«

»

خبرهایی از انتخاب بازیگران فصل ششم

got21

مدتی است که کار انتخاب بازیگران برای فصل ششم سریال شروع شده است. گرچه هنوز هیچ بازیگری برای نقش ها انتخاب نشده اما لیست بازیگران مورد نظر سازندگان که توسط سایت watchers on the wall منتشر شده است میتواند نکات قابل توجهی را در بر داشته باشد.

سازندگان از لو رفتن لیست اسامی بازیگران فصل پنج درس گرفته اند و اینبار نام کاراکترها را مشخص نکرده اند و تنها به بیان مشخصات آنها اکتفا کرده اند اما برای طرفداران حدس زدن این شخصیت ها کار سختی نیست. پس بی مقدمه سراغ شخصیت های مورد نیاز برای فصل شش میرویم.

 • دزد دریایی، مردی ۴۰ تا ۵۰ ساله. او دزد دریایی بدنامی است که وحشت را به تمام دریاهای جهان می آورد. باهوش، بی رحم و با اندکی دیوانگی! او ظاهر خطرناکی دارد و نقش زیادی در فصل آینده خواهد داشت.

به احتمال زیاد این دزد دریایی کسی جز یورون گریجوی عموی تیان باشد که خیلی ها انتظار می کشیدند او را در فصل پنجم ببینند و نسبت به حذف شدن این کاراکتر نگران بودند. البته ویکتاریون گریجوی هم میتواند با این توصیفات بخواند اما شکی نیست که تشابه یورون با این جزئیات بیشتر است.

 • پدر، مردی ۵۰ تا ۶۰ ساله. یکی از بهترین جنگجویان وستروس، مردی سخت گیر و بی احساس. کسی که هم در نبرد و هم در خانه اش نظم و انظباط نظامی را اجرا می کند. او نقش مهمی را در خط داستانی یکی از شخصیت های مهم سریال بازی خواهد کرد.

بی شک این توضیحات کسی غیر از رندیل تارلی پدر سمول تارلی نمی تواند باشد. کسی که دل خوشی از سم ندارد و استنیس هم در فصل ۵ از او به عنوان یک جنگجوی خوب یاد میکند.
سه بازیگر بعدی نیز به احتمال زیاد مادر، خواهر و برادر سم(دیکون) خواهند بود. احتمال میرود که سم به همراه گیلی در راه رفتن به اولدتان سری هم به خانه بزند.

 • مادر، زنی ۵۰ ساله، چاق و مهربان و زیبا. او ارتباط خوبی با یکی از فرزندان خود که نجابت وی را به ارث برده است دارد.
 • خواهر، ۲۰ ساله. دختری مهربان، دوست داشتنی و فروتن است.
 • برادر، حدودا ۲۵ ساله، ورزیده، شکارچی و شمشیرزن خوب. او ذکاوت چندانی ندارد اما فزند مورد علاقه پدرش است.
 • کاهن، مردی ۴۰ تا ۵۰ ساله. سرباز سابقی که به دنبال مذهب رفته است. سپتونی که در روستاها به کمک مردم میپردازد. مردی که جنگ های بسیاری را دیده است.

به نظر میرسد که این شخص سپتون مریبالد باشد اما عجیب است که چرا در فصل ۶ حضور دارد و نه در فصل ۵!

 • بازیگر زن، زنی ۴۰ ساله که در گروه نمایش دوره گرد فعالیت دارد. شوخ طبع و جذاب.
 • کاهنه، زنی ۲۰ تا ۳۰ ساله. زیبا و جذاب.
 • جنگجوی تندخو، مردی قد بلند، ۳۰ تا ۴۰ ساله. با اندام ورزیده. دو رگه.

