خانه > اخبار > اخبار سریال > پیشنمایش جدیدی از اپیزود نخست فصل چهارم سریال بازی تاج و تخت + ۲۰ عکس جدید

پیشنمایش جدیدی از اپیزود نخست فصل چهارم سریال بازی تاج و تخت + ۲۰ عکس جدید

در سه قدمی آغاز فصل چهارم پیشنمایش جدیدی از ایپزود اول فصل چهارم بازی تاج و تخت منتشر شده است. در تماشای این پیشنمایش سی ثانیه ای از اپیزود (Two Swords)؛ دنریس و ارتشش را در حال پیشروی به سمت میرین، جیمی لنیستر را به دنبال جایگاهش در کینگز لندینگ، اوبرین مارتل با تیغی در دست و … مشاهده میکنیم. شروع این فصل بدون شک توفانی خواهد بود.

دانلود

:::::::::::

[media url=”https://westeros.ir/wp-content/uploads/2014/04/Game_of_Thrones__Season_4_-_Episode_1__Two_Swords_-_Preview.mp4″ width=”600″ height=”400″ jwplayer=”controlbar=bottom”]

[custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”170×200″ limit=”20″]

۳۵ دیدگاه

 1. ممنون بابت خبر.
  چی عجب بلاخره یه عکس از استنیس بیرون دادند!

 2. توصحنه ای که خنجر کشیداون کی بود کنار ابراین؟

 3. به به.. چه عکسهایی. عکس مارجری و بریان رو دوست دارم. عکسهای تیریون با جیمی و اوبرین هم خیلی خوبند. 🙂
  اما اکازیونش عکس استنیسه. واقعا” دوستان لطف کردند و بلاخره چشممان به جمال پادشاه بر حق وستروس روشن شد. 🙂 اگر تصاویر ملیساندر رو ندیده بودم فکر می کردم خود نویسنده های فیلمنامه تصمیم گرفتند استنیس رو از بین مدعی ها حذف کنند!!

  • اگر حذفش می کردند خیلی بهتر بود. این شخصی که در سریال به عنوان استنیس نشون داده اند کاریکاتوری از استنیس واقعیست . از ابتدای فصل دو تا الان جز تخریب استنیس کاری نکردن ٬ من خیلی سعی کردم امیدوار بمونم ولی قسمت ۱۰ فصل ۳ تیر خلاصی بود بر تمام امیدهای من.
   واقعا حیف شد که یکی از بهترین شخصیت های داستان ٬ تحریف و نابود شد.

   • آره. متاسفانه منم با شما موافقم. استنیس از اون شخصیتهاییه که تا جایی که تونستن در حقش اجحاف کردن. هر چی هم فکر می کنم علتش رو نمی فهمم. 🙁

   • به نظر من اینطور نیست. چهره واقعی استنیس که در کتاب ۵ نشون داده میشه مثل همینیه که توی سریال هست. تو سریال نخواستن قضیه رو پیچیده بکنن و از همون اول چهره اصلی رو نشون دادن.
    به نظرم دلیل کم نشون دادن استنیس توی تریلرها به دلیل نقش مهمیه که تو این سیزن داره و نمیخوان اسپویل بکنن.

