خانه > اخبار > اخبار سریال > تخم‌های اژدها در قسمت سوم خاندان اژدها همان تخم‌ اژدهایان دنریس هستند.

تخم‌های اژدها در قسمت سوم خاندان اژدها همان تخم‌ اژدهایان دنریس هستند.

خطر اسپویل قسمت سوم فصل دوم

بازی تاج و تخت موفقیت چشم‌گیری در جذب مخاطب بدست اورد که بخش مهمی از محبوبیتش را مدیون اژدهایان دنریس بود.

از آغاز انتشار سریال خاندان اژدها بارها شاهد تصاویری از تخم‌های اژدهایان بوده‌ایم و مخاطبان همواره بر سر ماهیت آنان و ارتباط‌شان با تخم اژدهایان دنریس گمانه زنی می‌کردند.

در قسمت سوم فصل دوم خاندان اژدها ما شاهد اقدامات دفاعی رینیرا در قبال فرزندانش و دور کردن آن‌ها از جنگ هستیم.
او سه فرزند کوچکش یعنی جافری، ویسریس و اگان را همراه با رینا تارگرین به ویل می‌فرستد، جایی که فرزندانش در امان خواهند بود اما علاوه بر سه شاهزاده کاروان آن‌ها حامل محموله ارزشمند دیگری نیز هست، رینیرا چهار تخم اژدها را نیز به رینا می‌سپارد تا در صورت نابودی دراگون استون هنوز امیدی برای تولد اژدهایان جدید وجود داشته باشد.

تخم‌هایی که رینیرا فرستاده از نظر ظاهری شبیه به تخم‌های اژدهایان دنریس تارگرین هستند و این مسئله باعث واکنش گسترده مخاطبان شده.

کارگردان قسمت سوم فصل دوم سریال خاندان اژدها، گیتا واسانت، تایید کرد که تخم‌هایی که در این قسمت به نمایش درآمدند همان تخم‌ اژدهایان دنریس یعنی ویسریون، ریگال و دروگون هستند که در سریال بازی تاج و تخت پس از ۲۰۰ سال متولد می‌شوند.

تئوری دیگری در مورد تخم‌ اژدهایان دنریس تارگرین

بر اساس سرنخ‌هایی از کتاب، تئوری شده بود که دریم‌فایر (اژدهای هلینا در سریال خاندان اژدها) مادر اژدهایان دنریس بوده است.

در سال ۵۴ پس از فتح، الیسا فارمن، که دوست و گویا معشوقه‌ی ملکه رینا تارگرین (اولین سوار دریم‌فایر) بود، سه تا از تخم‌های دریم‌فایر را دزدیده و به آن‌سوی دریای باریک گریخت. این تخم‌ها، اگر داستان حقیقت داشته باشد، در نهایت به دست ایلیریو موپاتیس رسیدند و او هنگام ازدواج دنریس تارگرین با کال دروگو، آن‌ها به عنوان هدیه‌ی عروسی به دنریس داد.

الیسا آن‌ تخم‌ها را از دراگون‌استون برداشت و در نهایت به براووس سفر کرد، جایی که تخم‌های اژدها را در ازای طلا فروخت. او با این پول، هزینه‌ی ساخت یک کشتی را تأمین کرد و آن را سان‌چِیسر (تعقیب‌کننده‌ی خورشید) نامید، او همیشه می‌خواست چنین کشتی‌ای داشته باشد، اما ملکه رینا که نمی‌خواست از او دور شود، پول ساخت کشتی را به او نداده بود.

دزدی تخم‌ها رسوایی بزرگی در سراسر وستروس و نگرانی بزرگی برای خاندان تارگرین در آن زمان به وجود آورد. هنگامی که به پادشاه جیهریس خبر رسید که زنی به نام الیس وست‌هیل به دنبال خدمه‌ای برای سفر به دریای غروب می‌گردد، پادشاه فهمید که این زن همان الیسا فارمن با نامی جعلی است و به لرد دانل های‌تاور در اولدتاون دستور داد دستگیرش کند. با این حال، خبر دیر رسید و الیسا به همراه یوستاس و نورمن های‌تاور که با دو کشتی دیگر همراه او به سوی به دریای غروب رفتند، ناپدید شده بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*