خانه > اخبار > اخبار سریال > راف جودکینس از چرایی حذف لیدی استون‌هارت و درسی که از آن گرفته است می‌گوید!

راف جودکینس از چرایی حذف لیدی استون‌هارت و درسی که از آن گرفته است می‌گوید!


اگرچه ما در طول سال‌ها توضیحاتی را در مورد چرایی این موضوع شنیده‌ایم، اما هیچ‌وقت گزارشی رسمی در مورد این که چرا سریال، لیدی استون‌هارت را حذف کرده‌، نگرفته‌ایم. راف جودکینس، شورانر سریال «چرخ زمان»، در گفتگو با Polygon درباره‌ی تأثیر ماندگار سریال بازی تاج و‌ تخت، به یاد آورد که وقتی فهمید لیدی استون‌هارت قرار نیست در سریال باشد، چه قدر ناراحت شده بود. او در مورد گپ و گفت خود با برایان کاگمن، از نویسندگان سریال گات، در مورد این موضوع این چنین گفت:

شخصیتی بود به اسم لیدی استون‌هارت؛ در واقع وقتی که کتلین دوباره زنده می‌شد. من دیوونه‌ی این شخصیت بودم، خیلی منتظر بودم تا توی تلویزیون ببینمش… و بعد، وقتی دیدم توی سریال نیست، این شکلی شدم که براااایااان!!! چطووووری تونستی لیدی استون‌هارت رو حذف کنی!!! اون توضیح داد و به نظرم تصمیم درستی هم بود. چون اگه قراره که یه شخصیتی رو از مرگ برگردونی، این شخصیت باید بیشترین اهمیت رو برای داستان کلی سریال داشته باشد. برای من هنوزم مثل یه سوگِ کوچیک می‌مونه و به خاطرش غمگین و خشمگینم. چون من – با این که می‌دونم این انتخاب اشتباهی برای سریال نبود – هنوزم از این موضوع ناراحتم.

پیش‌تر بنیاف، از شورانرهای سریال، توضیحی غیررسمی و مشابه در این مورد ارائه کرده بود. بنیاف معتقد بود که زنده کردن کتلین، ممکن بود که تأثیر زنده شدن جان اسنو را کمرنگ کند!
همچنین تماشای سریال گات به جودکینس در ساخت «چرخ زمان» کمک بسیاری کرد. او گفت:

تماشای این سریال تجربه‌ی بسیار خوبی برای من بود و درک اصولی از واکنش افرادی که عاشق منبع اصلی هستند، چجوری به اون واکنش نشون میدن و این واقعیت که هرکاری هم انجام بدین، در واقع نمی‌تونید همه رو راضی کنید، رو به من یاد داد. پس کاری که باید انجام بدید، اینه که با داستان با احترام برخورد کنید. و هر کاری که می‌تونید کنید تا اون رو به بهترین شکل ممکن روی پرده‌ نمایش بدین، تا ادای احترامی به اون اثر باشه.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*