    • با احترام به نظرتون ولی من مخالفم.
     در سریال استنیس رو یک انسان حوس باز! (صحنه من درآوردی مل و استنیس در ساحل اون قدر مضحک بود که من کلا نا امید شدم!!) ٬ یک انسان سست عنصر (در سریال مل به نوعی ارباب استنیس هست! در صورتی که در کتاب اصلا این طو نیست فقط تا حدی تحت تاثیر اون هست که اون هم دلیل اینه که مل مشاورش هست درست مثل داووس) نشون دادن. در سریال استنیس دستور قتل رنلی رو میده که این خنده داره ٬ اصلا استنیس از قصد مل خبر نداره حداقل ما نمی تونیم ثابت کنیم که او میدونسته. در سریال وقتی مل گندری رو میاره میگه می خوام قربونیش کنم استنیس یکم فکر می کنه بعد میگه اوکی LOL منم موفاقمLOL. من تو این صحنه چشمام باز موند!!! استنیس نصفه اول کتاب سوم با خودش کلنجار میره و بعد از اینکه بارها به مل و زنش و افرادش جواب رد میده و میگه که او بچه بی گناهه و … در نهایت با آوردن مدرک از طرف مل که خدای روشنایی قدرت منده بعد از مرگ سه شاه دروغین برای نجات وستروس حاضر میشه این کارو بکنه. در سریال استنیس دستور زندانی شدن داووس رو میده! که این هم کاملا نادرسته ٬ ملیساندرا این کار رو میکنه.
     اصلا کجاست اون سخنان زیبای استنیس ٬ کجاست اون سخنان طعنه آمیز او و طنزی که در گفتارش هست.
     خیلی نکات دیگه هم هست که نیاز نیست بگم.

    • صحنه ساحل رو قبول دارم. خیلی مسخره بود اما در مورد رنلی باهاتون مخالفم. استنیس خیلی واضح به رنلی گفت که اگه تا فردا تسلیم نشی کشته میشی و از کار ملیساندر مطلع بود و گرنه به داووس نمیگفت اونو ببره به قلعه.
     توی کتاب هم استنیس تحت فرمان ملیساندر هست حالا توی فیلم اینو خیلی بولد نشون داده و ملیساندر تو روی استنیس دستور میده اما توی کتاب ملیساندر از طریق استنیس هر کاری بخواد میکنه. زندانی شدن داووس هم همینجوری بود.
     نمیدونم شما کتاب ۵ رو خوندید یا نه و میتونم از اونجا مثال بزنم. اگه بگید ممنون میشم.

    • به نظر من که تو کتاب اصلاً تحت تاثیر ملیساندر نیست.
     خیلی جاها تشر می زنه بهش حتی. رفتار استنیس با داووس و ملیساندر تفاوت چندانی نداره از نظر من.

     منم برداشتی مبنی بر اینکه استنیس می دونسته قراره رنلی کشته بشه نداشتم.

    • یه جایی بعد از کشته شدن رنلی, استنیس به داووس می گه که من اونشب تو چادرم بودم و دستام هم کاملا” پاکه( یه چیزی شبیه این) و خیلی به هم ریخته است. یعنی که خیلی نمی دونه چه اتفاقی افتاده و نقش خودش در قتل رنلی چی بوده.

     من کتاب ۵ رو نخوندم اما حدس می زنم مارتین می خواد نشون بده که خیلی از کارهایی که استنیس انجام میده تحت تاثیر ملیساندر بوده, که چون اغلب داستان مربوط به استنیس از زاویه دید داووس بوده خیلی از موضوعات نمیتونسته قبل از اون برای خواننده روشن بشه. اما این کجا و این چیزایی که از استنیس تو فیلم نشون می دن کجا! اون آدم خشک و مقرراتی کجا و این آدم آویزون کجا؟! اگر هم قراره چیزی تو کتاب ۵ معلوم بشه باید تو سریال هم همونجا معلوم بشه نه اینکه از اول شخصیت طرف رو با خاک یکسان کنند. 🙁
     کلا” این فیلمنامه نویسا از اول با باراتیونها لج بودند, فاتحه رنلی رو هم یه جور دیگه خوندند. 🙁

    • @ جورامون
     ببخشید که یکم دیر جواب میدم .
     نه ٬ استنیس از موضوع اطلاع نداشت ٬ ملیساندرا بهش گفته بود اگر بری استورمزاند پیروز میشی و اینکه مرگ رنلی رو در آتش دیده. استنیس از نحوه مرگ رنلی اطلاع نداشت. ملیساندرا نشون داده که بدون اطلاع استنیس عمل می کنه یا گاهی حتی بهش دروغ میگه کشتن لورد آف بون به جای منس
     استنیس تحت کنترل نیست حتی جایی هست که به مل میگه اگر دروغ گفته باشی همین جا میکشمت. ملیساندرا همچون داووس مشاور استنیس هست و چون قدرتمند بودن خودش رو اثبات کرده استنیس بهش توجه میکنه در ضمن استنیس درابتدای کتاب سوم شرایط روحی خوبی نداره اصلا از اتاقش بیرون نمیاد و فقط با مل در ارتباطه و نمی دونه بیرون دقیقا چی میگذره برای همین هم هست که داووس رو مل زندانی کرد نه استنیس.

