خانه > اخبار > اخبار سریال > توضیحات رایان کُندال در مورد یک حضور افتخاری در اپیزود سوم

توضیحات رایان کُندال در مورد یک حضور افتخاری در اپیزود سوم

این متن یکی از اتفاقات قسمت سوم سریال را اسپویل می‌کند.

رایان کُندال، گرداننده‌ی سریال در مورد در مورد حضور افتخاری میلی الکاک در فصل دوم سریال به Entertainment Weekly گفت:

از نظر خواستنش، [همه چیز]خیلی آسون بود، ما از این احتمال هیجان‌زده شدیم. میلی مشتاق بازگشت بود و همه از بازگشت اون هیجان‌زده بودن.

میلی الکاک از زمان حضورش در فصل اول تاکنون نقش برجسته‌ی سوپرگرل را برعهده گرفته است و در برنامه‌های آتی فیلم‌های ابرقهرمانی دی‌سی از برادران وارنر و فیلم سوپرمن که سال آینده فیلمبرداری می‌شود، حضور خواهد داشت.

کُندال ادامه داد:

اون خیلی سرش شلوغه، پس هماهنگی با برنامه‌اش کار سختی بود، اما ما اساساً برای چند روز در ابتدای تولید اون رو در اختیار داشتیم . فکر می‌کنم یکی از بزرگ‌ترین کارهای ما این بود که این راز رو با وجود این که در همون ابتدای کار اتفاق افتاد، تا آخر مخفی نگه داریم.

کُندال در سال ۲۰۲۲ به مطبوعات گفته بود که قصد ندارد میلی الکاک یا امیلی کری را برای فصل دوم «خاندان اژدها» بازگرداند، اما

هیچ دری را نمی‌بندد.

این حضور افتخاری از تمایل به روایت داستان دیمون در قلعه‌‌ی نفرین‌شده‌ی هرنهال و رویارویی با ترسناک‌ترین چیز برای او نشأت گرفت.

کُندال توضیح داد:

به جای ابزار جنگ یا اژدها یا تصاویر وحشتناک، دیمون واقعاً بیشتر توسط افرادی که در گذشته بهشون ظلم کرده، به‌ویژه رینیرای جوان، تسخیر شده بود. دختری که ادعای اون [نسبت به تخت آهنین] رو ازش گرفت، نه رینیرای بزرگ‌تر که نقشش توسط اما دآرسی بازی می‌شه. این نسخه از رینیرا بود که اون رو از وراثت تاج و تخت برکنار کرد، و بعد [خودش] به عنوان وارث انتخاب شد و ادعای اون رو ازش گرفت. در حینی که داستان اون (دیمون) در هرنهال پیش می‌ره، خواهید دید که عنصری از رویارویی دیمون با گذشته و انتخاب‌هایی که کرده و کارهایی که انجام داده وجود داره

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*