خانه > اخبار > اخبار سریال > رایان کُندال در مورد خون و پنیر صحبت می‌کند.

رایان کُندال در مورد خون و پنیر صحبت می‌کند.


همان‌طور که دیدیم، یکی از تغییرات بزرگ این سکانس از سریال نسبت به کتاب این بود که در کتاب‌، هلینا سه فرزند دارد: جهیریس، جهیرا و میلور. دو پسر و یک دختر.

رایان کُندال، به مجله‌ی اینترتینمت ویکلی توضیح داد که چرا میلور در این صحنه وجود ندارد:

میلور هنوز در این دوره زمانی وجود نداره، چون ۳۰ سال در ۲۰ سال فشرده شده.


کُندال در مورد این بخش توضیح بیشتری نداد، اما در مورد کار با بازیگران کودک صحبت کرد. شاید این هم یکی از عوامل حذف میلور از سکانس بوده است.

می‌دونستیم که بازی گرفتن از کودکانی به این سن برای ما چالش‌برانگیز میشه. به عنوان کسی که بچه‌های هم‌سن اون‌ها داره، کاملاً با همه‌ی این‌ها آشنا هستم. علاوه بر این، چیزهایی وجود داره که می‌تونی و [چیزهایی هم هست] نمی‌تونی کودکان رو در صحنه‌ی فیلمبرداری در معرضش قرار بدی. اگه می‌خواستی بازآفرینی دقیقی از اون داستان انجام بدی، از همه‌ی جوانب برای اجرا گرفتن از یه کودک با مشکل مواجه می‌شدی. خیلی از مواقع به نظر می‌رسه که کودک اون [اتفاق] رو تجربه می‌کنه، اما از کات‌های هوشمندانه و نماهای اضافه شده استفاده میشه.
اون چیزی که می‌خواستیم انجام بدیم، ساختن یک سکانس مهیج بود که با ریتم کتاب مطابقت داشته باشه، اما در عین حال برای مخاطبان تلویزیونی که خیلی از اون‌ها کتاب رو نخوندن هم کارآمد باشه. ما می‌خواستیم این صحنه شبیه یه عملیات سرقت تاریک به سبک برادران کوئن باشه که در پایان یه پیچش وحشتناک می‌خوره.


سم سی. ویلسون، بازیگر نقش خون هم گفت:

[این سکانس]همیشه در مورد از دست دادن کنترل و قرار گرفتن تو موقعیتی بود که چاره‌ای جز انجام کاری که براش اومده بودیم نداشتیم، چون راه فراری وجود نداشت. در نهایت، در سریال این به جنایتی ناشی از ناتوانی تبدیل می‌شه و فکر می‌کنم جاییه که با کتاب تفاوت پیدا می‌کنه. آخرش، [خون و پنیر] به دو آدمکش کاملاً ناتوان تبدیل می‌شن.

۱ دیدگاه

  1. با اینکه نسبت به کتاب تغییرات زیادی داشت این سکانس اما به خوبی پیاده سازی شد. من راضی بودم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*