همچنین سازندگان به دنبال سه پسر جوان میگردند که به نظر میرسد مربوط به یک فلش بک در داستان باشد:

 • پسر بزرگ، پسری ۱۰-۱۲ ساله که قرار است نقش ۷-۸ ساله را بازی کند. پسری باهوش که از سن خود بزرگتر نشان می دهد. قد بلند است اما چاق نیست. تنها در یک صحنه حضور دارد.
 • پسر ۱۲ ساله. پسری با موهای قهوه ای و چشمان آبی. باید لهجه شمالی داشته باشد. باید در صحنه ای به شمشیرزنی با شمشیر چوبی بپردازد.
 • پسری هفت ساله. پسری با موهای قهوه ای تیره، صورت باریک و چشمان سبز. او نیز باید لهجه شمالی داشته و با شمشیر چوبی بجنگد.

لازم به ذکر است که ند استارک نیز چشمانی سبز داشت و احتمال دارد فلش بکی به کودکی ند زده شود.

نظر شما چیست؟ فکر میکنید این نقش ها چه کسانی هستند؟

60 دیدگاه

Skip to comment form

 1. reza

  ده مااااااه
  میفهمی ده ماااااه

  1. Dr.FR

   درکت میکنم داداش تا ده ماه دبگه نابود میشیم من که یه بار دیگه کامل نگاه میکنم جزئیات یادم نره

 2. great tom hanks

  پس خدا رو شکر یورون گریجوی هست این سه تا پسر هم خیلی جالب ان

  1. elessar

   ایول یورون هم هست 🙂
   اگه یه نفر باشه که حریف این رمزی بشه همین یورونه!وحشی تر از این بشر وجود نداره

 3. Renly Baratheon

  مطمئناً این ۳تای آخری برندون، ادارد و بنجن استارک هستن.
  حدس میزنم که احتمالا برن اینارو از طریق ویروود میبینه.

  1. جورامون

   فقط دوتاشون لهجه شمالی دارن. شاید اون پسر درشت هیکل رابرت باشه.

   1. Renly Baratheon

    آره راست میگی دقت نکرده بودم… پس دوتای دیگه احتمالا برندون و ادارد هستن.

   2. طرفدار نسبی استارکها

    آخه مگه رابرت باهوش بود؟؟؟؟

    1. جورامون

     😀
     اینم حرفیه!

 4. valar morghulis

  ۲۵ ساله برادر سم؟برادر سم که من فکر کنم باید سنش نصف سن سم باشه!
  بازیگر زن هم احتمالا یکی از تغییر چهره های آریاست.

 5. ریگار

  عجبا ! اچ بی او معما طرح میکنه 😐
  برادر مورد علاقه پدر رو که نوشته بود برای چند ثانیه فکر کردم میخوان کوئینتین رو نشون بدن، اما خب با وجود خواهر و مادری که داره نه به کوئینتین میخوره نه به گریف جوان 🙁 حیف که کانینگتون رو هم نمی بینیم 🙁

 6. the game

  این میتونه این امیدو بده ک فیلم فصلهای بعدی رو هم خواهد داشت.در ضمن فک کنم میخوان کتاب شش بیاد تا فیلم اسپویل نکنه.احتمالا فصل شش سریال راوی قسمت های نا گفته کتاب ۴و۵ میشه

 7. براندون

  برو بابا من جان میخوام 🙁 کیت که تو مصاحبه میگه خداحافظی کرده !!!! پس چه جوری میگین واسه فصل شش هم قرار داد داره ؟

  1. قدسی

   والا ما از چند نفر شنیدیم که خداحافظی کرد از چند نفر شنیدیم که نکرده ولی به احتمال زیاد نمیتونن حذفش کنن شاید تو فصل بع نباشه ولی کامل حذفش نمیکنن هنوز راز های زیادی در باریه جان حل نشده

 8. تیریون جون

  خوبه مارهای شنزار دیگه نیستن خیلی لوس بودن و جذابیتی به داستان نمیدادند

 9. amirbah

  آقا شاید بی ربط باشه رمان آتش یخ از کجا می شه بدست آورد

  1. تورج

   http://www.winterfell.ir

 10. آث میلاااااااان

  بانو سرسی با کمک روح پدر بزرگش به طرزفجیعانه ای میزنه انتقام خودشو از انجمن گنجشکها میگیره . بانو سرسی واقعا مظلوم واقع شده نباید این بلا سر هیچ انسانی بیاد .

