خانه > اخبار > اخبار سریال > برندگان بخش اصلی جایزه امی ۲۰۱۹

برندگان بخش اصلی جایزه امی ۲۰۱۹


سریال بازی تاج و تخت با ۱۴ کاندید در بخش اصلی جوایز امی تنها موفق به دریافت ۲ جایزه شد. البته نباید فراموش کرد که این سریال تنها چهار نامزد در بخش بهترین بازیگر مکمل زن و سه نامزد هم در بخش بهترین بازیگر مکمل مرد داشت و سه نامزد نیز در بخش بهترین کارگردانی!

با احتساب ۱۰ جایزه که این سریال در بخش هنرهای خلاقانه امی دریافت کرد، در مجموع ۱۲ امی برای سال ۲۰۱۹ نصیب این سریال شد.

برندگان بخش اصلی امی ۲۰۱۹ به شرح زیر است:

۱- بخش بهترین سریال درام:

Game of Thrones

۲- بخش بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال درام که کیت هرینگتون از سریال بازی تاج و تخت نیز نامزد دریافت این جایزه بود:

بیلی پورتر در سریال Pose

۳- بخش بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال های درام که امیلیا کلارک از گات نامزد دریافت این جایزه بود:

جودی کامر در سریال Killing Eve

۴- بخش بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال های درام که نیکولای کستر والدو و آلفی آلن هم از دیگر رقبای پیتر دینکلیج بودند:

پیتر دینکلیج در سریال Game of Thrones

۵- بخش بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال های درام که سوفی ترنر، لینا هدی، میسی ویلیامز و گوئندولین کریستی از نامزدهای سریال گات بودند:

جولیا گارنر در سریال Ozark

۶- بخش بهترین فیلمنامه در سریال های درام که اپیزود «تخت آهنین» از گات نامزد دیگر آن بود:

اپیزود Nobody is ever missing در سریال Killing eve

۷- بخش بهترین کارگردانی در سریال های درام که سه اپیزود از گات شامل «تخت آهنین»، «شب طولانی» و «آخرین استارک ها» نامزدهای دیگر آن بودند:

اپیزود Reparations در سریال Ozark

 

برنده های سریال بازی تاج و تخت در بخش هنرهای خلاقانه امی ۲۰۱۹

 

آلفی آلن به همراه کاریس ون هویتن از مهمانان ویژه مراسم بودند. کاندیدهای این بخش در سریال گات شامل:

بهترین بازیگر مهمان در سریال درام (کاریس ون هویتن) که متاسفانه موفق به دریافت جایزه نشد.
بهترین مدل مو (اپیزود شب طولانی)
بهترین طراحی تولید (اپیزود ناقوس‌ها)
بهترین انتخاب بازیگر
بهترین فیلمبرداری (اپیزود تخت آهنین)
بهترین طراحی لباس (اپیزود ناقوس‌ها)
بهترین تدوین (اپیزود شب طولانی)
بهترین تدوین (اپیزود تخت آهنین)
بهترین تدوین (اپیزود وینترفل)
بهترین طراحی تیتراژ
بهترین گریم با استفاده از اندامهای مصنوعی (شب طولانی)
بهترین گریم بدون استفاده از اندامهای مصنوعی (شب طولانی)
بهترین موسیقی برای سریال (اپیزود شب طولانی)
بهترین موسیقی برای مستند (مستند آخرین نگهبانی)
بهترین تنظیم صدا برای سریال کمدی یا درام (اپیزود شب طولانی)
بهترین میکس صدا برای سریال کمدی یا درام (اپیزود شب طولانی)
بهترین جلوه‌های ویژه (اپیزود ناقوس‌ها)
بهترین دستاوردهای خلاقانه در برنامه‌های تعاملی
بهترین بدل کاری

و برندگان شامل:

۱. بهترین موسیقی برای سریال (اپیزود شب طولانی) که متاسفانه رامین جوادی نتوانست در مراسم حضور پیدا کند و جایزه‌اش را شخصا دریافت نماید.

۲. بهترین تنظیم صدا برای سریال کمدی یا درام (اپیزود شب طولانی)

۳. بهترین انتخاب بازیگر (بازیگردان) که نینا گلد، رابرت استرن و کارلا استرانگ موفق به دریافت جایزه شدند.

۴. بهترین میکس صدا برای سریال کمدی یا درام (اپیزود شب طولانی)

۵. بهترین جلوه‌های ویژه (اپیزود ناقوس‌ها)

۶. بهترین تیم بدل کاری

۷. بهترین تدوین (اپیزود شب طولانی)، دو رقیب این اپیزود از سریال، دو اپیزود دیگر گات بودند که مسلما تنها یک اپیزود می‌توانست موفق به دریافت جایزه شود.

۸. بهترین طراحی لباس (اپیزود ناقوس‌ها)

۹. بهترین گریم بدون استفاده از اندامهای مصنوعی (شب طولانی)

۱۰. بهترین طراحی تیتراژ

۲ دیدگاه

  1. به مقوا جایزه بدین

  2. تخلیه چاه مستراح

    سایت خیلی خوبیه. ممنونم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*