خانه > اخبار > اخبار سریال > شبکه‌ی اچ بی او پنج بازیگر جدید سریال خاندان اژدها را معرفی کرد

شبکه‌ی اچ بی او پنج بازیگر جدید سریال خاندان اژدها را معرفی کرد

شبکه‌ی اچ بی او پنج بازیگر جدید سریال خاندان اژدها را معرفی کرد:

ساوانا استین «Savannah Steyn» بازیگر نقش لینا ولاریون «دختر کورلیس ولاریون و پرنسس رینیس تارگرین»

ویل جانسون « Wil Johnson» بازیگر نقش سر ویموند ولاریون « برادر مار دریا لرد کورلیس ولاریون»

جان مک میلان «John Macmillan»بازیگر نقش لینور ولاریون « پسر کورلیس ولاریون و پرنسس رینیس تارگرین»

تئو نیت « Theo Nate» بازیگر نقش دوره ی نوجوانی سر لینور ولاریون

الکسیس رابن «Alexis Raben» بازیگر نقش تالیا

۴۹ دیدگاه

 1. آرتوس استارک

  سلام من میخواستم ویکی رو تصحیح کنم اما نشد.یه چیزی می‌خوام بذارم که برای خودم خیلی جالب بود.در عصر سپیده دم یه فردی در ریچ به اسم گارت گاردنر بوده که به اسم گارت سبز دست شناخته میشه.ایشون تعداد زیادی فرزند داشت که اسمشون رو اینجا میگذارم توضیح میدم :. گارت گاردنر : پسر گارت گاردنر و نیای خاندان گاردنر پادشاهان قدیمی ریچ . جان بلوط:جد خاندان اوکهارت .او یک غول بوده است و در برخی قصه ها هشت پا و در برخی دیگر حتی ده یا دوازده پا قد داشته است. قصه ها میگویند که او فرهنگ شوالیگی و سلحشوری را به وستروس آورده است هرچند که آن ها با آندال ها به وستروس آمدند . گیلبرت تاکستان ها : او جد خاندان ردواین است.بر طبق قصه ها او اولین کسی بود که توانست شراب بسازد و آن را به بقیه انسان ها یاد بدهد. ماریس خدمتکار : او نیای خاندان های تاور است .بر طبق افسانه ها اینقدر زیبا بوده است که به افتخار او اولین مسابقه در وستروس برگزار شد که هر کسی در آن برنده میشد با ماریس ازدواج میکرد.آرگوس استون _اسکین در آن مسابقه برنده شد اما ماریس با اوتیور برج بالا ازدواج کرد و آرگوس هر روز در پای دیوار های اروپا توان غرش میکرد . فلوریس روباه: او باهوش تریم فرزندان گارت است .او ۳ شوهر داشته است که هرکدام از وجود دیگری بی خبر بودند و فرزندانش از آن سه شوهر جد خاندان های بال ،پیک و فلورنت هستند.بر طبق برخی داستان ها لن زیرک موسس خاندان لنیستر پسر ح.ر.ا.م.ز.ا.د.ه او بوده است هرچند که برخی دیگر از داستان ها میگویند که لن پسر رووان درخت _طلا بوده است . اوون اوکنشیلد: او به دلیل فتح جزایر سپر و راندن سیلکی ها و مرلینگ ها « موجودات افسانه ای» به دریا شناخته میشود. فوس کماندار : او جد خاندان فاسووی از سایدر هال است.او به دلیل تیراندازی به سیب روی هر سر هر خدمتکاری که فکر او به خود مشغول کرده بود مشهور بود. بورس بریکر : او جد خاندان بالور است .او فقط با نوشیدن خون گاو قدرت بیست مرد را بدست آورد .در برخی داستانها او آنقدر خون نوشید که روی سر او یک جفت شاخ سیاه براق رشد کرد. برندون تیغه خونین : بر طبق افسانه ها او آنقدر فرزندان جنگل را کشت که دریاچه آبی به دریاچه قرمز تبدیل شد . او با غول ها هم جنگیده بود و طبق برخی افسانه ها او جد یا پدر برندون معمار و خاندان استارک است . هرندون هورن و هارلون شکارچی: این دو برادر دوقلو جد خاندان دارای هستند.این دو قلعه هورن خیلی را ساختند و جادوگر زیبای جنگلی را که آنجا زندگی میکرد به همسری گرفتند و صد سال او را به اشتراک گذاشتند.آن ها تا وقتی ماه کامل میشد با او رابطه برقرار نمی‌کردند. رز قرمز دریاچه: او جد خاندان کرین است.بر طبق افسانه ها او می‌توانست به شکل پرنده یا درنا در بیاید«این جا رو خیلی مطمئن نیستم» که برخی میگویند این توانایی هر از چند گاهی در میان زنان نمایان میشود . الین همیشه شیرین: بر طبق افسانه ها او آنقدر عاشق زنبور ها و عسل بود که با پادشاه زنبور ها عهد بست که همیشه از زنبور ها مراقبت کند و به همین ترتیب به اولین زنبوردار تبدیل شد. رووان درخت _طلا:او جد خاندان رووان است. هنگامی که معشوقش او را برای زنی ثروتمند تر ترک کرد او آنقدر فقیر بود که یک سیب را در میان موهای طلایی خود پیچید و کاشت.از آن سیب درختی رشد کرد که برگ،پوست و ساقه آن به رنگ طلا بود .در برخی داستانها لن زیرک از او یا خواهرش فلوریس روباه متولد شد .

