خانه > اخبار > اخبار سریال > در قسمت سوم با یکی از اجداد لیدی اولنا تایرل ملاقات کردیم!

در قسمت سوم با یکی از اجداد لیدی اولنا تایرل ملاقات کردیم!

در قسمت سوم خاندان اژدها، دومین از نام خود، رینیرا تارگرین در چادر بزرگ، پیرزنی را ملاقات کرد. حتماً او را به خاطر دارید، همان پیرزن که سگی از نژاد پاگ‌ داشت. او لیدی ردواین بود و حرف‌های زیادی در مورد پدر رینیرا، کینگ ویسریس، داشت و به راحتی شاه را در مقابل دخترش نقد می‌کرد. زنی بسیار جسور که از بیان نظرات خود ابایی نداشت. لابد برایتان عجیب نخواهد بود که آن زن از اجداد لیدی اولنا تایرل باشد، پیرزن جسوری دیگر که او هم در سخنانش بی‌پرده بود و مشکلی در بیان عقیده‌ی خود نداشت.

لیدی اولنا تایرل یک تایرل بود، اما از ابتدا تایرل متولد نشده بود و در واقع این عنوان را پس از ازدواج با خاندان تایرل گرفت و پیش از این، لیدی اولنا ردواین بود. به همین خاطر لیدی ردواینی که ما در سریال خاندان اژدها دیدیم، از اجداد لیدی اولنا تایرل است.

البته بعید به نظر می‌رسد که اگر لیدی تایرل در چادر بزرگ بود، اجازه می‌داد که شاهزاده رینیرا تارگرین به این راحتی و آنطور که جد او را ساکت کرد، او را هم ساکت کند. چرا که او در این‌گونه بحث‌ها تبحر خاصی داشت.

خاندان ردواین در آربور، جنوب غربی ریچ، اقامت داشتند و آربور به خاطر شراب‌های بی‌نظیرش شهره داشت. در سریال بازی تاج و تخت ردواین‌ها بزرگترین ناوگان‌ها را در سراسر هفت پادشاهی داشتند. در سریال خاندان اژدها، این افتخار به خاندان والریون رسیده است.

احتمال دارد که لیدی ردواین را در آینده‌ای نزدیک باز ببینیم. چرا که خاندان‌های زیادی در جنگ پیش رو درگیر خواهند شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*