خانه > اخبار > اخبار سریال > واکنش جالب ناتالی امانوئل (بازیگر نقش میساندی) به صحنه‌ی کشته شدن میساندی

واکنش جالب ناتالی امانوئل (بازیگر نقش میساندی) به صحنه‌ی کشته شدن میساندی

این متن اتفاقات قسمت چهارمِ فصل هشتم را لو می‌دهد، اگر هنوز این قسمت را تماشا نکرده‌اید، از خواندن این متن صرف‌نظر کنید.

بازی تاج و تخت در قسمت چهارم فصل آخرش با غافلگیری‌ها و صحنه‌های شوکه‌کننده‌ای همراه بود؛ در حالی که خیلی‌ها از این قسمت انتظار داشتند که نقش پیش‌برنده‌ی داستان و پرکردن آن را داشته باشد، اما توقع همچین اتفاقاتی را نداشتند. در این قسمت شاهد دو مرگ مهم بودیم. حالا یکی از ستارگان سریال به آخرین صحنه‌ی حضورش در سریال واکنش جالبی نشان داده.

در قسمت چهارم دیدیم که دنریس و ارتش آنسالیدها توسط یورون و همراهانش که مجهز به کمان‌های بزرگ بودند مورد حمله قرار گرفتند و خود یورون که پشت یکی از کمان‌ها بود، ریگال را کشت و در پی این حمله میساندی توسط آن‌ها دستیگر شد و به کینگزلندینگ برده شد.

بعد از یک مذاکره‌ی ناامیدکننده میان سرسی و تیریون (که نماینده‌ی دنی در این مذاکره بود) سرسی دستور اعدام میساندی را صادر کرد و از میساندی خواست تا آخرین کلماتش را بر زبان بیاورد. میساندی هم گفت: «دراکاریس»

حالا ناتالی امانوئل بازیگر این نقش در واکنش به آخرین سکانس حضورش توییتی کرده که می‌توانید از اینجا بخوانید.

او نوشته: دراکاریس یا همون‌طور که معلومه «اون عوضی رو بسوزون»

احتمالاً حق با اوست و این حرف آخر میساندی دنریس را برای تبدیل شدن به ملکه‌ای دیوانه بیشتر تحریک کرد. قسمت پنج دوشنبه‌ی هفته‌ی بعد پخش می‌شود و باید تا آن روز دندان روی جگر بگذاریم تا از ادامه‌ی ماجرا با خبر شویم.

نظر شما چیست؟

۱ دیدگاه

  1. راستی چرا در قسمت سوم کشته شدن لیدی کارستارک را نشان ندادند؟ آن هم می توانست یک مرگ تراژیک دیگر باشد . با اینکه نقش مگان پارکینسون (آلیس کارستارک) نسبت به بلا رمزی (لیانا مورمونت) خیلی کمتر بود و عملاً دیالوگ چندانی نداشت اما خیلی خوب توانست نقش دختری را بازی کند که در عین اینکه از اطرافیانش واهمه دارد سعی می کند غرور خانوادگی اش را هم حفظ و احیا کند .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*