خانه > اخبار > اخبار سریال > شروع ساخت دومین اسپین‌آف از بازی تاج و تخت نزدیک است

شروع ساخت دومین اسپین‌آف از بازی تاج و تخت نزدیک است

درست است که سریال بازی تاج و تخت تمام شده، اما هنوز داستان‌هایی در جهانی که مارتین ساخته وجود دارد که به آن پرداخته نشده. تا جایی که خبرها رسیده بود قرار بود چندین اسپین‌آف ساخته شود، و یکی از آن‌ها به نام «بلادمون»، پایلوتش هم ساخته شده است. حالا خبر تازه‌ای رسیده مبنی براینکه قرار است پایلوت دومین اسپین‌آف سریال را بسازند. این اسپین‌آف مربوط به خاندان تارگرین می‌شود.

به‌تازگی «ددلاین» خبری را منتشر کرد مبنی براینکه قرار است دومین اسپین‌آف سریال بازی تاج و تخت توسط رایان کندال و جورج مارتین ساخته شود. این سریال جدید که مربوط به زوال خاندان تارگرین است مراحل نهایی برای ساخت پایلوتش در شبکه اچ.بی.او را طی می‌کند. این سریال قرار است براساس کتاب «آتش و خون» اثر جورج آر. آر. مارتین باشد.

در گذشته قرار بود که پنج اسپین‌آف برای سریال ساخته شود. نام کندال جزو نام افرادی که قرار بود برای سریال اسپین‌آف بسازند نبود، اما سریالی که او می‌سازد ایده‌ی جدیدی محسوب نمی‌شود. این پیش‌درآمد تنها ایده‌ی برایان کاگمن است که پس از کنار گذاشته شدن ایده توسط اچ.بی.او، این بار به شکل متفاوتی قرار است توسط کندال عملی شود.

آتش و خون از فتح اگان فاتح شروع می‌شود و به رقص اژدهایان می‌رسد، که شروع زوال خاندان تارگرین محسوب می‌شود، و ما انتظار داریم که بخش مهمی از سریال جدید به این واقعه بپردازد. هنوز اطلاعات رسمی‌ای منتشر نشده است اما انتظار می‌رود که شروع فیلمبرداری پایلوت نزدیک باشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*