خانه > اخبار > اخبار سریال > رایان کُندال معتقد است شخصیت لاریس استرانگ، شباهت زیادی به لیتل فینگر دارد.

رایان کُندال معتقد است شخصیت لاریس استرانگ، شباهت زیادی به لیتل فینگر دارد.


رایان کُندال، گرداننده‌ی سریال خاندان اژدها، در گفت‌وگو با پادکست History of Westeros در مورد متیو نیدهام (بازیگر نقش لاریس استرانگ) صحبت کرد:

مت نیدهام یک بازیگر فوق‌العاده و یکی از بازیگرانیه که واسش یه خط دیالوگ می‌نویسی و بعد فقط از این که چطور درش میاره یا باهاش چی‌کار می‌کنه لذت می‌بری.ما عاشق نوشتن برای مت هستیم. شخصیت واقعیش خیلی با کاراکتر [لاریس] فرق داره و فکر می‌کنم این تمایز قائل شدن خیلی مهمه.

کُندال سپس در پاسخ به این پرسش که لاریس استرانگ بین شخصیت‌های دنیای یخ و آتش، بیشترین شباهت را به چه کسی دارد گفت:

نغمه‌ی آتش و یخ الگوهای شخصیتی خودش رو داره‌. [مثل] طراح و نقشه‌ریز دربار. ما الان واریس و لیتل فینگر رو [با این الگو] می‌شناسیم. لاریس تو این دسته جا می‌گیره ولی فکر می‌کنم اون متفاوته چون یه جورایی از احساسات انسانی به دوره، یه جوری که بقیه نیستن. مثلاً واریس تا لحظه‌ی آخر یه خدمت‌گزار وفادار قلمرو باقی موند، اون مثل یه نقشه‌ریز پر ادا و اطوار دیده میشه، ولی آخرش می‌بینیم که یه شرافتی تو وجودشه و لیتل فینگر به روش خودش آسیب‌دیده و شکسته است و همچنین خواسته‌ها و نیازهای واقعی انسانی داره. اون‌ها گاهی خیلی پیچیده‌ان ولی این آسیب‌دیدگی وجودی عمیق رو دارن و فکر می‌کنم لیتل فینگر هم اینطوریه، بچه‌ای بوده که بهش زورگویی شده و دختری که عاشقش بوده رو یه مرد جنگ‌جوی قوی به دست آورده و اون نِردی بوده که نتونسته [کیتلین رو به دست بیاره].  و این یه جورایی به عنوان کاراکتر تعریفش کرده. لاریس خیلی متفاوته و فکر می‌کنم امسال متوجهش می‌شین. اون هم تو این الگو جا می‌گیره ولی مسلماً ما یکی از کاراکترهای بازی تاج و تخت رو دوباره خلق نمی‌کنیم و فکر می‌کنم خواهید دید. ما فصل‌های زیادی برای لاریس پیش رو داریم و داستان‌های زیادی برای گفتن هست. پس خوش‌حالم که بازیگری مثل اون (متیو نیدهام) داریم و می‌تونیم هر کاری باهاش بکنیم.

او همچنین در مورد تام گلین کارنی در نقش اگان دوم گفت:

تام گلین کارنی یه نابغه است  و قراره کلی از [بازیش] لذت ببرین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*