خانه > اخبار > اخبار سریال > کمپین جستجو برای تخت

کمپین جستجو برای تخت


در آخرین پست مربوط به #ForTheThrone شبکه HBO اعلام کرد که شش تخت آهنین رو برای پیدا کردن در مکان‌های مختلف گذاشته و یک ماه فرصت داد تا مردم آن ها را پیدا کنند، و جایزه کسانی هم که تخت‌ها را پیدا کنند یک تاج هستش!

اولین تخت، تخت جنگل، همانطور که خیلی‌ها حدس زده‌بودند، در Puzzlewood در انگلیس واقع شده بود. آنجا لوکیشنی معروف در طول این چند سال مربوط به گیم او ترونز – از همان ابتدا بوده‌ است.


در سایت رسمی ForTheThrone هم ویدیویی با عنوان تخت شمال، با پس‌زمینه‌ای به مراتب یخی‌تر از طبیعت سبز انبوه Puzzlewood منتشر شد. حدس و گمان ها بر این بود که این صحنه برفی احتمالاً ایسلند است، اما توییتر HBO Nordic اعلام کرد که تخت دوم، تخت شمال، در Björkliden در سوئد پیدا شده.

حالا هم HBO دو تخت جدید را آشکار کرده
یکی از آنها به نام تخت شادی، روی یک تپه است و قلعه‌ای هم در پس زمینه آن دیده می‌شود. گمان‌ها اول به سمت the Castillo de Zafra در اسپانیا رفت که لوکیشنی هستش که نبرد برج شادی در آنجا انجام گرفت، اما یک اکانت توییتر اعلام کرده که این تخت در نزدیکی مادرید در the Castillo de Atienza پیدا شده.

تخت بعدی کمی فریبنده‌تر هستش. تخت والریا در یک جای صخره‌ای و شنی واقع شده. به نظر می‌رسد اینجا همان جایی هستش که دنریس در فصل ۶، روی دروگون، برای دوتراکی‌ها سخنرانی کرد. احتمالاً اینجا هم اسپانیا باشد.

تخت والریا، سومین تختی بود که به نمایش درآمد ولی چهارمین تختِ پیدا شده است. توییتر HBO Brasil اعلام کرد که تخت در Beberibe، در ایالت سئارا که به شکل صخره‌هایش معروف است، پیدا شده. زنی با تیشرتی که روی آن نوشته بود: «مثل یک دختر بجنگ» و تاجی که جایزه‌اش بود، این تخت را پیدا کرد و توییتر HBO Brasil نیز زیر عکس آن نوشت: «در پیشگاه ملکه‌ی والریا زانو بزنید.»

باید توجه داشت که شمارش معکوس سایت رسمی #ForTheThrone هم نشان میده که فقط ۱۱ روز فرصت برای جستجوگران باقی مانده که تخت‌ها را پیدا کنند و صاحب یک تاج بشوند!

تخت یخ، پنجمین تخت، به نمایش درآمد و چند ساعت بعد، خبر پیدا شدنش در کانادا را توییتر HBO Canada اعلام کرد.
این تخت را هم یک زن پیدا کرد و HBO Canada نوشت: «یک ملکه‌ی واقعی برای تخت هرجایی می‌رود، حتی آنسوی دیوار

و در نهایت تخت سردآبه، آخرین تختی بود که به نمایش درآمد و در کمتر از یک ساعت پیدا شد! این تخت را هم زنی در نیویورک در جایی که احتمالاً پارک فورت تاتن هستش پیدا کرد و توییتر رسمی گیم او ترونز خبر آن را با عنوان ملکه‌ی ملکه‌ها منتشر کرد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*