خانه > اخبار > اخبار کتاب > مارتین هم از اینکه هنوز «بادهای زمستان» را ننوشته، عصبانی است!

مارتین هم از اینکه هنوز «بادهای زمستان» را ننوشته، عصبانی است!

طرفداران جرج.آر.آر مارتین از اینکه ششمین کتاب از مجموعه هفت جلدی «نغمه‌هایی از یخ و آتش» منتشر نشده و انتظارات آنها هم بسیار طولانی گشته، عصبانی‌اند اما این عصبانیت مختص آنها نیست. گویا خود مارتین هم دل خوشی از این قضیه ندارد.

در مصاحبه‌ای با EW پس از اینکه از کتاب آتش و خون (کتابی فرعی در مورد تاریخچه تارگرین‌ها) پرسیده شد، او اشاره کرد که بیش از هفت سال از انتشار آخرین نسخه نغمه‌ها یعنی «رقصی با اژدهایان» می‌گذرد و هنوز خبری از بادها نیست و طرفداران از این بابت ناراحتند.

مارتین گفت: «میدونم الان کلی آدم اون بیرون از دستم عصبانی‌ان که نوشتن بادهای زمستان رو هنوز تموم نکردم. خود منم بخاطر این قضیه از دست خودم عصبانی‌ام. آرزو می‌کردم که کاش چهار سال پیش نوشته بودمش. آرزو می‌کردم که الان تموم شده بود. اما نشده و من الان هر شب دارم زجر میکشم و سرمو به صفحه کلید میکوبونم و میگم: «خدایا! اصلا قراره تمومش کنم؟! سریال داره همینجور داره پیش میره و من دارم همینجور پس میفتم. چه خبره اینجا؟ باید اینو انجامش بدم.»

من کپیش (آتش و خون) رو گرفتم؛ این خیلی وقت بود که کتاب وستروسی جدیدی نداشتم و هیچکس به اندازه من نمیدونه. من به اندازه میزان عصبانیت طرفداران سرسختم این موضوع رو میفهمم و دارم انتشار چیزای دیگه رو ادامه میدم. ابنطور نیست که هفت سال توی تعطیلات بوده باشم. من کتابهای Wild Card رو دارم که هر شش ماه بیرون میان. اما مثل این نیستن، چیزی که خودم کامل نوشته باشمش. پس تموم‌ کردن کتابی که به نوشتنش افتخار میکنم و ازش لذت هم میبرم، به لحاظ احساسی ترقی بزرگی برای منه.»

در کنار همه این چیزها مارتین از اسپین آف در حال ساخت سریال گفت که حدود پنج هزار سال قبل از اتفاقات سریال گات است و تعداد زیادی از خاندان‌ها نظیر تارگرین در این اسپین آف نخواهند بود. شبکه HBO در‌حال جذب بازیگر است و نائومی واتس نیز از جمله بازیگران اصلی این سریال و جاش وایتهاوس نیز یک بازیگر با نقش کلیدی در این سریال خواهد بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*