  1. جورامون

   آقای آث میلاااااان!
   لطفا کامنتهای سایت رو با کامنتهای تکراری اسپم بارون نکنید. لازم نیست یه کامنت رو زیر ده تا خبر بنویسید. حدود ۱۰تا از کامنتهای تکراریتون پاک شد. اگه تکرار بشه دسترسی کامنت گذاشتون بسته میشه.

   1. آث میلاااااااان

    چشم

 11. stark

  بانو سرسی با جونشم نمیتونه بهای جنایاتی که کردهروپس بده….بانو سرسی مستحق خیییییییلی بد تر از ایناس…باید میدادن بولتون ها پوستشو ذره ذره بکنن بجای تیون اون باید ریک باشه

 12. محمد

  اره واقعا سرسی هرچی بکشه کم کشیده

 13. karadras

  پس فصل بعد هم شاهد لخت شدنهای کاهنه و خواهر خواهیم بود. این مردیکه چشه؟ هر بازیگری رو که میاره دوست داره لخت شده شم ببینه. مریضه بخدا. خب یهویی سریال اسپارتاکوس رو ادامه میداد بهتر نبود؟

 14. محمد

  رندیل تارلی و ویکتاریون و ارون از مهم ترین شخصیتهای داستان هستند که عجیب است در سریال حذف شده اند که این شخصیتها به شخصیتهای بالا می خورند همانطور که ذکر شده…جنگجو می تواند ان جوان از خاندان دین سر جرالد دین در دورن باشد که البته بعید است!! یا سر لین کوربری از شوالیه های وال و خاندان ارین..!!البته شاید..!! و امیدوارم باشند و یک شخصیت من در اوردی نباشد…!!

 15. مهر

  اینهم لینک یک خبر جالب در مورد حضور هنرپیشه برکینگ بد در فصل ۶ سریال:
  http://thestudioexec.com/bryan-cranston-to-star-in-game-of-thrones و جالبه که نوشته قراره در نقش آدمکشی بازی کنه که برای کشتن جان اسنو استخدام میشه!

  1. کوئنتین مارتل

   اینکه نوشته میخواد جان اسنو رو بکشه درحالی که جان مرده!!!!
   در ضمن نوشته با یه وایت واکر عشق بازی میکنه!!!!!
   آخه مگه میشه با مرده؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. جورامون

   عنوان سایت رو بخونید:
   The Studio Exec Movie Satire
   این یه سایت طنز هست و همه اخبارش الکی و سر کاریه!

 16. محمد

  یه اسپویل خیلی خفن از جان 🙂
  تو فصل شیش منتظرت هستیم

  1. محمد

   اگه لینک مشکل داشت، این رو امتحان کنید
   لینک

   1. mdr

    bahal bood badform spol kard badkhodesh fhmd khandash gereft

  2. مارتل دوست!

   چی گفت؟ من متوجه نشدم!

  3. تبسم

   ینی عالی بود این ویدیو. حتما ببینیدش. اسپویلم نداره. فقط کیت حرفشو جوری میزنه که میشه برداشت های دیگری(!!!) هم کرد. خییییییییییلی خوب بود. مرسی

 17. mdr

  دختره ازش میپرسه اگه تو دنیای گیم او ترونز بودی دوست داشتی کدوم باشی که شامل خودتم میشه..جان هم میگه دوست دام وارگ باشم…دوست دارم…دوست دارم خودمو بزارم داخل یه گرگ!!بعد از اون خندش معلومه یه سوتیه بد داده…و همه میخندن و دست میزنن براش..سمت راستیش میگه بیاین همینجا تمومش کنیم.. دیگه نمیتونه از این بهتر بشه..بد یاروهه نمیفهمم کلمه اول رو چی میگه بعد میگه فصل شیش..