     مشکلی نیست از کتاب ۵ مثال بزنید .

    • @ kei1
     منم به نوعی نظر شما رو دارم ٬ منظورم از تحت تاثیر بودن اینه که چون مشاورش هست و ثابت کرده که قدرت زیادی داره استنیس به حرفاش توجه میکنه و چون داووس در ابتدای کتاب سوم نیست و فکر می کنند مرده ٬ مل تبدیل شده به تنها مشاورش ٬ و خب استنیس شرایط روحی خوبی هم نداره که همین باعث شده مل کمی سوء استفاده کنه ٬ ولی همین جور که شما هم گفتید استنیس در چند جا به مل تشر میزنه حتی یک جایی تهدیدش میکنه که اگر دروغ گفته باشه او رو میکشه. ما می بینیم که استنیس وقتی داووس رو فرا می خونه چه قدرت خوشحال هست از زنده بودنش و اینکه چه قدر دلش برای او و مشاوره های صادقانه او تنگ شده و حتی اون رو دست پادشاه می کنه .

    • @winterfell
     بله من هم اون صحنه رو در ذهن داشتم ٬ به نوعی استنیس بدون اینکه بدونه در مرگ رنلی دخیل بوده و اصلا نمی دونسته که می خواد چه اتفاقی بیوفته.

    • W.Kane:
     خواهش میکنم
     منم میخواستم همین قضیه منس رو مثال بزنم. چطور استنیسی که تو کتاب ۳ در کشتن گندری تعلل میکنه به این راحتی در کتاب ۵ به قربانی کردن منس رضایت میده؟ این همون تغییریه که من میگم. تو کتاب ۵ استنیس عدالت رو کنار گذاشته و فقط به فکر منفعت شخصیشه. تئون رو میگیره اما نمیکشه، خودش میگه که برای اجرای عدالت باید اونو بکشه اما میگه فعلا لازمش دارم! به تحریک ملیساندر چنان جان رو توی مخمصه میذاره که جان نمیدونه چیکار کنه و کار به جایی میرسه که خود برادران شب میان و بهش خنجر میزنن. استنیس کتاب ۵ فقط به فکر خودش و هدفشه و براش مهم نیست در این راه چه کارهایی رو انجام میده.

    • منس یک پیمان شکن ٬ خائن به نگهبانان شب و دشمن وستروس هست ٬ کشتن او عین عدالت هست. ادریک (گندری) بی گناهه ٬ و هیچ اشتباهی نکرده که سزاوار مرگ باشه تصمیم برای کشتن او صرفا برای نجات وستروس هست .
     تئون رو میگیره و قراره اونو بکشه ٬ عمل گرا بودن برای یک رهبر مهم هست ٬ تئون مهره ارزشمندیه و میتونه کمک کنه بعدا هم میشه اونو کشت همین طور که استنیس قرار هست این کارو بکنه. تحت فشار قرار دادن جان برای این هست که او به حمایتش نیاز داره تا شمال رو بتونه آزاد کنه ٬ شمال تشکیل شده از یک مشت خائن یا ترسو و یا ظالمانی مثل روس بولتون و دارو دسته. استنیس با هزار نفر نمی تونه به تنها شمال رو پس بگیره. خنجر خوردن جان ربطی به استنیس نداره ٬ خود جان تصمیم گرفت به رمزی حمله کنه. قبلش هم ردخواست های استنیس رو رد کرد و استنیس با وجود اینکه بسیار عصبانی شد ٬ ولی هیچ کار انجام نداد چون ناعدالتی می بود.
     دقیقا دارید برعکس میگید در کتاب ۵ استنیس حتی بیشتر از قبل به فکر نجات وستروس هست٬ بیشتر کارهایی که میکنه یا برای آزادی شمال هست یا مبارزه با وایت واکرها.

