خانه > اخبار > اخبار سریال > اطلاع «رایان کندال» از احتمال ترک خاندان اژدها توسط «میگل ساپوچنیک»

اطلاع «رایان کندال» از احتمال ترک خاندان اژدها توسط «میگل ساپوچنیک»

حالا که خاندان اژدها تبدیل به یکی از برگ‌های برنده‌ی HBO شده است، قطعاً این شبکه برای هدایت این پروژه در ادامه‌ی مسیر، تیم قدرتمندی جمع خواهد کرد. اما چند هفته پیش، طرفداران با شنیدن خبر کناره‌گیری میگل ساپوچنیک شوکه شدند. ساپوچنیک در کنار کندال شورانر (گرداننده) فصل اول خاندان اژدها بود.
ساپوچنیک که تعدادی از محبوب‌ترین قسمت‌های بازی تاج و تخت از جمله «نبرد حرامزادگان» و «بادهای زمستان» را کارگردانی کرده، در فصل اول خاندان اژدها بیشتر روی جنبه‌ی کارگردانی سریال نظارت داشت، در حالی که کندال مسئول نگارش فیلمنامه بود. حالا کندال از این می‌گوید که همیشه احتمال ترک سریال توسط ساپوچنیک وجود داشت.

او در مصاحبه با EW گفته است:

«قطعاً میگل چنین چیزی رو در نظر داشت. اون سال‌های زیادی رو در وستروس گذروند. من همیشه این احتمال رو می‌دادم که اون بخواد پای ساخت یه فصل تمام و کمال بایسته و در گردانندگی، طراحی، تولید، انتخاب بازیگران و غیره دست داشته باشه تا در مقابل سریال اصلی که اونجا هم یکی از کارگردانان قابل اعتماد سازندگان بود و آخر هم تبدیل به تهیه‌کننده شده بود، توی خاندان اژدها دخالت بیشتری داشته باشه و در آخر از انجام چنین کاری به خودش بباله.
فکر می‌کنم حالا اون به مرحله‌ای رسیده که حس می‌کنه کاری که باید انجام می‌داده رو انجام داده‌. اون کارگردان فوق‌العاده بااستعدادیه که البته با دیدن کارهاش این برای همه واضحه و با دیدن قسمت هفتم این فصل هم می‌شه این رو فهمید. فکر می‌کنم اون هنوز خیلی حرف برای گفتن داشته باشه و صادقانه به‌عنوان یکی از طرفدارانش باید بگم که منتظرم ببینم بعد از این مشغول چه کاری می‌شه.»

البته همچنان احتمال بازگشت ساپوچنیک به‌عنوان کارگردان در ادامه‌ی ساخت خاندان اژدها وجود دارد. شاید او همکاری و مشارکت زیاد در ساخت سریال را کنار گذاشته باشد اما هنوز این احتمال وجود دارد که بعداً به‌عنوان کارگردان به سریال بازگردد، کندال هم اینطور فکر می‌کند. اما او برای ساخت فصل دوم همکاری نخواهد کرد.
با پیش کشیده شدن حرف از ساخت فصل دوم، باید بگوییم با این‌که ساپوچنیک کسی نیست که بشود به سادگی جای خالی‌اش را پر کرد، اما آلن تیلور برای کارگردانی تعدادی از قسمت‌های فصل دوم و همچنین عهده‌دار شدن تهیه‌کنندگی اجرایی آن فصل، به تیم تولید ملحق می‌شود. تیلور هم کارنامه‌ی درخشانی دارد؛ او علاوه بر کارگردانی تعدادی از قسمت‌های بازی تاج و تخت مانند «بیلور» و «آتش و خون» کارگردانی قسمت‌هایی از سریال‌های محبوبی نظیر «سوپرانوز»، «دِدوود»، «مد مِن» و بسیاری دیگر را در کارنامه دارد.

کندال درباره‌ی همکاری با تیلور چنین می‌گوید:

«اون کارگردانیه که فکر می‌کردم در دسترس نباشه و همکاری باهاش مقدور نباشه، اما همیشه دوست داشتم باهاش کار کنم. اون یه اسطوره‌س. فکر کنم توی ساخت تمام بهترین سریال‌های عمرم دست داشته. وقتی شبکه اسم اون رو برای اضافه شدن به تیم ساخت خاندان اژدها مطرح کرد، شدیداً هیجان‌زده شدیم. من تماس گرفتم و با هم حرف زدیم. خیلی سریع به جمع‌بندی رسیدیم. اون تا اینجا قسمت اول سریال رو دیده و نسبت بهش خیلی اشتیاق داره. ما خیلی زود تونستیم با هم دوست بشیم. من از این‌که قراره با آلن کار کنم خیلی خوشحالم و دوست دارم ببینم چه چیزهایی از خودش به سریال اضافه می‌کنه.»

ما هم مشتاق دیدن کارهای تیلور هستیم، اما هنوز تا آن موقع وقت زیادی باقی مانده. دوشنبه‌ی این هفته قسمت هفتم سریال به کارگردانی میگل ساپوچنیک پخش می‌شود و فعلاً چشم‌انتظار آن هستیم.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*