خانه > اخبار > اخبار سریال > بازگشت قریب الوقوع مزدور جذاب شرقی؟! مصاحبه با میخیل هایسمان!

بازگشت قریب الوقوع مزدور جذاب شرقی؟! مصاحبه با میخیل هایسمان!

آخرین باری که ما داریو ناهاریس را در بازی تاج و تخت دیدیم به اواخر فصل ششم بازمیگردد؛ یعنی زمانی که دنریس تارگرین پیش از حمله به وستروس تصمیم میگیرد که وی را به عنوان جانشین خود در اسوس نگه دارد. با اینکه درطول فصل هفتم با عدم حضور وی در سریال مواجه شدیم اما با توجه به اینکه در فصل هشتم با اتمام ماجرای دراز این اثر روبرو خواهیم شد احتمال حضور وی و خیلی از کارکتر های غایب بالا میرود. اما مدتی پیش میخیل در مصاحبه ای با وبسایت خبری digital spy به نکاتی قابل توجه در این زمینه حضور یا عدم حضورش اشاره میکند.

من نمیتونم برای دیدن پایان صبر کنم! نمیدونم چی باید بگم اما نباید چیزی رو اسپویل کنم پس نمیکنم. وی اضافه میکند: من چیزهای خیلی زیادی رو از این سریال یاد گرفتم و فرصت هایی باورنکردی رو برام به ارمغان آورد که ممکن بود مدتی خیلی قبل تر از من گرفته میشد.

شاید بتوان یکی از این فرصت ها را حضور در the haunting of hill house دانست که تا مدتی دیگر در دسترس قرار میگیرد. اما موضوعی که در این میاد مطرح میشود اشاره وی به اسپویل فصل پایانی است که ممکن است احتمال حضورش در فصل پایانی را تایید کرده باشد. لازم به ذکر است تا پیش از این کرکتر های زیادی پس از غیبتی نسبی به سریال بازگشته اند و ما نیز باید برای یافتن پاسخ اصلی این سوال تا سال آینده و احتمالا پخش تریلری از فصل هشتم منتظر بمانیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*