خانه > اخبار > اخبار سریال > بازدید مارتین از محل فیلمبرداری فصل دوم سریال خاندان اژدها

بازدید مارتین از محل فیلمبرداری فصل دوم سریال خاندان اژدها

جورج آر.آر. مارتین در مصاحبه‌ی جدیدش حرف‌هایی زده که مربوط به بازدیدش از محل فیلمبرداری خاندان اژدها است. او نوشته‌اش را این‌گونه شروع کرده است:

از روند فیلمبرداری و مراحل ساخت «بازی تاج و تخت» در بلفاست، اسکاتلند، مراکش و مالت بازدید کردم. آن‌ها هم باورنکردنی بودند اما همه‌ی ست‌های فیلمبرداری‌ای که دیده‌ام نمی‌توانند با رد کیپ و دراگون استون سریال خاندان اژدها که در استودیو لیوزدن لندن ساخته شده است، مقایسه شوند.

او در این باره گفت:

این ست‌ها زیبا، خیره‌کننده و آن‌قدر واقعی‌اند که احساس می‌کردم از طریق یک پورتال زمانی به وستروس قرون وسطایی رفته‌ام. من عاشق قلعه‌ها هستم و در گذشته از ده‌ها قلعه‌ی قرون وسطایی و برج قلعه‌ها بازدید کرده‌ام اما هیچ کدام از قلعه‌های واقعی‌ای که دیده‌ام با ردکیپ ما قابل مقایسه نیستند.

لازم به ذکر است رایان کُندال (گرداننده‌ی سریال)، نسخه‌ی اولیه‌ی دو قسمت اول فصل دوم خاندان اژدها را به مارتین نشان داده و مارتین بسیار تحت تأثیر قرار گرفته است. او دراین‌باره نوشت:

البته وقتی درباره‌ی هر چیزی که از آثار من ساخته شده باشد حرف می‌زنم به ندرت بی‌طرف هستم… اما باید بگویم، به نظر من هر دو قسمت در حالی که هنوز تکمیل نشده‌اند، عالی بودند.

و در ادامه نوشت:

تلخ است، تأکید می‌کنم، بسیار تلخ. ممکن است شما را به گریه بیندارند (من خودم گریه نکردم، اما یکی از دوستانم گریه کرد). قدرتمند، احساسی، دلخراش و جانگداز است. همان‌طور که من دوست دارم. (چه می‌توانم بگویم؟ من وام‌دار شکسپیر هستم و تراژدی‌ها و بازی‌های تاریخ برای من جذاب‌تر و خوشایند‌تر از هر چیز دیگری است.)

در ادامه مارتین فاش کرد که در حال کار بر روی فصل سوم و چهارم خاندان اژدها است:

من دو روز را با رایان کُندال و نویسندگانش (سارا هس، تی میکل، دیوید هنکاک و فیلیپیا گاسلت) در اتاقی حبس بودم و درباره‌ی فصل‌های سوم و چهارم خاندان اژدها صحبت می‌کردم. بحث‌های پرجنب‌وجوش و سرگرم‌کننده‌ای بودند و ما کارهای خوبی انجام دادیم…
هر چند دو روز تقریباً کافی نبود. آن‌قدر زمینه برای پوشش وجود دارد که مطمئن نیستم بیست روز هم کافی باشد.

۱ دیدگاه

  1. چرا هیچکس توی این سایت نیست؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*