خانه > اخبار > اخبار سریال > امیلیا کلارک هنوز برای تماشای خاندان اژدها آماده نیست.

امیلیا کلارک هنوز برای تماشای خاندان اژدها آماده نیست.

امیلیا کلارک هشت فصل در بازی تاج و تخت نقش دنریس تارگرین را بازی کرد و از یک بازیگر تازه‌کار به یک چهره‌ی شناخته‌شده تبدیل شد. او برای همیشه با این سریال شناخته خواهد شد و بابت آن سپاس‌گزار است. امیلیا به مجله‌ی People گفت:

وقتی شروع کردم، نمی‌دونستی چه کار می‌کنی، نمی‌دونستی با چی احاطه شدی و نمی‌دونستی تو چه پروژه‌ای شرکت می‌کنی. حالا هرچی که زمان بیشتری از اون [سریال] و انجام دادنش می‌گذره، بیشتر احساس می‌کنم که اون تجربه فوق‌العاده خاص و کمیاب بود.

کلارک اکنون فاصله ای با سریال دارد. اما هنوز آن‌قدر از آن فاصله نگرفته است که بخواهد سریال خاندان اژدها را تماشا کند. او گفت:

هنوز هم نمی‌تونم. از تجربه‌ی خودم انقدر راضی و خوشحالم که فکر می‌کنم تماشای سریال جدید واسم عجیب خواهد بود.
من واقعاً از کل پروژه و همه‌ی کسانی که اون رو ساخته‌اند کاملاً حمایت می‌کنم و موفقیتش واقعاً زیباست. کاملاً شگفت انگیزه.

کلارک تنها کاراکتر تارگرین برجسته‌ در بازی تاج و تخت بود، اما سریال جدید پر از اژدهاسواران قدرت طلب با موهای بلوند نقره‌ای است. قابل درک است که تماشای آن ممکن است برایش عجیب به نظر برسد.

در همین حال، قدردانی او از سریال اصلی بازی تاج و تخت پس از تأسیس شرکت فیلم‌سازی خودش به نام «Magical Thinking Pictures» بیشتر هم شده است. او با خنده گفت:

خدای من، حالا واقعاً متوجه می‌شم که چطور این کارها انجام می‌شن. این موضوع باعث می‌شه حتی بیشتر متوجه بشم که اون پروژه چقدر استثنایی بود و چقدر خوش شانس بودم که چنین تجربه‌ای رو به عنوان یک بازیگر داشته باشم. من صد درصد خوش شانس بودم که چنین تجربه‌ای داشتم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*