خانه > اخبار > انتشار خبر تازه ساخت اسپین آف های جدید از سوی جورج آر آر مارتین:«سه تای آنها به خوبی درحال پیشرفت هستند»

انتشار خبر تازه ساخت اسپین آف های جدید از سوی جورج آر آر مارتین:«سه تای آنها به خوبی درحال پیشرفت هستند»

هرچند که کماکان درحال نزدیک شدن به پایان سری بازی تاج و تخت هستیم اما اچ بی او به این زودی ها هیچ نقشه ای برای ترک وستروس ندارد. درحال حاضر یک مجموعه با محوریت داستانی ۵۰۰۰ سال گذشته توسط جین گولدمن و با بازی نائومی واتس درحال ساخت است. حال به تازگی جورج آر آر مارتین خالق دنیای نغمه در بلاگ خود به این موضوع اشاره میکند که دو مجموعه دیگر به خوبی درحال پیشرفت هستند.

«آنها هنوز در مرحله سناریونویسی قرار دارند اما نزدیک تر می‌شوند»

زمانی که خبر ساخت اسپین اف هایی با محوریت موضوعات پیش از بازی تاج و تخت منتشر شد به موضوع انتخاب پنج نویسنده مختلف برای کار برروی پنج داستان از «دنیای غنی و وسیع مارتین» استخدام شدند که میتوان به چند نفر از جمله جین گولدمن،مکس بورنستین( کینگ کونگ: جزیره جمجمه)، برایان کاگمن(فیلمنامه نویس بازی تاج و تخت) برایان هلگلند(داستان یک شوالیه) و کارلی وری(مرد دیوانه) اشاره کرد.

هرچند تاکنون به طور مشخص تاکنون معلوم نیست که چندتای این اسپین آف ها هنوز دردست ساخت قرار دارند اما برایان کاگمن به تازگی اعلام کرده بود که سریال وی ساخته نخواهد شد. مارتین همانند اچ بی او از قراردادن اطلاعات زیادی در دست طرفداران جلوگیری می‌کند و معمولا اکثر زمان خود را به توضیح درخصوص جدید ترین کتاب خود یعنی آتش و خون می‌گذراند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*