خانه > اخبار > اخبار سریال > ‎میسی ویلیامز نگران بود که طرفداران سریال از تغییر روند داستانی در «نبرد وینترفل» متنفر شوند

‎میسی ویلیامز نگران بود که طرفداران سریال از تغییر روند داستانی در «نبرد وینترفل» متنفر شوند

آریا، «شاه شب» را به لیستش اضافه کرد و در قسمت سوم از فصل هشتم او را خط زد.

طرفداران سریال بعد از دیدن این تغییر جهت داستانی حیرت زده شدند. البته فقط طرفداران نبودند که حیرت زده شدند، حتی خود میسی ویلیامز وقتی فهمید که آریا کسی است که شاه شب را می‌کشد غافلگیر شد!

در گفتگویی با EW، میسی ویلیامز واکنش بازیگران و دست اندرکاران به این تغییر جهت داستانی را توضیح داد.
دقیقا مثل بازیگر همکارش کیت هرینگتون، میسی فیلنامه را نخوانده بود، بطوریکه می‌خواست با بازیگران دیگر تمرین زنده‌ای از فصل پایانی در یک اتاق کنفرانس در بلفاست داشته باشد. پس قطعاً هنوز درمورد اوج بزرگ در «نبرد وینترفل» خبری نداشت. وقتی بازیگران به پایان قسمت سوم رسیدند، همه به شدت خوشحال شدند. اما میسی نگران بود که شاید طرفداران واکنش خوبی به این تغییر نداشته باشند.

ویلیامز می‌گوید:

«به طرز غیرقابل باوری هیجان انگیز بود. ولی همون لحظه به نظرم اومد که همه ازش متنفر میشن. از اینکه آریا شایستگی کشتن شاه شب رو نداره. جای سخت‌ترش اینجاست که توی هر سریال، شخصیت شروری رو به وجود میارن که شکست دادنش محاله، ولی معلوم میشه که حتی اون ها هم شکست پذیرن. پس باید معقولانه انجام بشه چون در غیراین صورت بیننده‌ها میگن «دیگه شاه شب اینقدر ضعیف نبود که یه دختر ۴۵ کیلویی بیاد و با یه خنجر اونو بکشه.» باید خفن به نظر بیاد. وقتی به دوست پسرم گفتم، گفت: «ولی باید جان می‌کشتش، نه؟»»

البته آریایِ میسی همیشه برای چالش آماده  بود، اما با کمال احترام برای جان اسنو، آریا بود که کشتش!

پیشگویی ملیساندرا در فصل سوم را یادتان هست؟

«چشم قهوه‌ای، آبی، سبز… این‌ها چشمانی هستند که برای همیشه خواهی بست»

ملیساندرا قبل از اینکه وایت‌واکرها از بین بروند، این را به آریا یادآوری کرد. متوقف کردن شاه شب سرنوشت آریا بود.

ویلیامز می‌گوید

«برای بیشتر از ۶ فصل براش تلاش کردم… البته ۴ فصل! اگه از زمانی در نظر بگیرین که آریا به خانه‌ی سیاه و سفید رفت. نتیجه به همین یه لحظه ختم میشه. این اتفاق غیرمنتظره بود و این سریال ویژگی بارزش همینه. بعدش به جان گفتم دیدی جان، من کشتمش».

درواقع با این اتفاق بازیگر کیت هرینگتون هم شوکه شد و گفت:

«غافلگیر شدم. فکر می‌کردم من می‌کشمش!».

هرینگتون می‌گوید:

«وقتی بازیگرا به آخر قسمت سه، جایی که آریا هفت پادشاهی رو با جزم کردن عزمش و فرو کردن خنجر والریایی به بدن شاه شب نجات میده می‌رسن، شادی بزرگی به دنبال داشت».

شخصیت میسی ویلیامز، آریا استارک کسی بود که بیشترین تمرینات را دیده بود. با این حال، به طرز غافلگیرکننده‌ای آریا تاکنون در هیچ جنگی نبوده. خوشا به حال همه، بازی تاج و تاج روش خاص خودش را برای غافلگیر کردن بیننده‌ها و حتی بازیگرانش دارد.
هیچکس این را انتظار نداشت تا بالاخره واقعاً اتفاق افتاد و با همچین پایان رضایت بخشی برای نبرد وینترفل، فقط می‌توانیم بگوییم:

«امروز نه، خدای مرگ»

 

۴ دیدگاه

  1. زنک فاسقه هرزه؛ علنا از داشتن روابط نامشروع و دوست پسر میگه

  2. به چهره برن استارک نگاه کنید و همینطور شاه شب
    ایا صورتشون شبیه بهم دیگه نیست؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*