  1. جورامون

   البته هیچ اسپویلی نداره. اونجا که میگه خودمو میخوام بذارم داخل یه گرگ، منظورش رو بد میگه، جوری که میشه برداشت دیگه کرد و خنده ها به خاطر اونه. کارگردان هم به شوخی میگه باشه اینو تو فصل ۶ میاریم!

   1. ابوالفضل

    دقیقا جوری میگه که برداشت بدی میشه ازش کرد

  2. مارتل دوست!

   ممنون 🙂

 18. barristan selmy

  منتظر حضور قدرتمند آهن زادگان در فصل شش. کاهن به نظر خیسمو میاد.

  1. گری کینگ

   گفته سپتون، damphair سپتون نیست. ولی انصافا اگر می خواهند جریانات جزایر آهن رو تمیز در بیارند باید هر سه برادر رو بیارند. ولی حاضرم شرط ببندم نقش یکیشون رو به آشا گریجوی می دند.
   دست من بود Rodrik the Reader رو هم میاوردم تو سریال :))

 19. Hamedsr

  بر طبق خبرها (سایت winteriscoming) مثل اینکه این کاهنه ای که اشاره کردید، یک کاهنه معمولی نیست. بالاترین کاهنه یا کشیش محسوب میشه تو فرقه روشنایی. تو سریال قراره بالاترین رتبه را یک زن داشته باشه (تو کتاب یک مرد بود)
  به کمک تیریون و واریس میره تو اداره میرین، گفتگو جالبی هم دارند با واریس

  1. رضا

   همون زنه چینی نباشه تیریون دیدش وقتی با واریس تو شهر میگشتن

   1. Hamedsr

    میگن که پرتغالیه بازیگرش.
    ولی خب، اون زن چینی هم جالب بود، احتمالا سر راه تیریون قرار بگیره این فصل.

 20. Beric Dondarrion

  ضمن خسته نباشید به مدیران و نویسنده های سایت ، سوالی داشتم پیرامون خرید کتاب های نغمه آتش و یخ.اونطور که شما گفتید نشر ویدا این کتاب ها رو ترجمه کرده.منم دنبال ترجمه ای هستم که “کمترین” سانسور ممکن رو داشته باشه.خواستم ترجمه ای که چنین مشخصه ای رو داره بهم معرفی کنید.آیا از همین نشر ویدا خریداری کنم بهتره یا مترجم دیگر.مجددا تکرار میکنم که شرط ” حداقل سانسور” برام مهمه.

  تشکر

  1. ColoneL

   یه سر به سایت http://www.winterfell.ir بزن. کتاب اول و دوم ترجمه خانوم سحر مشیری و کتاب سوم ترجمه بچه های سایت کاملا رایگانه. کتاب چهارم هم در دست ترجمس و البته رایگان نیست. از نظر سانسور هم تقریبا از همه جا بهتره ولی یه جاهایی از صحنه های *** سانسور شده. من که از این ترجمه خیلی راضیم.

 21. behzad

  In past TV seasons, casting calls frequently gave the names of major characters who were going to be introduced. Apparently fearing that this was leading to too many spoilers, however, starting with Season 6 HBO did not actually include the names of characters in their casting calls, only aliases and descriptions – though several of these descriptions are specific enough that the identity of the character can be discerned with reasonable certainty:

