خانه > اخبار > اخبار سریال > آشکار شدن اولین تصویر غیر رسمی از «نائومی واتس» بر سر صحنه‌ی فیلمبرداری بلاد مون

آشکار شدن اولین تصویر غیر رسمی از «نائومی واتس» بر سر صحنه‌ی فیلمبرداری بلاد مون

همان‌طور که تاکنون احتمالا شنیده‌اید، اچ بی او و نویسنده جین گلدمن در حال ساخت اپیزود پایلوت برای اسپین آف بازی تاج و تخت یعنی «بلاد مون» هستند. داستان سری هزاران سال پیش از وقایع سری اصلی، در دورانی که به عصر قهرمانان و شب طولانی معروف است را روایت می‌کند. یکی از بازیگران برجسته‌ی اسپین آف، نائومی واتس، که قرار است در سریال نقشی مهم در قامت شخصیتی «کاریزماتیک با رازی تاریک» را ایفا کند، به تازگی در عکسی که لو رفته احتمالاً وی را با کاستوم بر سر صحنه‌ی فیلمبرداری سریال می‌بینیم.

 

اما از کجا می‌توان گفت که این عکس مربوط به صحنه فیلمبرداری است؟ همه ما می‌دانیم که جین گلدمن در ایرلند شمالی و گروتا دل تورکوی ایتالیا مشغول ساخت سریال هستند. فیلمبرداری در آن نقطه از هفته‌ی گذشته آغاز شده، بنابراین دیدن نائومی با کاستوم کامل که اتفاقاً تصویرش در همان منطقه به اشتراک گذاشته شده (نماد منطقه پشت سرش مشخص است) می‌تواند با احتمالی قوی گفت که این تصویر مربوط به فیلمبرداری اسپین آف است.

لازم به ذکر است که در گذشته تصاویری از «نماد شیر» در استودیوهای تایتانیک در بلفاست منتشر شده و هر چند جورج آر آر مارتین در پخش اطلاعاتی در خصوص اسپین آف به این موضوع که هنوز لنیسترها حضور ندارند «اما قطعا کسترلی راک وجود دارد» می‌تواند این احتمال را اضافه کند که ممکن است در واقع نائومی یکی از اعضای مهم خاندان کسترلی باشد (خاندانی که پیش از لنیسترها بر کسترلی راک حکمرانی می‌کرد). اینطور به نظر می‌رسد که هرچه بیشتر فیلمبرداری سریال پیش می‌رود به مراتب میزان اخبار مربوط به آن نیز افزایش می‌یابد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*