خانه > اخبار > اخبار سریال > صحبت‌های سازنده‌ی سریال در مورد چرخش بزرگ لاریس استرانگ.

صحبت‌های سازنده‌ی سریال در مورد چرخش بزرگ لاریس استرانگ.

❌ هشدار اسپویل قسمت ششم ❌

قسمت ششم خاندان اژدها لحظات غافلگیرکننده‌ای داشت که اصلی‌ترین آن‌ها مربوط به چرخش کاراکتر لاریس استرانگ بود.
بعد از پرشی ده ساله در داستان، دیدیم که لیونل استرانگ همچنان دست پادشاه بود و پسران او سمت‌های مهمی در بارانداز پادشاهی داشتند. هاروین فرمانده نگهبانان شهر شده بود و لاریس هم در دخمه‌ها مشغول بود و البته به‌نوعی تبدیل به جاسوس ملکه آلیسنت های‌تاور شده بود.

دیدیم که استرانگ‌ها دچار مشکل و درگیری شده بودند چون رابطه‌ی مخفیانه‌ی هاروین با شاهدخت رینیرا کم‌کم بر سر زبان‌ها افتاده بود؛ مخصوصاً بعد از این‌که سر کریستون کول به طعنه صحبتی در مورد این‌که هاروین پدر فرزندان رینیرا است به میان کشید و با برخورد شدید هاروین روبه‌رو شد که به شدت او را کتک زد. بعد از این ماجرا بود که هاروین از سمتش عزل شد و لیونل استرانگ تصمیم گرفت او را به هرنهال بفرستد و خودش هم برای همراه شدن با او به آن‌جا رفت. اما در اتفاقی عجیب، محل سکونت آن‌ها آتش گرفت و هر دو در آن حادثه کشته شدند.
جلوتر فهمیدیم که دست‌نشانده‌های لاریس استرانگ آتش‌سوزی را به راه انداخته بودند و در واقع این اتفاق نقشه‌ی لاریس بوده است.
او پدر و برادر خود را کشت تا رضایت آلیسنت را جلب کند، آلیسنتی که به‌نظر می‌رسید از این اتفاق وحشت‌زده شده است.

رایان کندال، گرداننده‌ی سریال، در گفت‌وگو با EW به لاریس و اتفاقاتی که رقم خوردند پرداخته:

«اون در کتاب‌ها شگفت‌انگیزه. ما به این نتیجه رسیدیم که اون به قدری باهوش بوده تا طوری رفتار کنه که زیاد چیزی ازش در کتاب‌های تاریخ نوشته نشه ولی می‌دونیم که اون نقشه‌کش بوده. می‌دونیم اون کارهای زیادی می‌کرده ولی خیلی زیرک بوده، بنابراین هیچکس نمی‌دونسته مشغول چه کاریه. البته، باید یادتون باشه که شما فقط وقایع تاریخی‌ای که مورخان نقل کرده‌ن رو می‌تونید بخونید و این به این معنی نیست که این اتفاقات رخ نداده‌ن. ما داده‌های مارتین از این کاراکتر رو داشتیم، البته با خود مارتین هم حرف زدیم و بعد چیزهایی که راجع به این کاراکتر داشتیم رو به کار بردیم و اون رو توی موقعیت‌های جالبی قرار دادیم. موقعیت‌هایی که پیروزی‌ها و شکست‌های سیاسی‌ای در پی داشتن. موقعیت‌هایی که نمی‌شه فهمید شخص قراره چه کاری کنه و چه واکنشی نشون بده… اما همین دست ما رو بسیار باز گذاشت، چون اون کاراکتریه که به وضوح در کتاب‌ها حضور داره و خیلی هم جالبه، شما می‌خواید هی ورق بزنید و راجع بهش بخونید اما چیز زیادی دستگیرتون نمی‌شه چون مورخان زیاد بهش نپرداختن، چون چیزی ازش ندیده بودن. و همین دست ما رو کلی باز گذاشت تا این کاراکتر رو اینطور خلق کنیم.»

اگرچه این اتفاقات لاریس را لرد هرنهال کرد، اما پیروزی اصلی برای لاریس این بود که با انجام چنین کاری باعث شد آلیسنت احساس کند مسئول مرگ لیونل و هاروین است و این، قدرت و تأثیرگذاری بسیار زیادی برای لاریس در مقابل آلیسنت به ارمغان می‌آورد.

با این حرکت، لاریس نشان داد که از قماش وریس و بیلیش است. ما نمی‌دانیم انگیزه‌ها و اهداف او چه چیزهایی هستند، اما می‌دانیم کسی که بدون هیچ شرمی اعضای خانواده‌ی خود را می‌کشد، قادر به انجام هر کاری است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*