خانه > اخبار > اخبار سریال > فصل دوم خاندان اژدها وارد مرحله‌ی پیش‌تولید شده است.

فصل دوم خاندان اژدها وارد مرحله‌ی پیش‌تولید شده است.

به اطلاع ما رسیده که فصل دوم خاندان اژدها سرانجام در استودیو لیوزدن (Leavesden) انگلستان در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار گرفته است. گزارش‌های قبلی حاکی از شروع این مرحله در اکتبر ۲۰۲۲ (طبق زمان‌بندی اولیه) بودند، اما مشخصاً برنامه‌ها عقب افتاده‌اند.
مشخص نیست فیلمبرداری فصل دوم چه زمانی آغاز می‌شود. در ماه‌های گذشته گزارش‌های مختلفی در مورد شروع فیلمبرداری در ماه مارس ۲۰۲۳ منتشر شده بود، اما نمی‌توان به دقیق بودن این گزارشات اطمینان داشت.

در سپتامبر ۲۰۲۲، مجله‌ی اسپانیایی هوی گزارش داده بود که HBO قصد دارد برای فیلمبرداری فصل دوم از ماه مارس تا ژوئن ۲۰۲۳ به شهر کاسِرِس بازگردد. فیلمبرداری تمام این مدت طول نخواهد کشید، اما بازه‌ی تقریبی آن مشخص است؛ هرچند ممکن است شروع فیلمبرداری نیز به تعویق افتاده باشد.

پس تا چه زمانی باید منتظر انتشار فصل دوم باشیم؟ با توجه به این‌که هنوز در مراحل اولیه‌ی تولید هستیم، باید همچنان صبور بود. برای مقایسه، فیلمبرداری فصل اول تقریباً ۱۱ ماه طول کشید. با توجه به این‌که فیلمبرداری فصل دوم در چند ماه آینده آغاز می‌شود، به‌نظر نمی‌رسد که انتشار آن در سال ۲۰۲۳ ممکن باشد.

کیسی بلویز، مدیر HBO، در مصاحبه‌ای با Vulture در ماه اکتبر گفت:

«انتظار انتشار فصل دوم در سال ۲۰۲۳ را نداشته باشید، اما فکر می‌کنم در سال ۲۰۲۴ پخش شود. ما تازه در حال برنامه‌ریزی هستیم و درست مثل دفعه‌ی قبل، متغیرهای زیادی در کار هستند. بحث پنهان‌کاری نیست، فقط نمی‌خواهیم تاریخی برای عرضه بدهیم و بعد مجبور به تغییر آن بشویم.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*