خانه > اخبار > اخبار سریال > آیا خاندان اژدها عمداً حلقه‌های قدرت را زیر سایه‌ی خود برده است؟

آیا خاندان اژدها عمداً حلقه‌های قدرت را زیر سایه‌ی خود برده است؟

یکی از سوالاتی که بلویز (مدیرعامل HBO) و شبکه با آن روبه‌رو بودند این بود که خاندان اژدها را چه زمانی پخش کنند. او گفت: «هر روز سال، همیشه چیزی وجود داره که چالش ایجاد می‌کنه. هیچ زمانی وجود نداره که پخش سریال بدون مشکل انجام بشه. همیشه باید برای موفقیت در پخش زحمت کشید‌.»

فصل اول سریال خاندان اژدها در ۲۱ اوت شروع به پخش کرد، این به آن معنی بود که این مجموعه در جبهه‌ی مقابل نمایش فانتزی جدید آمازون یعنی «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» قرار می‌گرفت.

فکر بیراهی نیست که HBO این تاریخ را برای کم کردن منافع آمازون انتخاب کرده است اما بلویز می‌گوید که چنین چیزی در ذهنشان نبوده است. او گفت:

«به‌خاطر ساخت و پخش سریالی مانند خاندان اژدها (بازی تاج و تخت) در گذشته، به‌خوبی از مدت زمانی که پخش سریال طول می‌کشه خبر داشتیم و ماه اوت سریع‌ترین زمانی بود که می‌تونستیم سریال رو پخش کنیم. فقط می‌خواستیم سریال رو در اسرع وقت روی پلتفرم قرار بدیم و هیچ دلیلی برای عقب انداختنش نداشتیم.
[حلقه‌های قدرت] چیزی نبود که بهش زیاد فکر کنیم. مثلاً با خودمون بگیم «باید تاریخ پخش رو تغییر بدیم؟» بد نیست که بدونید با چه چیزهایی طرف هستید، ولی فکر نمی‌کنم که باید ازش بترسید.»

و به زمان حال می‌رسیم که فصل ۱ به پایان رسیده و فصل ۲ در دست ساخت است.
بلویز در حالی که از «همه‌ی کسانی که در ساخت و بازاریابی سریال مشارکت داشتند» تشکر می‌کرد، گفت:

«مهم‌تر از هر چیزی، خیالم راحت شده، با هر معیاری که نگاه کنید، موفقیت خارق‌العاده‌ای بود. طرفداران سریال رو تماشا کردن، بحث کردن و ازش لذت بردند.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*