خانه > اخبار > اخبار سریال > تریلر فصل هشتم در راه است …

تریلر فصل هشتم در راه است …

بعد از چند تیزر که HBO از فصل هشتم در این مدت منتشر کرده است ، همه ما دیگر کمابیش منتظر تریلری از فصل هشتم هستیم. به تازگی جیمز هیبرد ، خبرنگار Entertainment Weekly ، در مصاحبه ای با تهیه کنندگان سریال ، دیوید بنیوف و دی بی وایس ، در رابطه با اینکه آیا اصلـا تریلری در راه هست یا نه از آنها پرس و جو کرده است. دیوید بنیوف با اعتقاد بر اینکه تریلر، سهم ویژه ای در مارکتینگ و محبوبیت اثر دارد ، پاسخ داد :

« دیوید لینچ ( کارگردان سرشناس هالیوود ) می‌گفت آرزو می کرد هیچ تریلری در سینما و … وجود نداشت. این کاملـا درست است. اینطور شما به سینما می روید و اثری کاملـا تازه ای می بینید.»

همچنین دی بی وایس ، تهیه کننده دیگر سریال ، در تکمیل حرف دیوید بنیوف و اینکه چرا تریلرها فاکتور سورپرایز را از اثر می گیرند، می گوید :

« من هم آرزو می کردم تریلری وجود نداشت و ترجیح میدادم کسی بگه : بهم اعتماد کن و برو ببینش!»

تهیه کنندگان سریال در پایان حرف خود با تاکید بر تاثیر تریلر بر هایپ کردن طرفداران ادامه می دهند :

«با این حال تریلری در کار خواهد بود چون مدتی پیش وقتی با فرزندانمان مشغول دیدن Ready Player One بودیم و HBO تریلر WestWorld را منتشر کرد و دیدیم ، اینگونه شدیم : آه ، حتما باید اینکار را بکنیم.»

از طرفی جیمز هیبرد اعتقاد دارد امسال بر خلاف سال های گذشته فقط شاهد یک تریلر کامل از فصل هشتم خواهیم بود چرا که HBO نیازی در هایپ کردن بیش از اندازه بزرگترین اثر خود ندارد و سعی می کند با انتشار تصاویر و تیزرهای کوچک تنور Game Of Thrones را داغ نگه دارد.

در هر حال با توجه به انتشار فصل های قبل و انتشار تریلر آن ها در فاصله ۳۰-۵۰ روز قبل شروع فصل ، احتمال می رود تا عید امسال شاهد تریلری از فصل هشتم و پایانی خواهیم بود!

۵ دیدگاه

  1. ممنون مرسی ایکاش بیشتر فعالیت کنید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*