خانه > اخبار > اخبار سریال > خالق سریال ویچر شباهت‌های مورد اشاره با سریال بازی تاج و تخت را «بغایت تملق آمیز» خواند!

خالق سریال ویچر شباهت‌های مورد اشاره با سریال بازی تاج و تخت را «بغایت تملق آمیز» خواند!

اغلب سریال‌ها در زمان پخش خود موفقیت به نسبت خوبی برای خود دست و پا می‌کنند اما سریال‌های خیلی کمتری هستند که یک معیار تازه ایجاد کنند.

سریال بازی تاج و تخت چنین سریالی بود. در نوع خود بی‌نظیر بود و برای تماشاگر چیزی را نمایش می‌داد که تابحال ندیده بود. از این رو، سریال ویچر، محصول نتفلیکس همچنین جرئتی به خود داد تا محدوده‌های جدیدی به تماشاگر نشان دهد. شباهت دادن این دو اجتناب ناپذیر بود.

اخیرن گزارشی جمع آوری کردیم در رابطه ارتباط غافلگیر کننده میان ویچر و گیم آف ترونز. خالق سریال ویچر، لورن اشمیت هیسرش درمورد روایت موازی میان این دو سریال با گیمزریدار صحبت کرد.

هیسرش درمورد ربط دادن مدام این دو سریال بهم گفت:

در کل این نوع تشابهات بطور شدیدی مبالغه آمیز هستند، چون آخر سر این شگفت انگیز است که سریالی که تازه تمامش کردی را به جهان تقدیم می‌کنی و در اولین بازخوردش مردم باخودشان می گویند «بنظرم می تواند اندازه فلان سریال موفق باشد یا شهرت کسب کند.»

هیسرش همچنین از گیم آف ترونز به عنوان سریالی که راه را برای سریال‌های فانتزی از جمله خودش مهیا کرد تقدیر به عمل آورد.

او در این باره گفت:

به نظرم در مقام یک نویسنده، خیلی وامدار گیم آف ترونز خواهم بود از آنجایی که باعث شد راه سریال‌های فانتزی در تلویزیون کاملن برای بقیه هموار شود و همچنین باعث شد تا این ژانر از حیطه فقط مردان یا فقط تماشاگران خوره و عشق فانتزی دربیاید و فرصت را برای بقیه افراد محیا کند. همینطور برای تماشاگران دیگری که بگویند: قصه های فانتزی و اساطیری برای ما هم هست.
اینکه شباهت هایی با یک سریال موفق و تاثیرگذار داشته باشی یک چیز است و اینکه بتوانی به آن مقام برسی یک چیز کاملن متفاوت می باشد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*