  A pirate who fits the description of Euron Greyjoy, the “Crow’s Eye”.[10]
  A father who fits the description of Lord Randyll Tarly, the Lord of Horn Hill.[10]
  A mother who fits the description of Lady Melessa Tarly.[10]
  A sister who fits the description of Talla Tarly.[10]
  A brother who fits the description of Dickon Tarly.[10]
  A priest who fits the description of Septon Meribald.[10]
  A leading actress with a traveling theater troupe.[10]
  High Priestess Kinvara.[10][11]
  A fierce warrior who fits the description of a Dothraki Khal, presumably Khal Jhaqo.[10]
  A large boy.[10]
  A 12 year old boy.[10]
  A 7 year old boy.[10]
  A Child of the Forest.[12]
  Qhogo, a Dothraki.[13]
  Akrat, a Dothraki.[13]
  Bower, a servant.[13]
  Lachlan, an outlaw leader.[13]
  Flynn, an outlaw.[13]
  Japeth, an outlaw.[13]
  Several members of an “outlaw band” of “broken men” raiding the people they once swore to protect – loosely matching the description of raiders and bandits in the Riverlands subplot.
  A legendary fighter who fits the description of Ser Arthur Dayne.[13]
  A Lord of a Noble Northern House who fits the description of a member of House Umber.[13]
  A Lord of a Noble Northern Stronghold.[13]
  A hunter.[13]
  A submissive maester.[13]
  A green recruit.[13]
  A sympathiser (1).[13]
  A sympathiser (2).[13]
  A sympathiser (3).[13]
  A housemaid.[13]
  A father.[13]

 22. behzad

  اینا لیست کامل ترش بود! گویا سر آرتور دین هم تو فصل بعدی هست!!!!!
  این یعنی فلش بک به صحنه های مرگ لیانا!!! و تیوری معروف مادر واقعی جان اسنو!!!

  1. جورامون

   اون مشخصاتی که از جنگجوی افسانه ای اومده به خیلی ها میخوره و نمیشه با قطعیت گفت. تنها گفته شده که شمشیر مشهوری داره و یک شوالیه واقعیه.
   یکی از لردهای شمالی به جان آمبر میخوره و این عجیبه چون توی فصلهای قبل بود و نیازی به بازیگر جدید نداره.
   اون یکی لرد شمالی هم امیدوارم وایمن مندرلی باشه.

   1. Farnood

    سانسا و تیون اگه عاقل باشن مث برن و ریکون باید برن توی wolfwood که اگر به غرب برن به گلاور ها میرسن …..
    احتمال این بیشتره ولی بخاطر ریکون همه میگن آمبر ها ….. ما نمی دونیم ولی حتما شمالیا تا حالا یه اجماع پیدا کردن …. شاید امبر ها و گلاور ها که توی قسمت ۸ فصل ۱ مشکل داشتن متحد شدن بر علیه بولتون ها …… من کتابو نخوندم و بر اساس فیلم و نقشه ها صحبت می کنم ولی همه میدونیم که اشتارکها بر می گردن ……
    مدیریت: حذف کلمات رکیک. در صورت تکرار از ارسال کامنت منع میشوید

   2. Arezoo

    احتمال داره امبر عا به خاطر ریکون و هم این که حلد کتاب شاخی رو داره که اون داداش جان گنده هم یکی با همین مشخصات داشت

 23. یاشار

  کسی نمی دونه بانوی سنگدل تو سریال میاد یا نه؟

 24. Ned

  نبودن جان تووو فصل شیش سریال صد در صد شده؟

 25. mohamad

  بله داداش نیستش .شاید دنریس هم نباشه .وبه طور قطع وقایع دیوار رو نداریم .برین هم احتمالا واسه پیدا کردن سانسا بره ریووران به نظر من تعوری جنا لنیستر از حضور مادر سمول تارلی بیشتره .اول بدلیل این که سفر سم از دیوار تا اولد تاون است وکارگردان با هیچ توجیهی نمی تونه کوتاهش کنه که وقت دیدن مادرشو داشته باشه دوم اینکه گفته پسر جنگجوعه ولی عاقل نیست این به مشخصات سر کلیوس فری هم میخوره.

  1. Ned

   پس کلا این ربطی به مردن یا نمردن جان نداره، خط روایت داستان عوض شده و داره ناگفته های کتاب پنجمو میگه.

