خانه > اخبار > اخبار سریال > پیتر دینکلیج: پایان سریال بازی تاج‌ و تخت غافلگیرکننده نبود!

پیتر دینکلیج: پایان سریال بازی تاج‌ و تخت غافلگیرکننده نبود!

تقریباً سه سال از پایان سریال بازی تاج و تخت می‌گذرد و هنوز تعدادی از طرفدارها در مورد پایان جنجالی سریال بحث می‌کنند و بیشتر این صحبت‌ها در باره به آتش کشیدن بارانداز پادشاه و کشتار غیرنظامیان بی گناه توسط «دنریس تارگرین» است.

آیا انجام این کار توسط «دنریس» بعید بود؟ خب «پیتر دینکلیج» به این سوال پاسخ می‌دهد:

سریال نکات زیادی را برای ما به جا گذاشت و همه آن عوامل منجر به وقوع آن اتفاق شدند. من می‌دانم که بسیاری از مردم از پایان سریال شگفت زده شده‌اند اما اگر دقت کرده باشید سرنخ‌ها درون سریال بودند.

«دینکلیج» به «ایندیپندنت» گفت که ما به شما گفتیم که اسم سگتان را کالیسی نگذارید ولی نه نتها طرفداران از گذاشتن اسم کالیسی بر روی سگشان اجتناب نکردند بلکه در سال ۲۰۱۸ نام ۵۶۰ کودک بر گرفته از شخصیت «دنریس تارگرین» بود. نشانه‌های چرخش تاریک دنریس در کل سریال وجود داشتند، برای مثال دنریس در فصل دوم رویای نابودی قلعه سرخ را در سر داشت و سپس در فصل ششم کال‌ها را به آتش کشید و چه کسی می‌تواند فراموش کند که او رندیل تارلی و دیکون تارلی را برای زانو نزدن آتش زد.

باید دید آیا کتاب‌های ترانه یخ و آتش پایانی مشابه نمایش تلویزیونی خواهند داشت یا خیر. هرچند «جورج آر آر مارتین» قبلاً گفته که پایان داستان تا حدودی متفاوت خواهد بود.

پیتر دینکلیج در مورد سریال خاندان اژدها هم اظهار نظر کرد:

به نظر نمی‌رسد که سریال خاندان اژدها به قدرتمندی سریال اصلی برسد.

در حالی که مارتین به تازگی قسمت اول سریال خاندان اژدها را دیده و بسیار تحت تأثیر آن قرار گرفته است.

آیا پیتر دینکلیج دلتنگ فیلمبرداری سریال بازی تاج و تخت شده است؟
تنها بازیگر آمریکایی مجموعه من بودم و نه تنها دلتنگ سریال شدم بلکه برای زندگی در ایرلند هم دلم تنگ شده است. من شش ماه در سال را در ایرلند بودم و دخترم هم در آنجا به مدرسه رفته و با لهجه ایرلندی صحبت می‌کرد. من عاشق بلفاست هستم و دلم برای آنجا خیلی تنگ شده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*