خانه > اخبار > اخبار سریال > فیلمبرداری فصل دوم خاندان اژدها در بهار ۲۰۲۳، با بازگشت به شهر کاسِرِس اسپانیا آغاز خواهد شد!

فیلمبرداری فصل دوم خاندان اژدها در بهار ۲۰۲۳، با بازگشت به شهر کاسِرِس اسپانیا آغاز خواهد شد!

همان‌طور که امروز روزنامه‌ی محلی اسپانیاییِ Hoy گزارش کرده است، شهر قدیمیِ کاسرس بار دیگر در فصل دوم خاندان اژدها، بارانداز پادشاهی را به تصویر خواهد ‌کشید، همان‌طور که برای فصل اول مجموعه و همچنین برای چند فصل آخر بازی تاج و تخت مورد استفاده قرار گرفته بود.

بهار آینده از ماه‌های مارس تا ژوئن، HBO به کاسرس بازخواهد گشت؛ البته، این بدان معنا نیست که آن‌ها سه ماه متوالی در شهر ضبط خواهند داشت. تیم تولید هفته‌ها و گاهی ماه‌ها زودتر سر می‌رسد تا مقدمات لازم را قبل از انجام هر گونه فیلمبرداری‌ای انجام دهد. انتظار می‌رود که فیلمبرداری در ماه‌های آوریل و می انجام شود. با این حال، سه ماه مدت زمان قابل توجهی برای پنجره‌ی تولید است، که احتمالاً به این معنی است که در فصل آینده، بیشتر خیابان‌های پایتخت را خواهیم دید.

در بازی تاج و تخت، کاسرس بدل شهر اولدتاون نیز بود، که ممکن است در فصل آینده دوباره آن را ببینیم؛ البته اگر تنها با توجه به منبع اقتباس قضاوت کنیم، این مورد قطعی نیست. با این حال، چه کاسرس محل ضبط اولدتاون باشد یا نه، منطقی است که منتظر باشیم که بیشتر نقش جان بخشیدن به پایتخت وستروس را عهده‌دار باشد، که اکثر داستان خاندان اژدها حول آن می‌گذرد، حتی بیشتر از بازی تاج و تخت.

این اخبار تنها چند روز پس از اعلان برگزاری بزرگترین رویداد اروپایی بازی تاج و تخت و نغمه‌ی یخ و آتش در کاسرسِ اسپانیا منتشر می‌شود: “Cáceres City of Dragons” (کاسرس، شهر اژدهایان).

کاملاً واضح است که شهر تصمیم گرفته است به همان اندازه که HBO در شهر سرمایه‌‌گذاری می‌کند، روی دارایی بازی تاج و تختِ HBO سرمایه‌گذاری کند.

چیزی که برای اکثر مردم در مورد این خبر جالب خواهد بود این است که اولین نشانه‌ها را در مورد این‌که چه زمانی می‌توانیم منتظر فصل دوم باشیم را به ما ارائه می‌دهد. اسپانیا به ندرت اولین مکانی است که آن‌ها در آن فیلمبرداری می‌کنند، زیرا تولید معمولاً در مقر اصلیِ آن‌ها در بریتانیا آغاز می‌شود، بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که تولید نهایتاً در اوایل بهار سال آینده آغاز شود؛ شاید در اوایل سال ۲۰۲۳. با توجه به این‌که تا همین اواخر به دلیل تأیید نشدن تمدید سریال، تردیدهایی در مورد سرعت انتشار فصل دوم وجود داشت. مطمئنیم خبر ترک شورانر نیز به انتظارات کمکی نکرد.

برای چنین سریال‌هایی، فرایند پس‌تولید به اندازه‌ی مرحله‌ی تولید، وقت‌گیر و نیازمند منابع است و HBO نیز باید مسائل زمان‌بندی را هم در نظر بگیرد، بنابراین خیلی زود است که یک ماه خاصی را برای انتشار فصل دوم مشخص کنیم. با این حال، خیلی خوب است که ببینیم خاندان اژدها در اسرع وقت به سمت فصل دوم پیش می‌رود. با توجه به شرایط، حتی اگر این بدان معنا باشد که متأسفانه احتمالاً تا سال ۲۰۲۴ نمی‌توانیم فصل بعدی را تماشا کنیم، و البته، هنگامی که آن‌ها به کاسرس برسند، ما اینجا خواهیم بود تا هر خبری از ضبط را که به بیرون درز می‌کند، در اختیار شما قرار دهیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*