خانه > اخبار > از نائومی واتس و بازی تاج و تخت تا اضافه شدن یکی از بازیگران «ویچر» به اسپین‌آف بلادمون

از نائومی واتس و بازی تاج و تخت تا اضافه شدن یکی از بازیگران «ویچر» به اسپین‌آف بلادمون

همان‌طور که خبر دارید بازار اخبار رسمی و غیررسمی مربوط به اسپین آف درحال ساخت بازی تاج و تخت یعنی «ماه خونین» از زمان اتمام فصل هشتم سریال به شکلی محسوس داغ شده. مجموعه‌ای که توسط جین گلدمن ساخته خواهد شد و به هزاران سال پیش بازخواهد گشت تا ماجرای عصر قهرمانان را به تصویر بکشد.

یکی از اخباری که به تازگی درخصوص اسپین‌آف مطرح شده اضافه شدن بازیگر سری ویچر، «تام کانتون» به ماه خونین است. همچنین مشخص شد که نام کرکتر وی «ham» است، که البته معلوم نیست اسم واقعی این شخصیت است یا یک رمز. اما اگر به تاریخچه‌ی تام کانتون نگاهی بیاندازیم می‌بینیم که فارغ التحصیل «دانشکده سلطنتی هنر دراماتیک» بوده و سال‌های زیادی در تئاتر، آثار تلویزیونی و فیلم‌های مختلف به بازی پرداخته.

از سوی دیگر نیز نائومی واتس، ستاره اسپین‌آف بلادمون که در مراسم امی نیز حضور داشت، از فشارهای زیادی که بر روی وی است خبر داد. موفق شدن «ماه خونین» و نزدیک شدن به سری اصلی مخصوصاً با تبدیل شدن فصل هشتم بازی تاج و تخت به عنوان «بهترین سری درام سال» از عوامل مهم این موضوع به شمار می‌روند. همچنین وی در این خصوص اضافه کرد:

«من تلاش می‌کنم که بهش فکر نکنم، اما کاملاً آشکاره که (بازی تاج و تخت) چقدر خوب ساخته شده. وقتی رفتن بالای صحنه و به این شکل به هم وابسته شدن متوجه می‌شی که همشون کاری خارق‌العاده انجام دادن.»

در نهایت نائومی با تشکر از برادرش به‌خاطر همراهی کردن وی از زمان انتخاب شدنش به عنوان یکی از کاراکترهای اصلی ماه خونین و تشویق کردن نائومی برای تماشای بازی تاج و تخت قدردانی کرد. به گفته نائومی وی در مدتی تقریباً دو ماهه توانسته سریال را به اتمام برساند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*