 26. mohamad

  استنیس مرد یا نمرد مسعله این است!

 27. rreezzaa

  منم همین سوال رو دارم. آیا برین استنیس رو کشت؟

 28. روس بولتون

  سه تای آخری که دوران نوجوونی برندون ند و بنجن هستن!
  یورون رو بگو یا رندل تارلی!
  مردم از خوشحالی… :دی

 29. Iraj

  من کتاب نخوندم خود سریال و هم فقط یک بار دیدم بخاطر همین زیاد مسلط نیستم ولی یه جایی خوندم دنریس یه شب خواب میبینه یه نیلوفر ابی از یخ رشد کرده که میگن نیلوفر ابی نشانه لیانا خواهر ادارد و به جان اسنو اشاره داره که داره تو دیوار یخی هر روز قوی تر میشه و یه نظر هست که میگه میشه جان اسنو بچه ریگار و لیانا باشه و خون تارگریان داشته باشه چون ریگار عاشق لیانا استارک میشه و اونو میدزده و وقتی استارکها میرن دنبال لیانا یه بچه بهشون میدن و ادارد اونو میبره خونه (چون ادارد یه جا میگه جان از خون منه فقط همینو میتونم بگم)(استنیس هم یه جا میگه ادارد ادمی نبود که به زنش خیانت کنه) پس وقتی بخوان جنازهشو بسوزونن دوباره متولد بشه مثل دنریس یه جا هم خوندم که ادارد صحبت از یه دروغ۱۴ ساله میکنه درست وقتی جان ۱۴ سالشه حالا وقتی جان میمیره چشمهاش تغییر میکنه(اینو دیگه دیدم) که میگن وارگ میشه شایدم میخواد بگه واقعا مرد چون وقتی انسان میمیره چشمها واقعا تغییر میکنن

 30. علی

  یک سوالی برام پیش اومده تو این سریال که صحنه های خفن داره و حتی زنان با مرتبه ی بالا ه
  چون ملکه به صورت عریان نشان داده شده پس چرا سانسا استارک از این مورد مستثنی شده مثلا اون صحنه ای که رمزی وحشی کثافت. داشت یه کارایایی میکرد….. لطفا جواب بدید

  1. elessar

   خیلی تو کفشی ها!

  2. sir navid

   خود بازیگرش اجازه نمیده

 31. jhon snow

  من اتفاقی سری دوم این لعنتیو دیدم بعد اولشو پیدا کردم بع نهصد بار تا اخر فصل پنجمو دیدم فقط یه نتیجه گرفتم
  اخرش جرج مارتین لعنتیم میمیره قصه با پایان باز تموم میشه
  اونم اینجوری
  سانسا حاملست
  تیون زیر بار بچه هه نمیره;-)
  دنریس رهبر دوتراکیا شده داره حمله میکنه
  وریس و تریون دارن دفاع میکنن از قلمرو باد اوردشون
  برن استارک کلاغ شده
  جان اسنو عضو انجمن برادریه مث اون اسگله هی میمیره زنده میشه
  سگ شکاری زندست.دنبال اریا میره اون ور اب
  سمول تارلی میره پی اتینا
  تالی هنوز زندست.اونم برای انتقام خارزاده هاش پامیشه با شونزده نفر سه قسمتو معطل میکنه تا سلاخی شه
  و….
  ادامه اکتشافات در فرصتی دیگر
  راستی اوشا با ریکون ازدواج میکنه اخر مالک وینترفل میشه…..
  برن استارک هم کلاغه دیگه چی انتظار داریم.والا
  روانیه این نویسندهه
  یکی بهش نمیگه اخه استنیسو چرا بلک واتر نکشتی یه فصلو خراب کرد
  شوخی بودا.دوستان عزیز بدجور سر کاریم.این یارو اخر طرفداراشم میکشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *