همان زمانی که بتمن سعی می‌کند به دستیار قدیمی‌اش و تایتان‌ها کمک کند که موفق شوند، آن دو تلاش می‌کنند تا دوباره رابطه‌شان را از سر گیرند.»

تایتان‌ها، دیک گریسون، که ما بیشتر به عنوان رابین می‌شناسیم، را به عنوان رهبر خود می‌دانند. این بدان معنی است که همیشه از بتمن نامی به میان می‌آید. ممکن است که ما گلن را در لباس بتمن نبینیم. طبق آن چیزی که در توصیف شخصیت بتمن آمده، ممکن است ما بیشتر شاهد بروس وین باشیم. با این حال همیشه این امید هست که گلن در یک مبارزه نهایی به عنوان شوالیه تاریکی ظاهر شود.

همچنین در تایتان‌ها شاهد هنرنمایی برنتون توایتز در نقش دیک گریسون؛ آنا دیوپ در نقش استارفایر؛ تیگن کرافت در نقش ریون؛ رایان پاتر در نقش بیست‌بوی؛ و کوران والترز در نقش جیسون تاد هستیم. فصل دوم تایتان‌ها در پاییز ۲۰۱۹ پخش می‌شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*