 2. آرتوس استارک

  من قصد دارم هر از چند گاهی طالبی که به نظرم جالب بودن توی اینجا بذارم تا دوستان استفاده کنن. متاسفانه سایت خیلی خلوت شده . چند تا از قهرمان افسانه ای دیگر وستروس:. آلن اوک«بلوط»: آلن اوک ، معروف به تیرانداز کور ، قهرمانی افسانه ای از عصر قهرمانان است که خاندان یو را تأسیس کرد . کریک گراز کش: کریک گراز کش یک شخصیت افسانه ای از عصر قهرمانان است که خاندان کریم هال از کریک هال را تأسیس کرد . پیت شخم زن: پیت شخم زن شخصیتی افسانه ای از عصر قهرمانان است که خاندان نورلند را تأسیس کرد .

 3. چند تا تصحیح :کریک هال،مورلند

 4. خیلی جالبه. من در مورد اینها اطلاعاتی نداشتم. مرسی?

 5. سلام خواهش میکنم دوست گرامی.متاسفانه اینها توی ویکی ترجمه نشدن اما توی ویکی انگلیسی هستن .

 6. سلام بر وحید عزیز. ویکی فارسی هم به همّت علاقه‌مندان و اهل مطالعه مثل شما ایجاد شده. ای کاش موقعیتی پیش بیاید که مطالب مورد علاقه‌تان را در ویکی نغمه قرار بدهید چون به این ترتیب مطمئناً تعداد زیادی از علاقه‌مندان جهان نغمه با این مطالب آشنا میشن و به عمق و غنای ویکی فارسی افزوده میشه?

 7. آرتوس استارک

  سلام.امروز می‌خوام چند تا شخصیت از خاندان لنیسترو رو بزارم. لورن لنیستر اول : پادشاه لورن لنیستر اول معروف به شیر، اولین پادشاه واقعی صخره در اسناد تاریخی است. او با ازدواج با دختری از خاندان رین آیه خاندان را به قلمرو خود اضافه کرد . او وارد جنگی با مورگان بین فورد شد و به مدت بیست سال با او جنگید و او و غلام هایش« من یه توضیحی بدم : من با مترجم ترجمه میکنم بعد خودم غلط هاش رو تصحیح میکنم برای همین ممکنه چیز اشتباهی گفته باشم» را شکست داد . گفته میشود مورگان یک نکرومنسر «جادوگر تاریک» بوده است و لورن را تهدید میکند که پسر هایش را خواهد کشت و لورن در پاسخ قلب او را بیرون کشیده و به خورد شیر هایش میدهد و دو سال بعد شیر ها آزاد شده و سه پسر لورن را میکشند . الیزابت تاندربولت «رعد و برق»: تایبالت پادشاه صخره بود .وقتی آندال ها شروع به حرکت به سرزمین های غربی کردند او آنها را شکست داد . تیریون سوم :پادشاه تیریون سوم ، که استاد یاندل رو را به عنوان پادشاه حکیم نام میبرد، پادشاه صخره بود.وقتی آندال ها شروع به حرکت به سرزمین های غربی با تعداد بیشتری نسبت به زمان تایبالت تاندر بولت کردند، تیریون با آنها صلح کرد و فرماندهان آندال با زنان نخستین انسانها و بلعکس ازدواج کردند و کودکان آندال به عنوان گروگان و مبارک در کسترلی راک خدمت میکردند . بعد از او پسرش گرولد دوم جانشین او شد که سیاست او را ادامه داد

