خانه > اخبار > اخبار سریال > آیا الیزابت اولسن و هنری کویل واقعاً قرار است به فصل دوم خاندان اژدها ملحق شوند؟

آیا الیزابت اولسن و هنری کویل واقعاً قرار است به فصل دوم خاندان اژدها ملحق شوند؟

پیش‌درآمد بازی تاج و تخت یعنی «خاندان اژدها» در اوج خود بوده و تا به حال از آن لذت برده‌ایم.
خط داستانی سرگرم‌کننده و بازیگران فوق‌العاده‌ی آن موجب شده‌اند برای خداحافظی با میلی الکوک و امیلی کَرِی (وقتی بازیگران بزرگسال این دو نقش جایگزین آن‌ها خواهند شد) آماده نباشیم؛ هرچند می‌دانیم که بازیگران بزرگسال جایگزین آن‌ها یعنی اما دارسی و اولیویا کوک کارشان را درست انجام خواهند داد.
با این‌که تازه سه قسمت از خاندان اژدها منتشر شده؛ اچ‌بی‌او آن را برای فصل بعدی تمدید کرده است و این یک خبر عالی است.

کنجکاو هستیم بدانیم چه بازیگرانی در فصل دوم اضافه می‌شوند و شایعات جالبی درباره‌ی اضافه شدن بازیگران شناخته‌شده وجود دارد که هنور قابل استناد نیستند.
شایعات وقتی آغاز شد که سایت Gian Freakin Robot خبری منتشر کرد و از این نوشت که الیزابت اولسن برای حضور در فصل بعدی خاندان اژدها وارد مذاکره شده است.
این منبع، نقل قول مشخص و معتبری ضمیمه‌ی خبر نکرده (برخلاف Variety و Hollywood Reporter) و تنها به گفتن این‌که این اطلاعات از یک منبع قابل اطمینان و شناخته‌شده می‌آیند اکتفا کرده است.

البته که رسانه‌های معتبر تا تأیید بازیگران چنین خبرهایی را پوشش نمی‌دهند، ما نیز نمی‌توانیم خیلی آن را باور کنیم و همانطور که اشاره کردیم، اولسن یا هر فرد دیگری که برای بازی در خاندان اژدها وارد مذاکره شده باشد صحبتی در این باره به میان نیاورده است.
باوجود این‌که دیدن «اسکارلت ویچ» در وستروس می‌تواند جالب باشد اما به‌نظر می‌رسد این‌ها حداقل فعلاً فقط شایعه‌اند.

همچنین شایعات دیگری مبنی بر حضور هنری کویل ستاره‌ی سریال ویچر در فصل دوم خاندان اژدها به گوش می‌رسد. اعتبار این شایعات حتی از شایعه‌ی حضور اولسن نیز کمتر است. حساب کاربری‌ای در توئیتر با نام Geek Vibes Nation توئیتی به‌عنوان اخبار انتشار داده و مدعی شده اولسن و کویل صحبت‌های بسیاری درباره‌ی حضور در فصل دوم مجموعه داشته‌اند؛ همچنین حساب توئیتری RPK را نیز در این پست تگ نموده است.
همانند شایعات اولسن، هنری کویل نیز هیچ واکنشی نشان نداده و علاوه بر این دو هیچکس در اچ‌بی‌او نیز واکنشی به این شایعات نشان نداده است.
می‌دانیم هنری کویل با کلاه‌گیس سفید خود در نقش «گرالت» عالی بوده، اما آیا جایی که واقعاً به آن تعلق دارد پیش‌درآمد بازی تاج و تخت است؟

بازی تاج و تخت و خاندان اژدها کار بزرگی با آوردن بازیگرهای کمتر شناخته‌شده و آینده‌دار و دادن نقش‌های اصلی به آن‌ها انجام داده‌اند و برای همین می‌توانیم بگوییم احتمالاً الیزابت اولسن و هنری کویل در فصل دوم حضور نخواهند داشت و تا وقتی که یک منبع قابل اعتماد و معتبر چنین خبرهایی را تأیید نکند به شما نیز پیشنهاد می‌کنیم همین‌طور به ماجرا نگاه کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*