خانه > اخبار > اخبار سریال > جدیدترین پست وبلاگ جورج آر.آر مارتین

جدیدترین پست وبلاگ جورج آر.آر مارتین


این اگ است.

مراحل پیش‌درآمد دانک و اگ ما (اقتباس HBO از رمان کوتاه من، شوالیه‌ی آواره)، به خوبی پیش می رود. بیشتر تست‌های بازیگری، نه همه‌ی آن‌ها ولی بیشترشان انجام شده‌اند. و باید بتوانیم به زودی اسامی بازیگران بیشتری را اعلام کنیم. تنسل،  پیت فولادین، بیلور نیزه‌شکن، طوفان خندان، چند تا از فاسووی‌ها، اریون شعله‌ی روشن (هوووو) ، شاهزاده میکار و … .

لیست‌ها در اشفورد مدوو ساخته می‌شوند و به من گفته شده آن‌ها‌ اولین دورخوانی را انجام داده‌اند و همه‌چیز عالی پیش رفته است.
و جوان‌ترین ستاره‌ی ما نمی‌تواند برای شروع صبر کند. این‌جا دکستر را می‌بینیم که به اگ تبدیل می‌شود. (مارتین ویدئویی از دکستر سول  انسل در حال تراشیدن موهایش برای انجام گریم به اشتراک گذاشته است.)

دوستش دارم.

شوالیه‌‌ای از هفت پادشاهی بسیار کوتاه‌تر از بازی تاج و تخت یا خاندان اژدها خواهد بود و لحن و فضای آن نیز بسیار متفاوت است… اما همچنان [اینجا] وستروس است، پس هیچ کس واقعاً در امان نیست. ایرا پارکر و تیمش دارند کاری عالی انجام می‌دهند. من امیدوارم که در جولای (زمانی که در راه رفتن به گلاسگو برای ورلد کان سری به بلفاست می‌زنم) بتوانم از محل فیلم‌برداری بازدید کنم. این سریال در سال آینده آغاز شده و اگر عملکرد خوبی داشته باشد، شمشیر قسم‌خورده و شوالیه‌ی مرموز به دنبال آن ساخته خواهند شد. من امیدوارم تا آن زمان داستان‌های بیشتری از دانک و اگ را تمام کرده باشم. (بله، بعد ازاین که بادهای زمستان را تمام کنم.)

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*