خانه > اخبار > اخبار سریال > چگونه مراسم تشییع جنازه پرنسس دایانا الهام‌بخش راهپیمایی غم انگیز قسمت دوم بود؟

چگونه مراسم تشییع جنازه پرنسس دایانا الهام‌بخش راهپیمایی غم انگیز قسمت دوم بود؟


ما در قسمت جدید سریال خاندان اژدها شاهد یک صحنه‌ی تشییع جنازه‌ی غم‌انگیز بودیم، که از مراسم تشییع جنازه‌ی پرنسس دایانا الهام گرفته شده بود.

«کلر کیلنر»، کارگردان  سریال خاندان اژدها، در مصاحبه‌ی اخیر خود با «ونتی فر» در مورد صحنه‌ی مراسم تشییع جنازه‌ی شاهزاده جیهیریس تارگرین در قسمت دوم از فصل دوم صحبت کرد. کیلنر اعلام کرد:

ما شات‌های زیادی برای مراسم خاکسپاری گرفتیم. خدای من، تپش اول می‌بایست قبل از شروع راهپیمایی رخ می‌داد. واقعاٍ دلخراش و سخت بود. آلیسنت و هلینا مجبور بودند با همه‌ی کسانی که آن‌ها را تماشا می‌کردند، کنار بیایند.


کلر همچنین اضافه کرد که تصاویری از مراسم تشییع جنازه‌ی پرنسس دایانا را به بازیگرانی که در راهپیمایی شرکت کرده بودند، نشان داده، تا آن‌ها  بتوانند درک بهتری از غم و اندوه و احساساتی را که او می‌خواست آن را در صحنه‌ی فیلمبرداری که در اسپانیا گرفته شد، منتقل کنند.

وی همچنین افزود:

من در آرژانتین بزرگ شدم، بنابراین اسپانیایی صحبت می‌کنم. من با آن‌ بازیگران راهپیمایی صحبت کردم که بفهمم چه تجربیات دردناکی در زندگی خود داشته‌اند و از آن‌ها خواستم تا آن تجربه را به یاد بیاورند تا واکنش هر یک از آن‌ها متفاوت و منحصر به فرد باشد، تا کل جمعیت یک رفتار یکسان را دنبال نکنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*