خانه > اخبار > اخبار سریال > چند بازیگر جدید برای ایفای نقش‌ به فصل دوم سریال خاندان اژدها پیوسته‌اند.

چند بازیگر جدید برای ایفای نقش‌ به فصل دوم سریال خاندان اژدها پیوسته‌اند.

طبق منابع نیمه رسمی «تام بنت» بازیگر بریتانیایی که سابقه‌ی ایفای نقش در فیلم و سریال‌هایی چون Rocketman و After Life را در کارنامه دارد برای ایفای نقش هیو همر که یکی از بذرهای اژدها است به تیم بازیگران فصل دوم پیوسته است‌.

«تورلو کانوری» بازیگر ۳۳ ساله و ایرلندی که سابقه‌ی ایفای نقش در فیلم و سریال‌هایی چون Ready Player One و Pixie و Poldark را در کارنامه دارد برای ایفای نقش لرد موتون به تیم بازیگران فصل دوم پیوسته است.

«وینسنت رگان» بازیگر ۵۸ ساله و بریتانیایی که قبلاً حضور او در سریال تایید شده بود و سابقه‌ی بازی در فیلم و سریال‌هایی چون Aquaman and the Lost Kingdom و Poldark را در کارنامه دارد برای ایفای نقش یکی از اعضای گارد شاهی پادشاه اگان تارگرین دوم به تیم بازیگران فصل دوم پیوسته است.

«گریم مک نایت» بازیگر اسکاتلندی که سابقه‌ی بازی در سریال Outlander را در کارنامه دارد برای ایفای نقش پکستر استرانگ به تیم بازیگران فصل دوم پیوسته است. لازم به ذکر است که این نقش در کتاب وجود ندارد.

«جیمز دوهرتی» بازیگر و صداپیشه‌ی ۵۶ ساله و بریتانیایی که سابقه‌ی بازی در Outlander را دارد برای ایفای نقش کلی به تیم بازیگران فصل دوم پیوسته است. لازم به ذکر است که این نقش در کتاب وجود ندارد.

«کیران بیو» بازیگر ۴۳ ساله ی بریتانیایی که قبلا حضور او در سریال تایید شده بود و سابقه ی بازی در سریال doctor who را در کارنامه ی خود دارد برای ایفای نقش هیو همر که یکی از بذرهای اژدهاست به تیم بازیگران فصل دوم پیوسته است‌.

«تام بنت» بازیگر بریتانیایی که  قبلا حضور او در سریال تایید شده بود و سابقه‌ی ایفای نقش در فیلم و سریال‌هایی چون Rocketman و After Life را در کارنامه دارد، برای ایفای نقش اولف وایت که یکی از بذرهای اژدها است به تیم بازیگران فصل دوم پیوسته است‌.باید اشاره کنیم که در ابتدای حضور او در سریال گمان می رفت که او نقش هیو همر را ایفا می کند.

«وینسنت رگان» بازیگر ۵۸ ساله و بریتانیایی که قبلاً حضور او در سریال تأیید شده بود و سابقه ی بازی در فیلم و سریال هایی چون the aqaua man و poldark را در کارنامه دارد برای ایفای نقش سر ریکارد تورن یکی از اعضای گارد شاهی پادشاه اگان تارگرین دوم به تیم بازیگران فصل دوم پیوسته است‌.

«جیمی کنا» بازیگر ۴۸ ساله و بریتانیایی که پیش از این حضور او در سریال تایید شده بود و سابقه بازی در سریال های the crown و peaky blinders و Law & Order را در کارنامه ی خود دارد  برای ایفای نقش سر آلفرد بروم که شوالیه ای از سرزمین های غربی و ارشد ترین شوالیه ی دراگون استون  است به تیم بازیگران فصل دوم سریال خاندان اژدها پیوسته است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*