    • ادریک استورم کجا، منس کجا.
     از نظر استنیس منس یه پادشاه یاغی ه که بر علیه مملکت شورش کرده. (اصلا کاری ندارم که تفکرش درسته یا نه) ولی ادریک یه پسر بیگناه ه.
     به تعویق انداختن اعدام یه نفر به خاطر منافع احتمالی حتی از استنیس مقرراتی و خشک هم بعید نیست و منطقی ه. (هر چند به نظر من ثئون نقشش تموم نشده تو داستان و اعدام نمی شه)
     مخمصه واسه جان ؟!
     خنجر زدن به جان که دو دلیل داره. پس زمینه اش که قضیه وحشی هاست (کلاً این نگهبانا نمی فهمن که وحشی ها دشمنشون نیست) و ماشه هم سخنرانی جان که ما قراره لشکر کشی کنیم و …
     استنیس و ملیساندر کجان؟

    • من ندیدم که جواب داده خود W.Kane
     نظر منم به مضمون دقیقاً همونه، مهدی جان پاکش کن بی زحمت.

    • من نمیگم که منس بی گناه بود. منس باید به خاطر خیانتش به نگهبانان شب اعدام میشد. اعدام کردن با اون شکلی قربانی کردن فرق داره. تئون رو نگه میداره چون بهش احتیاج داره، جان رو به دردسر میندازه چون به کمکش احتیاج داره. مشکل برادران شب و جان از زمانی شروع شد که جان قبول کرد یکی از قلعه ها رو به استنیس بده. اگه استنیس خیلی قوانین نگهبانان شب براش مهمه و از قربانی کردن منس دریغ نمیکنه چرا خودش میاد از جان کاری خلاف قسم نگهبانان شب درخواست میکنه؟ خیلی خوب میدونه که نگهبانان شب نباید در درگیری های داخلی جبهه بگیرن اما اصلا براش مهم نیست.
     اگه ادارد بود با منس و تئون چطور رفتار میکرد؟ من عدالت ادارد رو بیشتر از استنیس دوست دارم. هر چند احمقانه باشه. استنیس به اسم عدالت داره هر کار که میخواد میکنه.

    • طریقه اعدام قابل بحثه ٬ بله من هم قبول دارم سوزاندن خیلی شیوه خشنیه ولی این روشیه که استنیس اعدام میکنه . بحث تئون و جان هم همون جور که قبلا گفتم در حوزه عملاگرا بودن تعریف میشه٬ شرایطی که وستروس در اون قرار داره یک شرایط عادی نیست دشمن باستانی پشت دیوار در حال طرح ریزی حمله است ٬ استنیس نیاز داره که هر چه سریع تر شمال رو آزاد کنه ٬ چون مقر فرماندهی جنگ در وینترل فل خواهد بود . برای دفاع از دیوار نیاز هست که افرادش در قلعه ها مستقر بشن . بعدش اینکه نگهبانان شب فقط فقط به واسطه استنیس هست که هنوز پابرجاست اگر او نیومده بود که دیگه نه نگهبانان شبی بود و نه جانی! در زمانی که هیچ کس ٬ نه حتی اون شمالی های به اصطلاح وفادار به کمک نگهبانان شب نیومدند کسانی که دم دیوار بودند ٬ کسانی که نیروی کافی داشتند (به یاد داشته باشید که فقط قبیله ای که بعدا با استنیس همراه میشه حداقل ۳۰۰۰ نیرو داشته) اما نیومدند٬ این استنیس بود که صدها کیلومتر رو در دریای خروشان پیومد در حالی که فقط ۱۰۰۰ نفر نیرو داشت به سپاه ۲۰ هزار نفری وحشی ها حمله کرد و نگهبانان شب رو از خطر حتمی فروپاشی نجات داد.
     ادارد بعد از استنیس و داووس ٬ سومین شخصیت مورد علاقه من هست ولی او دیگه نیست چون او عملاگرا نبود ٬ خیلی زود اعتماد می کرد . اما استنیس با وجود اینکه همیشه در بدترین شرایط ممکن بود هنوز زنده هست ٬ استنیس یک شخصیت پیچیده داره ٬ درست هست که دارای نواقصی هست ولی در نهایت هدفش ٬ هدف شرافتمندانه ای است ٬ هر چند طرفداران استنیس هم مطمئن هستند که او در این راه کشته خواهد شد.