 8. آرتوس استارک

  پادشاهان بارو از بارو تاون ادعا میکردند که از نسل نخستین پادشاه نخستین انسانها هستند و حق فرمانروایی بر تمام کسانی که از نسل نخستین انسانها هستند را دارا می باشند که شامل استارک ها نیز میشد . این باعث بروز جنگی شد که بر طبق ادعای خوانندگان هزار سال طول کشید اما رونهای نخستین انسانها نشان میدهد که این جنگ ها حدود دویست سال طول کشید و در نهایت، آخرین پادشاه بارو « پشته، اگر درست ترجمه کرده باشم» مقابل پادشاه وینترفل زانو میزند و دخترش را به عقد او در می آورد . بعضی از استادان معتقدند که ملکه شاه شب در واقع دختر پادشاه بارو بوده است زیرا آنها در آن دوران حکومت میکردند و اغلب با مرگ و مرده در ارتباط بودند« نخستین انسان ها مردگانشان را در پشته ها دفن می‌کردند و اطراف منطقه باروتاون پر از این پشته هاست » . همچنین داستین های باروتاون ادعا میکنند که از نسل پادشاهان بارو هستند.

 9. آرتوس استارک

  پادشاه وارگ یک پادشاه و اسکین منجر » تغییر دهنده پوست » پس از شب طولانی در شمال کنونی بود . نام وی مشخص نیست . اسناد نایت فورت نشان میدهند که پادشاه وارگ بر دراگون پوینت فرمانروایی می‌کرده است. او با فرزندان جنگل متحد بود، اما آنها از پادشاهان زمستان خاندان استارک شکست خوردند. استارک ها پسران، جانوران، و سبزبین های آنها را میکشند، اما دخترانش را به عنوان غنیمت نگه میدارند

 10. آرتوس استارک

  پادشاه برندون بریکر «موج شکن » ، پادشاه زمستان بود و در عصر قهرمانان می‌زیست . هنگامی که شاه شب با ملکه مرده خود در دیوار فرمانروایی میکرد، او با جورامون پادشاه آنسوی دیوار متحد شد و با هم به جنگ شاه شب رفتند و ارو را شکست دادند و نگهبانان شب را از طلسم های او آزاد کردند. ذکر نام شاه شب ممنوع شد و و تمام اسناد مربوط به اورا از بین بردند . طبق ادعای برخی برندون برادر شاه شب بوده است.

 11. آرتوس استارک

  ادریک استارک: ادریک استارک که به نام ادریک ریش برفی شناخته میشود، پادشاه شمال بود.ادریک تقریبا صد سال بر شما حکومت کرد. دوران حکومت او با نزاع هایی بین فرزندانش، هجوم وحشی ها، جنگ با آهن زاده ها، و حمله ی رقبای قدیمی استارک ها، یعنی بولتون ها همراه بود. قلمروی وینترفل در زمان حکومت ادریک گسترده تر شد، اما هنگامی که ادریک پیر و ضعیف شد، چاله ی گرگ«ولفز دن» توسط برده داران استپ استونز تصرف شد اما نوه ی بزرگ ادریک، پادشاه برندون چشم بحث آنجا را بازپس گرفت

 12. آرتوس استارک

  ریکارد استارک: ریکارد استارک، معروف به گرگ خندان به خطر طبیعت خوبش، عضوی از خاندان استارک و پادشاه شمال بود . او آخرین پادشاه باتلاق را در تک شکست داد و کشت و با دخترش ازدواج کرد.

 13. آرتوس استارک

  ببخشید تایبالت . کاهش به خاطر گوشی اشتباه میشه.ببخشید لطفا .

 14. خیلی جالب بود. خواهشی که دارم این هست که لطفاً این متن‌ها را حتماً در یکجا ذخیره داشته باشید تا شاید یک موقع بشه به ویکی نغمه‌ی فارسی اضافه‌شون کرد چون خیلی قشنگ و آگاهی‌بخش هستند. من که از خوندنشون خیلی استفاده کردم و خیلی لذّت بردم. با سپاس از شما دوست عزیز?

