خانه > اخبار > اخبار سریال > فصل هشتم بزرگترین چیزی که تلویزیون پخش کرده

فصل هشتم بزرگترین چیزی که تلویزیون پخش کرده

photo_2017-12-02_05-44-32
مدتی پیش، ستاره پیشین مجموعه بازی تاج و تخت، ستاره ی فعلی لیگ عدالت و خاطره همیشه همراه GoT، کال دروگو، به بلفاست رفت و با همبازی های پیشین خود دیداری داشت و اوقاتی چند را به تفریح سپری کرد.

طبیعتا حضور موموآ در آن حد نزدیک به کادر تولید فصل پایانی، به شک و شبهه ها مبنی بر حضورش در این فصل دامن زد. بله، البته که میدانیم کال دروگو مدتها پیش در فصل اول کشته شد. اما به خاطر آورید زمانی را که در فصل دوم، دنریس او را در خانه ی نامیرا دید. پس عملا احتمال حضور موموآ در یک پرش به گذشته یا یکی از افکار برندون دور از ذهن نیست.

اما در مصاحبه ای که موموآ با EW انجام داد، احتمالات طرفداران را کاملا رد کرد. او گفت:

«من فقط میخواستم تهیه کنندگان یعنی بنیوف و ویس رو ببینم و این هم دقیقا مصادف شد با ملاقاتی که با دیگر دوستانم داشتم. اینجا بود که سرخط خبرها شد: «کال دروگو برگشته!!» و منم در نهایت اطمینان میگم اون برنگشته. اون مدتیه که کشته شده و اینجور سناریوها برای GoT کار نمیکنه.»

ضمنا به گفته موموآ دیگر علت این ملاقات، علاقه موموآ به ملاقات با کریستوفر هیوجو (تورموند) بوده است.

با این اوصاف، همچنان اینها دلیلی بر عدم اطلاع موموآ از کم و کیف آنچه اتفاق خواهد افتاد نمیشود. او در این باره هم اظهار نظری داشته:

«فقط میدونم چقدر این فصل قراره معرکه باشه! این بزرگترین چیزی خواهد بود که تاکنون از تلویزیون پخش میشه. باورنکردنیه و همه رو شگفت زده میکنه. الآن حس بدی دارم که از عظمت مجموعه خبر دارم و ای کاش که نمیدونستم و همونطور پای تلویزیون میخکوب میشدم!»

در ادامه گفتگو، EW بحث را حول بهترین قسمت بازی تاج و تخت به غیر از فصل اول از نظر موموآ به پیش برد، نکته ای که موموآ را لحظاتی به فکر فرو برد. در انتها به حضور دوتراکی ها در فصل هفتم اشاره کرد. نقشی که اهمیت آن در یک سیر داستانی در سریال، تاکنون دیده نشده بود. اشاره به قسمت غنائم جنگی است، جایی که دوتراکی ها سوار بر اسبهاشان، به میدان نبرد هجوم میبردند.

موموآ در این باره افزود:

«صحنه ای زیبا و هیجان انگیز بود. چرا من نتونستم اینجا بمیرم؟ من باید تو نبردی خونین کشته میشدم! ما هیچ وقت کال دروگو رو در نبردی ندیدیم!»

سپس خندید. نظرات موموآ در نوع خود جالب توجه است و منابع آن هم با توجه به حضورش در بلفاست، موثق به نظر میرسد. هر چه میگذرد، و هرچه اخبار بیشتری درباره فصل هشتم میشنویم، از سازه های عظیم استودیو تایتانیک تا این مصاحبه موموآ، عطشمان برای فصل پایانی شعله ور تر میشود. اما تا یکسال و نیم آینده، همچنان باید صبر پیشه کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*