خانه > اخبار > اخبار سریال > اسپین‌آف بازی تاج و تخت کنسل شد

اسپین‌آف بازی تاج و تخت کنسل شد

اسپین‌آف بازی تاج و تخت که به شدت مورد انتظار بود و قسمت افتتاحیه‌ی آن نیز ساخته شد بود، کنسل شد. این سریال که جین گولدمن مسئول آن بود، بازیگرانی چون نائومی واتس از نقش‌های اصلی آن بودند و مربوط به وقایع هزارن سال قبل از سریال اصلی بود، ساختش متوقف شده است.

یک قسمت کامل از این سریال چندی پیش در ایرلند شمالی فیلمبرداری شد، اینترتینمنت ویکلی خبردار شده است که شبکه‌ی HBO هفته‌ها پیش تصمیم گرفته تا این اسپین‌آف را کنسل کند اما خبر آن تا امروز رسمی نشده بود.

دیگر اسپین‌آف بازی تاج و تخت که فعلاً مراحل پیش‌تولید را پشت سر می‌گذارد، ساختش متوقف نشده. هرچند متوقف شدن اسپین‌آفی که نام ماه خونین را برای آن برگزیده بودند دراماتیک است، اما بعید به نظر می‌رسد که HBO دنیای بازی تاج و تخت را به این سادگی رها کند، آن هم بعد از این که این سریال جوایز امی را درو کرد.

یکی از عوامل اسپین‌آف متوقف شده به نام Naomi Ackie درباره‌ی آن گفته بود:

«این سریال بیشتر به ما نشان می‌دهد که چرا ما عاشق بازی تاج و تخت هستیم. به زیبایی این دنیا و قدرت آن می‌پردازد. اما کاملاً با بازی تاج و تخت متفاوت خواهد بود؛ به وقایعی که ما در این دوران با آن سر و کار داریم به صورت کنایه‌داری اشاره خواهد کرد. با این حال تمام آن چیزی که ما را عاشق بازی تاج و تخت کرده، در خود دارد، مانند دیالوگ‌های خوب، شخصیت‌پردازی‌های قوی و روابط پیچده‌ی شخصیت‌ها با یکدیگر. کاش می‌توانستم بیشتر از این بگویم.»

اسپین‌آف دوم که فعلاً در دست ساخت است، اما هنوز دستور ساخت قسمت افتتاحیه آن داده نشده. این اسپین‌آف به ریشه‌ی خاندان تارگرین خواهد پرداخت و به احتمال زیاد از کتاب آتش و خون مارتین اقتباس خواهد شد.

خاندان اژدها ، اسپین آف سریال بازی تاج و تخت در شبکه HBO

بر طیق اعلام پیجهای رسمی بازی تاج تخت در فیس بوک و توییتر این سریال با همکاری جرج آر آر مارتین و رایان کاندال هم آفرینی شده است .

میگوئل ساپوچنیک نیر به عنوان شو رانر با کاندال همکاری خواهد کرد و پایلوت سریال و قسمت های اضافی دیگر را کارگردانی خواهد کرد و کاندال نیز در حال نوشتن سریال خواهد بود .

بعد از خبر کنسل شدن اسپین ماه خونین این خبری امیدوار کننده برای دوست داران دنیای نغمه بود.

۱ دیدگاه

  1. چرا آخه چراااا؟؟؟؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*