خانه > اخبار > جرج آر.آر. مارتین سفرش به کامیک‌کان سن‌دیگو را کنسل کرد!

جرج آر.آر. مارتین سفرش به کامیک‌کان سن‌دیگو را کنسل کرد!

او پیش از این نوشته بود: من نمیتوانم بیمار شوم و کارهای زیادی برای انجام دادن دارم.

مارتین قرار بود در پنل سریال «خاندان اژدها» در کامیک کان سن دیگو حضور پیدا کند و این می‌توانست اولین حضور او در کامیک کان از زمان اغاز همه گیری کرونا باشد.

مارتین هفتۀ گذشته در رابطه با حضور در کامیک کان سن دیگو و کرونا نوشت:

من خیلی خوش‌شانس بودم که تونستم تا الآن از کرونا دوری کنم، اما اگر این کامیک کان مشابه مراسم قبل که شرکت کردم باشه، من قراره با حدود ۱۵۰هزار آدم در یک اتاق قرار بگیرم که ممکنه بعضی‌هاشون به اندازه خیلی از ماها مراقب نبوده باشند.

من کاملا واکسینه شدم و دوز بوستر هم تزریق کردم اما خیلی‌ها با همین کارها هم درگیر اومیکرون شدن.

او ادامه داد:

من به هیچ‌وجه کووید رو نمی‌خوام، حتی خفیفش رو، پس لطفاً در نظر داشته باشید که من هرکاری می‌کنم تا از این بیماری دوری کنم. من تقریباً تمام وقت ماسک می‌زنم، با عرض پوزش با کسی دست نمی‌دم حتی با مشت، شما می‌تونید وقتی من دارم کتابتون رو امضا می‌کنم ازم عکس بگیرید اما باید در اون سمت میز باقی بمونید، سلفی گرفتن و بغل کردن هم نداریم، در سال‌های گذشته من از انجام تمام اینکارها با شما لذت می‌بردم، اما الآن در دوران عادی‌ای نیستیم، وقتی کرونا از بین بره احتمالاً دوباره تمام اینکارها رو انجام خواهم داد، اما الآن نه، من نمی‌تونم مریض بشم، کلی کار برای انجام دادن دارم.

این مقدار ترس مارتین برای هر سنی طبیعی است، اما با وجود اینکه اون ۷۳ سالش است، کووید بطور بخصوصی برای او یک نگرانی بزرگ محسوب می‌شود.

[خبر تکمیلی]:

مارتین بر خلاف اعلام قبلی خود در کامیک‌کان سن‌دیگو حاضر شد!!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*