خانه > اخبار > اخبار سریال > بررسی و موشکافی تیزر جدید فصل هشتم بازی تاج تخت!

بررسی و موشکافی تیزر جدید فصل هشتم بازی تاج تخت!

چندی پیش بود که در حاشیه مراسم گلدن گلاب شاهد انتشار تیزری از سریال های سال آینده HBO بودیم که در آن قسمتی از فصل هشتم بازی تاج و تخت هم نمایش داده شد. در طول این تیزر شاهد حضور دنریس تارگرین در وینترفل بودیم، حال نیز قصد داریم دقیق تر به موشکافی این تیزر بپردازیم.

بیایید از سرجورا مورمنت شروع کنیم، او برای اولین بار پس از سال ها تبعید به شمال برگشته است و در مقایسه با آخرین بار که در اپیزود «اژدها و گرگ» او را دیدیم، لباس هایی گرم تر پوشیده است.

همچنین دنریس نیز یک شال قرمز به دور گردن خود دارد، البته این میتواند یک قسمت از لباس زیرین دنریس باشد ،شاید این یک پالتو قرمز با طرحی از اژدها باشد که دنریس آن را به عنوان یک لباس برای جنگ در مواقع ضروری پوشیده است.

در قسمتی از تیزر، یک آنسالید را در گوشه سمت راست تصویر میبینیم و این یعنی دنریس بدون محافظان خود وارد وینترفل نشده است.

طرفداران به سرعت متوجه شدند که این دقیقا همان جمله ای است که در قسمت اول سریال ند استارک به رابرت گفته بود.

با توجه به این که عوامل سریال از قبل اشاره کرده بودند که فصل هشتم سریال با رسیدن جان و دنریس به شمال آغاز خواهد شد، پس میتوان گفت که این تیزر مربوط به قسمت افتتاحیه سریال باشد.

همچنین در رابطه با سانسا ما شاهد یک خوش آمد گویی عجیب و سرد تر نسبت به ند استارک هستیم. این لحظات به طور قطع پس از تیزر قبلی فصل هشتم اتفاق می افتد که در آن شاهد آغوش گرفتن سانسا توسط جان بودیم.

همانطور که میبینید سانسا در حال نگاه کردن به کسی است، همچنین اکنون سانسا میداند که جان اسنو به یک ملکه خارجی زانو زده است اما با توجه به طرز نگاهش او به احتمال فراوان به دنریس مشکوک است.

در نهایت با توجه به اطلاعاتی که از فصل هشتم منتشر شده ، هر قسمت از فصل نهایی همانند یک فیلم سینمایی خواهد بود و در حال حاضر سریال در مراحل تولید به سر میبرد اما بعید نیست به زودی شاهد یک تریلر از فصل هشتم باشیم ،فصل هشتم بازی تاج و تخت در ماه اوریل منتشر خواهد شد.

حال نظر شما در رابطه با تیزر منتشر شده چیست؟ آیا نکته ای میدانید که ما به آن اشاره نکرده باشیم ؟

۵ دیدگاه

 1. سانسا وقتی میخواد جمله رو بگه ، به پایین نگاه میکنه و اگر به جمله ی کیت هرینگتون که میگفت با رسیدن به وینترفل عاشق و معشوق مخفی نخواهند بود ، احتمالا دست در دست هم ایستادن.

 2. بالاخره سانسا ی جورایی از سرسی درس یاد گرفته … و شکاکی رو از اون یاد گرفته . و اگه منم بودم با اون داستانایی که از تارگریان ها تو بچگی میشنیدم خوب بهشون مشکوک میشدم !

 3. سانسا چى میگه؟
  Winterfell is yours, your grace
  عین جمله‌اى که در همون اپیزود آغازین سریال، پدر سانسا به رابرت گفت.
  قطعا سانسا در زمان اداى این کلمات همچنین به یاد میاره که به امر پدر همین علیاحضرت،
  چه سرنوشتى براى پدربزرگ و عموى سانسا رقم خورد.
  هرچند، این به معناى کینه و خصومت سانسا نسبت به شخص دنریس نیست،
  فقط توى دلش میگه: کاش میشد همه‌تون با هم میرفتید به جهنم!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*