    • نه این شیوه استنیس نیست. شیوه ملیساندره است! استنیس بیش از حد بهش وابسته شده و داره زیر سلطه اش میره. من به شدت به ملیساندره و خدای سرخ مشکوکم. به نظرم هدفشون چیز دیگه ایه. ملیساندره داره استنیس رو بازی میده و استنیس براش یه ابزاره، همونطور که جان هم براش یه ابزاره. فکر میکنم خود ملیساندره هم میدونه که استنیس پرنس وعده داده شده نیست و حالا اومده سراغ جان. بعید نیست که بی خبر از بقیه جان رو با بوسه آتش دوباره زنده کنه.(البته به فرض اینکه جان مرده).
     همون قبیله رو هم خود جان بهش معرفی میکنه وگرنه استنیس چه خبر داشت. حمله به دیوار غافلگیرانه بود و جان فقط تونست از مول تاون آدم بیاره. اگه وقت داشت میتونست از همون قبیله هم کمک بخواد.
     استنیس چه راه دیگه ای داشت؟ دراگون استون دیر یا زود سقوط میکرد و استنیس نیروی کافی برای حمله به وستروس نداشت. نمیتونست به استورمزاند بره(هر چند که کانینگتون بعدا اونجا رو گرفت). استنیس از همه جا مونده تنها شانس رو در دیوار دید. مطمئن باش اگه جایی برای رفتن داشت به دیوار نمیومد. کمک به دیوار کار داووس بود. اگه یه آم حسابی تو وستروس باشه داووس هست. استنیس در کمک به دیوار هم دنبال نفع شخصی بود.

