خانه > اخبار > اخبار سریال > سوفی ترنر بابت حضانت فرزندانش از جو جوناس شکایت کرد.

سوفی ترنر بابت حضانت فرزندانش از جو جوناس شکایت کرد.

چند هفته پیش سوفی ترنر (بازیگر سریال بازی تاج و تخت) و همسرش جو جوناس اعلام کردند که قصد دارند از هم جدا شوند. بیانیه‌ای که این زوج منتشر کردند حاکی از این بود که این جدایی با توافق طرفین و مسالمت‌آمیز انجام خواهد شد، اما به‌نظر می‌رسد این زوج در این امر موفق نبوده‌اند و گویا شاهد اولین جرقه‌های درگیری قانونی بین این دو هستیم.

به گزارش NBC News سوفی ترنر طی شکایتی اعلام کرده جوناس فرزندان آن‌ها را برخلاف قانون و توافقات آن‌ها در آمریکا نگه‌ داشته است. سوفی مدعی شده که او و جو جوناس مدتی پیش از جدایی توافق کرده بودند در انگلستان زندگی کنند. در حال حاضر انگلستان محل اصلی اقامت و زندگی فرزندان آن‌هاست و ادعای جوناس مبنی بر این‌که فرزندان آن‌ها شش ماه گذشته را در ایالت فلوریدای آمریکا اقامت داشته‌اند صحیح نیست. همچنین در قانون انگلستان حضانت فرزندان به طور طبیعی با مادر آن‌هاست؛ با این حال جوناس اجازه نمی‌دهد او فرزندانش را با خود به انگلستان بیاورد.

از طرفی هم نمایندگان جو جوناس اعلام کرده‌اند چون جوناس درخواست طلاق را در فلوریدا ثبت کرده (که گویا سوفی هم از این درخواست بی‌خبر بوده) و قوانین این ایالت اجازه نمی‌دهند هیچ‌یک از والدین محل اقامت فرزندان را در طول پروسه طلاق تغییر دهند، امکان انتقال فرزندان به انگلستان وجود ندارد. همچنین آن‌ها مدعی شده‌اند برداشت جوناس از آخرین صحبت‌هاش با ترنر در نیویورک این بوده که فرزندان آن‌ها هم در انگلستان و هم در آمریکا زندگی خواهند کرد و این‌که ترنر برای همیشه آن‌ها را با خود به انگلستان ببرد برای جوناس قابل قبول نیست.

نمایندگان جوناس همچنین مدعی شده‌اند که هدف این شکایت از سمت سوفی ترنر این است که روند دادرسی پرونده‌ی طلاق آن‌ها را از ایالات متحده به انگلستان منتقل کند.

۲ دیدگاه

  1. واقعا مایه تاسفه

  2. بچه ها قمه هارو ور دارید تو فلوریدا یه صحبت داریم😂😂😂

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*