 15. سلام.امروز می‌خوام یه شخصیت فوق العاده قدیمی «قدیمی ترین انسانی که در موردش مطلب هست » و البته بسیار مرموز رو معرفی کنم . بر اساس افسانه های شمال، اولین پادشاه پادشاهی که زمانی بر همه نخستین انسان ها فرمانروایی میکردو آنها را به وستروس هدایت کرد. نام او ناشناخته است. افسانه: تحت رهبری اولین پادشاه بود که نخستین انسان ها در سراسر بازوی دورن شروع به مهاجرت به وستروس کردند. بر خلاف افسانه های شمالی اولین پادشاه، برخی از افسانه های ریچ ادعا میکنند که گارت سبز دست اولین پادشاه بود و مردمش را به وستروس هدایت کرد. بر اساس فولکور، بارو بزرگ در باروتاون حاوی قبر اولین پادشاه با پادشاه غول ها است. برخی از استادان میگویند قبر اولین پادشاه حاوی نفرسینی است که مانع رقابت هر انسان زنده با او میشود«این جا رو ممکنه درست ننوشته باشم، چون گنگه».پادشاهان بارو جانشین او شدند. لرد داستین در سفر ملکه آلیسان و پادشاه جیهریس اول قبر اولین پادشاه را به آنها نشان داد.

 16. خیلی جالب بود. سپاس☀️
  بین مهاجرت نخستین انسان‌ها تا مهاجرت آندال‌ها حدوداً چه مدّت فاصله بوده؟

 17. سلام خواهش میکنم لذت ببرید. حدود شش هزار سال طبق نظر رایجی که تو وستروس وجود داره.

 18. سلام الان سورپرایز دارم! عکس فرزندان گارت !!!!! https://www.pinterest.com/pin/773845148448913824/ رز قرمز دریاچه https://www.pinterest.com/pin/624522673305358767/ الین همیشه شیرین https://in.pinterest.com/pin/636907572279020437/ رووان درخت _طلا https://www.pinterest.com/pin/636907572279020562/ گیلبرت از انگورها https://www.pinterest.com/pin/636907572279020556/ جان بلوط https://www.pinterest.com/pin/636907572279020458/ فوس کماندار https://www.pinterest.com/pin/773845148448852663فرزندان پسر گارت https://www.pinterest.com/pin/636907572279020434/ بورس بریکر https://www.pinterest.com/pin/858428378952788250/ فلوریس روباه https://www.pinterest.com/pin/636907572279020633/ هارلون شکارچی https://www.pinterest.com/pin/772156298593903448/ متاسفانه تنهایی برندون رو پیدا نکردم.سمت راست .https://www.pinterest.com/pin/343469909075503461/ دخترای گارت.https://www.pinterest.co.kr/pin/804103708448177274/اوون اوکنشیلد https://www.pinterest.com/pin/113012271887681568/ تمام فرزندان گارت به همراه خودش.

 19. اصلا به فلوریس نمیاد . و البته برندون.

 20. اون دیدگاهی که لینک های عکس ها رو گذاشتم اومده یا نه؟؟؟

 21. https://www.pinterest.com/pin/772156298593903448/ برندون سمت راسته.تنهایی تصویرش نبود.

 22. از هرندون عکس کامل پیدا نکردم.

 23. مرسی? خیلی جالب هستند. سوالی که دارم این هست که از چه نظر به فلوریس و برندون نمیاد؟ یعنی از این نظر که این تصاویری که ازشون کشیده شده با توصیفاتی که درباره اونا وجود داره جور در نمیاد؟ درست متوجه شدم؟?

 24. سلام خواهش میکنم نه یعنی کارهایی که انجام دادن.بیشتر به شوخی گفتم.زیاد جدی نبود:دی.

 25. کس دیگه ای نیست؟؟؟ یعنی بازدید کننده ای، چیز؟چرا اینقدر سایت خلوت شده

 26. سلام مدیر میشه برای من یه حساب کاربری با نام آرتوس استارک بسازید؟؟؟ ایمیل قابلیت برام نیومده بود.

 27. سلام مدیر میشه برای من یه حساب کاربری با نام آرتوس استارک بسازید؟؟؟ ایمیل قبلیتون برام نیومده بود.

 28. سلام آراتوس سازش ناپذیر میشه برادر پدر پدربزرگ ادارد استارک.

 29. ببخشید آرتوس.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*