    • از وقتی استنیس به دین جدید گرویده شیوه او هم شده ٬ هر چند که اصلا به اون اعتقادی نداره و خیلی هم خوشش نمی یاد از سوزوندن . به نظرم داری ملیساندر رو خیلی دسته بالا می گیری او خودش گمراه شده ای بیش نیست ٬ اصلا فکر نمی کنم این قدر که شما میگید باهوش باشه! ملیساندر واقعا اعتقاد داره استنیس آزور آهای هست (تا جایی که حتی وقتی شواهد خلافش رو میگن خودش رو فریب میده! LOL) و واقعا هدفش مبارزه با آدر بزرگ هست . دقیقا برعکس هر چه از داستان بیشتر میگذره استنیس بیشتر از مل دور میشه ٬ بیشتر از اینکه استنیس ابزار مل باشه مل ابزار استنیس هست ٬ مگر داستان شاهین قرمز رو فراموش کردید؟
     میستر ایمون سی و اندی نامه نوشت و به نقاط مختلف وستروس فرستاد هیچکی نیومد! هیچکی! اکثر شمالی ها هم نامه رو دریافت کردند خیلی زودتر از استنیس ٬ ولی خیلی رحت اهمیت ندادند. استنیس هم خیلی دیر نامه رو دید ٬ در واقعا زمانی که داووس نامه رو براش خوند تازه اون موقع از حمله وحشی ها با خبر شد. استنیس تنها فردی بود که هنوز اهمیت می داد!
     جان فقط تونست روند رو کند کنه ٬ سقوط نگهبانان شب اجتناب ناپذیر بود .
     شاید استنیس راه های زیادی نداشت ولی رفتن به صد ها کیلومتر دورتر با فقط هزار نفر به منطقه ای کاملا نا آشنا و یخ زده و درگیری با سپاهی که ۲۰ برابر اون بود و ماموت و غول هم داشت مطمئنا بهترین گزینه روی میز نبود! اگر هدفش عمل به وظیفه ی شاهی نبود همون جور که داووس بهش یادآوری کرد ٬ به اونجا نمی رفت البته مطمئنا نیم نگاهی هم به پشتیبانی شمالی ها داشت . استنیس از وجود سپاه ایگان خبر نداشت ٬ اگر او در دراگون استون مونده بود دراگون استون اصلا سقوط نمی کرد ٬ ۲۰۰ نفر آدم که تازه بهترین افرادش هم نبودند تونستند خیلی مقاوت کنند و صدمات فوق العاده ای به سپاه تایرل ها وارد بیارند . دراگون استون یک جزیره آتش فشانی هست با سواحل صخره ای گرفتنش کار بسیار دشواری است مخصوصا اگر با آدم سرسختی مثل استنیس طرف باشید. در ضمن لنیستر ها و تیرل ها در شرایطی نبودند که بخوان به دراگون استونی که استنیس داخل باشه حمله کنند.
     خیلی جالبه ٬ مگر این استنیس نبود که به دیوار رفت چه طور میگید که فقط کار داووس بوده؟!! داووس مشاور استنیس هست ولی تصمیم گیر نهایی استنیسه پس موفقیت ها و شکست هم باید پای او نوشته بشه همه رهبران و شاهان مشاور دارند آیا ما کارهای اونا رو به پای مشاورانشون می نویسیم؟!
     منفعت طلبی انگیه که همیشه مخالفان استنیس از سر کینه توزی به او وارد کرده اند .

    • W.Kane یه موردی برای استفاده از اسپویلر هست. وقتی به پاراگراف بعدی میری یه خط فضای خالی قبل از پاراگراف بعدی ایجاد نکنید. اگه خودتون هم متوجه شده باشید اسپویلر فقط پاراگراف اول رو به عنوان اسپویل محسوب میکنه.
     پس فقط یک اینتر برای رفتن به خط بعدی بزنید نه دو اینتر که یک خط فضای خالی ایجاد بشه. ممنون

    • بسیار ممنون.
     به نکته ظریفی اشاره کردید. بله در کامنت قبلیم هم همچین اتفاقی افتاد ٬ فکر کردم باگ هست بعد از مدتی درست شد. پس تا نگو شما درستش کردید!
     امیدوارم چیزی برای دوستان اسپویل نشده باشه.

    • نمیدونم چرا فکر میکنم ملیساندر یه چیزهایی میدونه. یا خیلی احمقه که همه نشونه ها رو اشتباه تفسیر میکنه یا خیلی زیرکه و داره کاری پنهانی انجام میده.
     قضیه شاهین قرمز یادم نیست. چی بود؟
     نامه استاد ایمون تا اونجا که یادم میاد در مورد دیده شدن آدرها بود. آدرها ۸۰۰۰سال بود دیده نشده بودن و همه فکر میکردن افسانه هستن و طبیعیه که نامه رو جدی نگرفتن.
     شکی نیست که بدون اومدن استنیس جان میمرد و دیوار سقوط میکرد. من نیت استنیس رو زیر سوال میبرم نه کاری که انجام داد.
     به این دلیل میگم کار داووس بود چون جون خودش رو در این راه گذاشت. حاضر شد خطر مرگ رو بپذیره اما این خبر رو به استنیس بده و اونو مجاب کنه که به کمک دیوار بره.
     تا اونجا که یادمه تایرل ها و لنیستر ها برای کشتن استنیس به دراگون استون حمله کردن و خبر نداشتن که استنیس رفته. تلفات زیادشون هم به خاطر عجله لوراس تایرل بود و گرنه خیلی راحت میتونستن جزیره رو بگیرن. ۱۰۰۰ نفر برای جزیره به اون بزرگی کافی نیست. حتی نمیتونن خط ساحلی رو پوشش بدن.

