خانه > اخبار > اخبار سریال > سازندگان «بازی تاج و تخت» از پاسخ به این سوال که آیا پرونده‌ی وایت‌واکرها بسته شده یا نه، امتناع کردند

سازندگان «بازی تاج و تخت» از پاسخ به این سوال که آیا پرونده‌ی وایت‌واکرها بسته شده یا نه، امتناع کردند

بزرگترین قسمت «بازی تاج و تخت» هفته‌ی گذشته پخش شد، و بزرگترین نبرد کل سریال را در این قسمت شاهد بودیم. این نبرد سکانس‌های ماندگاری داشت، و پایان آن تمام طرفداران را غافلگیر کرد. ما دیدیم که آریا استارک به صورت ناگهانی ظاهر شد و خنجر را در بدن شاه‌شب فرو کرد و کار او و ارتش‌اش را یکسره کرد. هرچند به‌نظر می‌رسد که این موضوع به طور کامل تمام نشده باشد.

تهیه‌کنندگان سریال، دیوید بنیوف و دن وایس اخیراً در شوی زنده‌ی «جیمی کیمل» مهمان بودند و راجع به قسمت سوم فصل آخر و پایان سریال صحبت کردند. آن‌ها راجع به چند موضوع صحبت کردند اما وقتی سوالی راجع به وایت‌واکرها پرسیده شد، هر دوی آن‌ها از جواب واضح دادن امتناع کردند.

جیمی کیمل پرسید:

«آیا ما مطمئن باشیم که کار وایت‌واکرها تمام شده؟»

در حالی که وایس سرش را تکان می‌داد، بنیوف گفت:

«خب راستش قرار نیست ما به این سوال جواب بدیم.»

حتماً مشاهده کرده‌اید که از وقتی قسمت سوم پخش شده، طرفداران سریال در اینترنت مدام از این صحبت می‌کنند که شاه‌شب‌ بسیار ساده و زود کشته شد، و این مبحث در محافل طرفداران سریال داغ است. اگرچه به نظر می‌رسد که آریا گزینه‌ی مناسبی برای پایان دادن به شاه‌شب باشد اما هنوز طرفداران راجع به این موضوع شک و تردید دارند.

فراموش نکنید که ما هنوز نمی‌دانیم که شاه‌شب با فرزندان کرستر چه می‌کرد. ممکن است که هنوز تعدادی وایت‌واکر وجود داشته باشند که همراه شاه‌شب کشته نشده‌اند.

به‌هرحال به تمام این پرسش‌ها در سه قسمت باقی مانده پاسخ داده خواهد شد. فردا صبح قسمت چهارم پخش می‌شود، باید منتظر باشیم و ببینیم داستان از چه قرار است.

۱ دیدگاه

  1. بی لیاقتها. امیدوارم هیچوقت نتونین بسازین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*