خانه > اخبار > سریال ارباب حلقه‌های آمازون در نیوزیلند فیلمبرداری می‌شود

سریال ارباب حلقه‌های آمازون در نیوزیلند فیلمبرداری می‌شود

سرویس آمازون پرایم در حال ساخت سریال پرهزینۀ ارباب حلقه‌ها است که به دوران دومِ سرزمین میانه می‌پردازد. زمانی که الف‌ها و مردمان نومه‌نوری بوده‌اند و سائورون با تمام وجود درصدد ساختن حلقه‌های قدرت بوده است.

خبرهای زیادی درمورد این سریال منتشر نشده بود. تنها خبرهای پراکنده‌ای از چند بازیگرِ این سریال و تیم نویسندگانِ آن. از جمله این که برایان کاگمن، یکی از نویسندگان سریال بازی تاج و تخت، به تیم نویسندگان این سریال اضافه شد.

خوشبختانه اخبار درمورد این سریال درحال سرعت گرفتن است. چون سه‌شنبه آمازون استودیوز اعلام کرد که فیلمبرداریِ سریال ارباب حلقه‌ها در نیوزیلند انجام می‌شود.

فیلمبرداریِ سه‌گانه‌های سینماییِ ارباب حلقه‌ها و هابیتِ پیتر جکسن هم در نیوزیلند انجام شده بود. مرحلۀ پیش‌تولید این سریال آغاز شده است و مرحلۀ تولیدِ آن در چند ماه آینده شروع می‌شود.

جان دی. پِین و پاتریک مک‌کی، شورانرهای این سریال گفته‌اند:

«به دنبال مکانی بودیم تا بتوانیم زیباییِ کهنِ سرزمین میانه در دوران دوم را در آن احیا کنیم. به این نتیجه رسیدیم که به مکانی احتیاج داریم که باعظمت و باشکوه باشد، سواحل طبیعی و دست‌نخورده و جنگل‌ها و کوه‌های زیادی داشته باشد و درعین حال به نوعی مثل خانۀ استودیوها و مجموعه‌های طراز اول و افراد ماهر و با تجربۀ این حرفه و حرفه‌های دیگر باشد. خیلی خوشحالیم که رسماً اعلام کنیم نیوزیلند الآن به منزلۀ خانۀ سریال ما است. سریالی که بر اساس داستان ارباب حلقه‌های جی. آر.آر تالکین ساخته می‌شود.

قدردان مردم و دولت نیوزیلند و به خصوص آوکلند هستیم. به خاطر کمک‌ها و حمایت‌های خوبی که در مرحلۀ پیش‌تولید از ما کردند.

اقدامات فراوان گروه Kiwi hospitality و خوش‌آمدگوییِ تمام و کمال آن‌ها باعث شد که ما به آنجا دقیقاً حسِ خانۀ خودمان را داشته باشیم. ما مشتاقانه به دنبال این هستیم که همکاریمان را در سال‌های آینده عمیق‌تر کنیم.»

بنابراین الآن می‌دانیم که سریال در کجا فیلمبرداری می‌شود و هم‌اکنون مرحلۀ پیش‌تولیدِ این سریال در حال انجام است و فیلمبرداری در ماه‌های آینده آغاز می‌شود.

به عنوان یک نشانه از اینکه فیلم‌های ارباب حلقه‌ها چقدر برای آن منطقه مهم هستند می‌توان به مجسمۀ عظیم یک دورف اشاره کرد که در فرودگاه آوکلندِ نیوزیلند قرار گرفته است

و همچنین تمبر عظیم گندالف که بر روی یک وجهِ ساختمان پستِ ولینگتون (پایتخت نیوزیلند) نصب شده است.

بنابراین به جرئت می‌توان گفت آمازون تصمیم بسیار درستی گرفته است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*