    • من که فکر می کنم ٬ بیشتر گمرا هست و داره خودش رو فریب میده. ولی من شخصیتش رو دوست دارم.
     شاهین قرمز مربوط به جایی بود که استنیس داستان پرود وینگ رو به داووس میگه همون شاهینی آسیب دیده ای که در کودکی بزرگ کرده بود ولی هیچ وقت به اوج نمی رسید و اینکه داییش بهش گفت بهتره یک شاهین دیگه انتخاب کنه ٬ در انتهای اون داستان به داووس میگه که وقتشه یک شاهین دیگه انتخاب کنم یک شاهین قرمز ٬ در اونجا منظورش این بود که وقتشه هفت رو کنار بگذاره و به سمت روهلور بره. ملیساندر قرمز پوش همین شاهین قرمز هست . در اون قسمت استفاده ابزاری استنیس از ملیساندر کاملا مشخص میشه.
     فکر می کنم در اون نامه ایمون از خطر حمله قریب الوقوع وحشی ها خبر داده بود ٬ مطمئن نیستم.
     من نیت استنیس رو خیر میبینم .
     من یادم نیست ولی فکر کنم می دونستند که رفته شمال. به هر حال گرفتن دارگون استون کار خیلی سختیه ٬ استنیس ۲۰۰ نفر اونجا داشت که اکثرا افراد بی تجربه و پیر بودند ٬ خودش در واقعا حدود ۱۰۰۰ خورده ای باهاش بودند که جمعا ۱۵۰۰ نفر می شن ٬ بهترین افرادش هم همراهش بودن اکثرشون شوالیه بودند و بسیار جنگ آور . خطر آیرون بورن ها هم بود ٬ استنیس می تونست جزیره رو حفظ کنه. خط ساحلی هم خیلی نبود جزیره آتشفشانی با سواحل صخره ای ٬ دفاع ازش کار راحتی هست.

  • منم با وینترفل w.cane موافقم. گیرم استنیس یه آدم منفی و اصلا شر مطلق. خیلی فرقه بین یه آدم منفی قوی و محکم با یه آدم منفی شل و ول و افتاده.

   راستی عجب بحث داغی! بحث مشابهی رو منم قبلا با جورامون داشتم سر استنیس. فقط حسرتم اینه که چرا همچین بحثایی تو فروم پیش نمیاد هیچ وقت.

 4. تریلر کوتاه و جالبی بود…
  کش و قوش بین اوبراین و تیریون جالب به نظر میاد مخصوصا با اتفاقاتی که قراره بیفته…

 5. باز جای شکرش هست که جوناس اسلینت همون بازیگر ۲ فصل اوله!

 6. ایول! فقط ۱ روز و ۱۶ ساعت و ۵۰ دقیقه! دیگه مونده تا شروع فصل چهارم…

 7. دوستان یه سوال
  پوستر هایی که واسه تبلیغ این فصل تو امریکا میزنن روشون این شعار all men must die
  نوشته منظورش چیه و به چه اتفاقی تو این فصل اشاره داره؟

 8. این سانسا هم خوب تیکه ای هستاD:

 9. farda che saati ghesmate 1 miyad?ki midune?

  • سلام. از کجا دانلود کنیم قسمت ۱ رو؟
   من هیچ جا پیدا نکردمش.

   • دوستان تازه ۶ ساعت از پخش قسمت ۱ توی آمریکا مونده….حدود ۲ یا ۳ ساعت هم میگذره تا یه سورس مناسب سریال رو بیرون بده…..فردا ساعت ۱۰ به بعد میتونید در سایت‌ها مختلف دنبالش بکردید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*