خانه > اخبار > اخبار سریال > نائومی واتس همچنان در مورد اسپین آف سریال گات سکوت اختیار کرده است

نائومی واتس همچنان در مورد اسپین آف سریال گات سکوت اختیار کرده است

فیلمبرداری پایلوت اسپین آف تمام شده و طبیعتا عوامل و بازیگران این سریال همچنان سکوت اختیار کرده‌اند و هیچ مصاحبه‌ای در مورد آن نمی‌کنند. در رأس این بازیگران می‌توان به واتس اشاره کرد که فعلاً به عنوان بازیگر اصلی شناحته می‌شود. چند شب پیش نائومی واتس مهمان برنامه جیمی فالن بود و فالن از او در مورد اسپین آف گات پرسید:

«می‌تونیم از اسپین آف گات بپرسیم؟ اجازه نداریم هیچ بحثی در موردش کنیم؟»

واتس اینچنین پاسخ داد: «نه!» و سپس با صدای بلند سه بار گفت: «تکیلا!» و گروه موسیقی حاضر در برنامه فالن شروع به نواختن کردند. فالن پس از پایان نواختن گفت: «این راه در رفتن ازشه. ما در موردش حرف نمیزنیم اما من بابت این سریال خیلی هیجان زده‌ام و تبریک می‌گم.»

درحالیکه فعلا صحبت پیرامون این اسپین آف‌ ممنوع است، بلویس که رییس شبکه HBO است و به تازگی مصاحبه‌ای در کنفرانس تابستانی تور انجمن منتقدان داشت، گفته که دو فیلمنامه دیگر به اسپین آف‌‌ها اضافه شده است.

وقتی حرف از بلادمون شد، بلویس گفت: «باید ببینیم این یکی چی میشه.» البته باید اشاره کنیم بلادمون هنوز نام اصلی سریال نیست و به صورت رسمی تایید نشده است.

همچنین یکی دیگر از بازیگران سریال یعنی میراندا ریچاردسون نیز اشاره به این مسئله کرده که حق بازگویی مطلبی را ندارند ولی گفته «از نحوه بازگویی داستان در این سریال خوشم میاد. آرزو و تلاشمون بر اینه که مجموعه‌ای کاملا متفاوت در صحنه، المان‌ها و حتی مردم ارائه بدیم. مطمئنم در کل دنیا قراره بدرخشه و از اینکه بخشی از این پروژه هستم، بسیار هیجان زده‌ام.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*